ПадаюВреверансах• 11 октября 2022

Імовірність нової масованої атаки з 8-9 по ТВ сказали

Слава Україні! Бережи всіх Боже
ickpa• 11 октября 2022
Ответ дляmariya59
Воды никакой нет...(((
А, извините, не поняла вас значит. Давно?
mariya59• 11 октября 2022
Ответ дляickpa
Ну с 7 утра, может чуть позже... Невестка в 6 часов встала, еще успела душ принять и голову помыть...
sobacura• 11 октября 2022
Ответ дляРойЛеля
Ви знаєте, я не виїзджала Київ обл.
Вчора я зловила себе на думці, що я абсолютно спокійна. От повністю. Страху ніякого вже. Так дивно
Це вже просто пох..й називається.
Юлия 0811• 11 октября 2022
Ответ дляmariya59
Удалено администрацией...
nikiya• 11 октября 2022
Ответ дляharchushyn
У мами мого чоловіка рідня звідти .

Мама в Іспанії,там новини про вибухи наші люди переживають в стократ емоційніше.
Аж боюся, що якийсь інфаркт матиме.
От не розумію чому наші ща кордоном так реагують.
В теплі, безпеці, чи людям гострих відчуттів не вистачає?
У нас, хто лишився вдома, реально залізна витримка і стресостійкість.
Мене мої знайомі із закордону іноді підбішують своєю реакцією - блін, ну якщо так переймаєшся, повертайся та допомагай: волонтер, роби щось руками. А інакше - то все тільки слова
Pole• 11 октября 2022
Ответ длямарго 13
А у нас уже почти сутки нет света, Киев. Ещё и плита электрическая, даже приготовить еду не могу((
Купіть маленьку плитку і газ.балончик. Хто знає, що нас взимку очікує((
ната0981• 11 октября 2022
Ответ дляsobacura
Це вже просто пох..й називається.
Коли була за кордоном, довела себе до такого стану, що більшість часу навіть не пам´ятаю, приступи були такі, що думала до ранку не доживу, вже дзвонила всім прощалася, сюди приїхала все як рукою зняло, ті хто спілкувався зі мною в той час, в шоці, що тут я повністю спокійна.
osna• 11 октября 2022
Ответ дляnikiya
++. Я вже повернулась,але з групи там не видалилась. То вчора не витримала,розповіда всім ,що їх ах і ох за кордоном нічого не варті, сидите у безпеці-то й добре,чого напоказ ’ висловлювати занепокоєність’.
Filomena• 11 октября 2022
Ответ дляnikiya
Невідомість завжди лякає більше
Pole• 11 октября 2022
Ответ дляната0981
Ми з донькою на 3 ночі до Праги їздили. То я тільки 1 ніч, після переїзду, спала, а в інші тільки змучилася від безсоння((
LLL2005• 11 октября 2022
Ответ дляЛеонка25
Так воно і є. Справа у тому, що лишилися більш стійкі емоційно, а нестійкі - майже усі виїхали. Тримаймося!
Та ні, я і моя донька, і моя мама дуже не стійки емоційно, не виїхали. Київська область.
нова_Я• 11 октября 2022
Ответ дляLLL2005
та це єрунда, я не стійка емоційно, нікуди не виїжджала, знаю, що там би ще більш переживала, як тут мама сама
ната0981• 11 октября 2022
Ответ дляPole
Так само, мій сон був годину за ніч не більше і так більше 4 місяців, тому повністю розумію тих хто виїхав, їм зовсім там не легко
ёжовые рукавицы• 11 октября 2022
Ответ дляЛеонка25
Я далеко не стійка, але якось стало байдуже, перебоялась напевно.
YuliaYuliaYulia• 11 октября 2022
Ответ дляnikiya
И не поймете, почему. Я каждую тревогу с замиранием сердца молюсь, чтобы пронесло, чтобы сработало ПВО и никто не пострадал.
Я давно заграницей с детьми. Нам было куда ехать, у меня сейчас все в порядке с физической точки зрения, мои дети в безопасности. Но Украина- это моя страна, мой дом, у меня там остались родственники. Еше никогда мне не было так плохо вдали от дома,(я жила заграницей, это не первый мой отъезд). Если бы не дети, никогда бы не уехала. Есть выражение :’Болить Україна’. Вот это оно. Это не боязнь за собственную жизнь, это разрывающее душу страшное ощущение злости и ненависти к оркам, величия страны и боль от того, что каждый день гибнут люди. Болит душа. Очень. И да, я помагаю отсюда, чем могу, но от этого не легче.
YuliaYuliaYulia• 11 октября 2022
Ответ дляosna
С чего Вы взяли, что это напоказ?
osna• 11 октября 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
С чего Вы взяли, что это напоказ?
Тому що я там була і знаю,як це. Прочитав,поспівчував,і пішов плавати в море.
YuliaYuliaYulia• 11 октября 2022
Ответ дляosna
То есть Вы судите по себе? И плавать в море нельзя? Нужно сидеть дома и рыдать?
ПЛЮС-МИНУС• 11 октября 2022
Бога нет. Иначе как он это всё допустил?

