сама себе прекрасная• 1 час назад

Репетитор підняв ціну з 450 до 700.

Сиджу в шоці.
В кого ще ціни репетитори підняли в цьому році? І це слава Богу, що дитині потрібен лише один репетитор.
Посудомойка• 56 минут назад
Ответ дляПросто каралева
У мене 750 два рази на тиждень, я в окуї
750 за одне заняття чи за тиждень
(два заняття)?

Печальки.нет• 56 минут назад
Ответ длясама себе прекрасная
Ми чесно кажучи дуже нею задоволені, займалась дитина 3 роки. До цього були різні, але все не те
Але ж блін ціна :;((
Ну слушайте, человек даёт качество.
Он это понимает
Люди получают результат.
Почему его труд должен быть недооценен?
Возьмите любые хорошие! курсы. Английский Ларина ( Харьков) - 60 тыс /9 месяцев. Занятия по 3 раза в неделю. Групповые. Гете немецкий - 9000 тыс уже/7 неделю тоже по 4 раза в неделю. Тоже грпповые. И т.д. Я нашла классного репетитора по англ. Мега довольна. 700 грн. Я считаю, что для человека, который имеет сертификат С2 - это очень хорошая цена. Если вам дорого, спросите у преподавателя, возможно у неё есть пара для вашео ребёнка, с +- одинаковым уровнем, что занимались вместе и вам дешевле. Или группа, например.
Сколько не было у дочки репетиторов дешевле- это впустую потраченные деньги и время.
Просто каралева• 56 минут назад
Ответ дляПосудомойка
750 за одне заняття чи за тиждень
(два заняття)?
Одне
Просто каралева• 53 минуты назад
Ответ дляСвекруховна
І як ми вижили без репетиторів, приватних садочків, шкіл, в багатих свої причуди, платіть, хай люди заробляють.
Ми вчились у школах і спокійно спали, здавали за хабарі екзамени, вступали за хабарі, не рівняйте програму, яку вчили ми і тепер наші діти, одна біологія чого варта, ми вчили вчення Дарвіна, а діти наче перший курс медінститута, задача і різна фігня, англійська у нас була примітивна
Куплю орехи• 51 минуту назад
Ответ дляОце так цабе
Я на 100 грн подняла так мама одна прямо будто кусок хлеба доедает возмущалась , хотя там денег много они их на фигню выкидывают)))
А ви вирішили, що хай краще вам носять, щоб ви на фігню витрачали.
Морковку дай• 44 минуты назад
Ответ дляБиблиотекарь
Приличное образование за границей стоит приличных денег.А обычный диплом зад подтереть
Да прямо зад подтереть. И что значит приличное образование? Есть какое то не приличное? Есть диплом выданный аккредитованный учебным заведением.
За заграницей есть и бесплатное образование и оно не делится на приличное и неприличное.
Посудомойка• 45 минут назад
Ответ дляПросто каралева
Одне
Тут обговорюють ціну заняття, але не враховують багато факторів.
1. Мета - починаючи від ігрового формату в дошкільному віці, підтримання дитини у її шкільній програмі і до індивідульних запитів підтягнути саме лексику, чи спікінг, чи вивести дитину на В2, С1... підготовка до НМТ, міжнародних тестів типу IELTS, особливо якщо початковий рівень низький. Може бути запит на фахову спеціалізацію - англійська для моряків, економістів, айтішніків і т.п.
2. Тривалість заняття - стандарт 60 хв., але може бути від 30 хв. у малюків і до 1,5-2 годин.
3. Це вже дуже індивідуально, але бувають дуже-дуже специфічні і важкі учні. Той вчитель вимотується за одне заняття як за три звичайних. Тут або зразу відмовляються, або ставлять таку ціну, щоб може самі йшли)) або відбити затрачені зусилля.
Морковку дай• 44 минуты назад
Честно, не понимаю, зачем 10 класснику с хорошим уровнем знаний репетитор. Практиковать свои навыки по предмету может и самому, ресурсов завались. Если что-то непонятно, тоже.
В моїй хаті моя правда• 36 минут назад
Це просто вона два роки до цього не піднімала, а ціни давно виросли.

Я сама викладаю англійську і намагаюся сильно не піднімати, зазвичай роблю це поступово на 50 грн. Виходить, що в мене для новеньких та стареньких ціни дуже різні. Але я вважаю це справедливим, особливо коли студенти привели до мене всіх своїх знайомих на заняття :) Так навіть коли на 50 грн піднімаю, то є незадоволені, я мовчу вже про 200 грн.

Кракадэ• 23 минуты назад
Ответ дляТрактор Віка
ну от вам і відповідь. Якщо б підняла минулого року до 550, а цього до 700. то було б не різко.
Але в цілому 700 - це вище середнього, тому якщо є бажання, то можна пошукати когось дешевшого, але якщо все інше вас влаштовую, я вже змиритись)
Це так само, як з метро - надто різко))
А по темі: автор, подобається - ну що ж, ходіть, а якщо надто накладно - шукайте далі, ідіть на курси (групові ж дешевше). Мені здається чого-чого, а репетиторів зараз вибір неймовірний. Я сама репетитор (тільки, правда, не математика), у мене півтори години підготовки до нмт - 600
Диви яка я пава!• 15 минут назад
Ответ дляПосудомойка
З 450 вона підняла на 250, тобто біля 50%. Як вважаєте, на скільки виросли ціни на інші товари та послуги за два роки?
Людина, яка заробляє 700 грн/год, отримує понад 117 тисяч грн за місяць при звичайному офісному графіку 40 год/тиждень.
Вибачте, це директор Укрзалізниці підробляє репетитором? Бо ніде більше такої зпл не платять.
В моїй хаті моя правда• 13 минут назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Вибачте, репетитор не може мати 8 уроків 5 днів на тиждень. Це ДУЖЕ виснажує. Коли людина працює в офісі, вона робить перерви на каву, розмови з колегою, якісь зустрічі і т.п. Коли ти репетитор, то під час уроку потрібна 100% концентрація. Тому про офісний графік мова іти не може.
ЖаннаНеАгузарова• 7 минут назад
Мы вчера тоже попрощались с репетитором. Сообщил, что поднимает цену за урок на 150 грн. Это за последние полгода он второй раз поднимает цену. Даже раздумывать не стала. Поблагодарила и попрощалась.