ЖивунаБагамах• 11 октября 2022
Чи багато ви їсте?
Мені здається я надто багато їм, мені за 30,за останні пів року +7 кг. Завжди їла і не товстіла, 2 дітей, школу закінчувала 60/167,з роддому така ж виходила. Напевно настав час шо "не от котлет, а от лет", напишу шо приблизно я з´їдаю за день
1.8.00 - кава з вершками, 2-3 бутіка,
2.10- знову кава з тортиком, вафельками чи цукерками
3.13.00 перше з хлібом, друге і компот/чай чимось
4.18.00 повноцінна порція другого
5.20.00-21.00-чай з чимось(отладки, блінчики, бутіки)
Поміж цим ще точу фрукти, тягаю цукерки. Я справді багато їм?!
1.8.00 - кава з вершками, 2-3 бутіка,
4.18.00 повноцінна порція другого
ЖивунаБагамах
• 12 октября 2022
Ответ дляМама Карло
Да. Поэтому и надо чем старше тем меньше есть.
Но вес не от лет, а от жора.
Вы спокойно можете похудеть если будете меньше есть.
Но вес не от лет, а от жора.
Я в цьому впевнена, завжди легко худнула,коли мала операцію на горло, їла мало, в основному йогурти та терті супи. Тоді за 3-4 тижні мала - 8 кг. Забираю перекус, залишаю повноцінні прийоми їжі.