а нас бережёт оружие, армия и нежелание прогнуться под хуйлостан.
Marino4ka1• 11 октября 2022
Ответ дляosna
Ви жалюгідна у своїй люті.
Явно судите по собі.
Vodoleya• 11 октября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС

Я не сильно религиозна, но для себя нашла объяснение. Бог все добрые дела делает руками людей. Вот сейчас он руками украинцев убирает зло с лица земли.
Плохо, что среди наших людей сколько жертв, столько горя и страданий, но видимо по-другому у Бога не получается ((
марго 13• 11 октября 2022
Ответ дляPole
Дякую! Так, уже запланували з чоловіком купити таку плитку на одну канфорку. Бо і справді, не знаєш, чого очікувати, яка зима буде, а дітей кормити треба.
Николь1986• 11 октября 2022
Пишут, вторая волна запусков
osna• 11 октября 2022
Ответ дляMarino4ka1
Ви жалюгідна у своїй люті.
Явно судите по собі.
Ви перекручуєте. Яка лють,до кого? До тих ,хто виїхав,? Тотя теж була за кордоном. У кожного свій вибір. Я повернулась,але можу хоть сьогодіні туди ж виїхати,за кордон,прихисток є. Якщо людина хоче допомогти-то повертається і допомагає. А сидіти там і постити в групі фото-ой,як ви там,тримайтесь-то показуха на публіку.
osna• 11 октября 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Наоборот. Нужно плавать и отдыхать,если есть возможность. Зачем в общую группу постить ’ми з вами,тримайтеся’, відео вибухів. У всіх є інтернет,всі можуть самі це побачити.
osna• 11 октября 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
С чего Вы взяли, что это напоказ?
Ну а навіщо про це кричати в групі?
Я теж переживала,але кому мої переживання потрібні? Ділилися тільки з подругою.
А не об´ява в групі: ’дівчата ,ми за кордоном,в безпеці, давпйте щось робити для тих,хто залишився в Україні! Давайте збиратися разом,робити фотосесії в патріточних футболках і з українською символікою,постити ці фото в фейсбуці і т.інше. В мене кум виготовляє такі футболки,є водії,які привезуть сюди,недорого. І телефон.
Вважаєте,тим хто залишився ,така ’допомога’ доречна?
Kusalochka• 11 октября 2022
Ответ дляАтланта
Знают какая ракета, и по типу ракеты подсчитывают время полёта.
Да? Серьёзно? Мне кажется надо быть дураком уж совсем, чтобы верить, что кто-то что-то знает, кроме врага.

Уже 10, а это не прекращается. Н@€бал телеканал.
YuliaYuliaYulia• 11 октября 2022
Ответ дляosna
Ну а навіщо про це кричати в групі?
Каждый видит ситуацию по-своему, наверное. И откуда Вы знаете, что это единственная помощь, которую эти люди оказывают?
Не молчать, рассказывать местным о том, что происходит в Украине- это тоже очень важно, мир должен знать о происходящих ужасах. Чтобы все понимали, что это не где-то там, а совсем рядом. Нужны такие мероприятия, нужен общественный резонанс.
osna• 11 октября 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Удалено администрацией...
YuliaYuliaYulia• 11 октября 2022
Ответ дляosna
Удалено администрацией...
Я вижу другое. Вчера дочь первый раз пошла в новую школу. Третьеклассники знают про ситуацию в Украине, очень активно все расспрашивали и сочувствуют. Значит, слышат такое и дома.