Электричка• 11 октября 2022

Скоро лусну від новин. Порадьте фільм щоб затаїти подих.

Дівчата, порадьте, будь-ласка фільм, щось якісне, сюжетне (триллер/детектив), із красивими пейзажами, класною музикою, на кшталт: "Дістати ножі", "Острів проклятих". Ну щоб затаїти подих...
БезВзяток• 11 октября 2022
Ответ дляПрыг-скок
Здесь на днях посоветовали ’Облачный атлас’. От создателей ’Матрица’ и ’Рай’.
Очень странный фильм,не для широкого зрителя. Многим не заходит..

Мама Чели• 11 октября 2022
Там , де раки співають. За пивом. Нові фільми , дуже сподолися. Другий на реальних подіях і проводить аналогію з війною в Україні.
Прыг-скок• 11 октября 2022
Ответ дляБезВзяток
Я согласна. После просмотра даже смысл загуглила))) но смотрела на одном дыхании.
Женщина_в_лосинах• 11 октября 2022
Время (2021) Свежатинка, Девушка в ящике, Девушка в подвале, Не дыши, 1 и 2, Девушка подающая надежды, Час истины, Перелом (2019) , Оккупант, Преступить черту
СhanelKa• 11 октября 2022
Ответ дляМама Чели
Яка країна ?
автор Электричка • 11 октября 2022
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
Ого, плейлист)
ИринаКа• 11 октября 2022
Ответ дляОстановщица
А Во власти стихии видели?
Ні, дякую!
Щойно додивилася ’Життя спочатку’ з Уінслет і Дікапріо. Реалістично і сумно
ИринаКа• 11 октября 2022
Ответ дляПрыг-скок
Гарний фільм, але навіть моргати не можна, щоб щось не прогавити)
Прыг-скок• 11 октября 2022
Ответ дляИринаКа
Да))

Губы_зубы• 11 октября 2022
Додивилась зараз триллер Наблюдатель, 2022 року. Сподобався, раджу.
Губы_зубы• 11 октября 2022
Чорний телефон ще.
ИринаКа• 11 октября 2022
Ответ дляSir le Noir
Неділі дві назад дивились з дочкою. Потім хвилин 5 мовчали... На реальних подіях фільм. Дивуюсь, що мало про нього говорять.
Подивилась
Три місяці Азовсталі перед очима
Остановщица• 11 октября 2022
Ответ дляБезВзяток
+ мне он по настроению похож на Фонтан с Хью Джекманом
автор Электричка • 11 октября 2022
Ответ дляГубы_зубы
Дякую)
В свою чергу можу порадити ютуб-канал Наблюдатели, нетривіальний трукрайм
БезВзяток• 12 октября 2022
Ответ дляОстановщица
да,наверно...