ЖивунаБагамах• 11 октября 2022

Чи багато ви їсте?

Мені здається я надто багато їм, мені за 30,за останні пів року +7 кг. Завжди їла і не товстіла, 2 дітей, школу закінчувала 60/167,з роддому така ж виходила. Напевно настав час шо "не от котлет, а от лет", напишу шо приблизно я з´їдаю за день
1.8.00 - кава з вершками, 2-3 бутіка,
2.10- знову кава з тортиком, вафельками чи цукерками
3.13.00 перше з хлібом, друге і компот/чай чимось
4.18.00 повноцінна порція другого
5.20.00-21.00-чай з чимось(отладки, блінчики, бутіки)
Поміж цим ще точу фрукти, тягаю цукерки. Я справді багато їм?!
сЛАдКОежКА• 11 октября 2022
Не представляю как можно за раз съесть первое, второе и еще чай с чем-то. Я думала, так со времен СССР уже никто не питается.
Мудробаба• 11 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
А зараз як?
Сейчас на Пп, только начинаю больше есть, вес растет.
Не против• 11 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Певно був і загув)
Ещё нет, это точно. Я не ем сладкого вообще, не ем хлеба, масла итд. В день не более 1500к, каждый день зарядка+хожу много, 2р в неделю бегаю. И так держу 165/58.
Любое колебание, не побегаю неделю или съем лишний кусочек - + кг сразу же, а и то и два.
Гладиолус• 11 октября 2022
Якщо чесно,то багато їжі,ще й калорійної,якщо таке кожного дня,то зайві кг авжеж прибавляться
автор ЖивунаБагамах • 11 октября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Можу легко, аж бігом)
сЛАдКОежКА• 11 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Можу легко, аж бігом)
Ужас. Я и в день столько не съем.
автор ЖивунаБагамах • 11 октября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Ужас. Я и в день столько не съем.
Все життя так їла і не товстіла)
Играю_на_кларнете• 11 октября 2022
1. Вы изначально много весили. 2. Вы до фига едите. 3. Если ещё и спорта нет, то будет нести дальше.
руки_Крюги• 11 октября 2022
завтрак-обед-ужин без перекусов обычно, чай вообще не пью, а значит не подгрызаю ’что-то к чаю’. вешу 62 кг при росте 162. если бы ела блинчики, тортик или вафельки по пару раз в день - весила бы, наверное, 72)))
сЛАдКОежКА• 11 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Все життя так їла і не товстіла)
А размер живота при этом? Ну вот как это поместить? Это ж пивное пузо уже надо иметь тогда. Я наоборот стараюсь все время уменьшать порции, чтобы желудок сокращался, а не наоборот.
Электричка• 11 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Так))) дуже багато. Я 163 зріст, вага максимум буває 55 кг., зараз важу 51 кг. Солодке дуже рідко. Хліб тільки на сніданок, і то не більше 1 шматочка. Обід завжди перше, і можу якісь фрукти. Так, вечеря в мене сама ситна, але вона мені не шкодить. Це може бути і Картошка з м’ясом і салатом, чи з оселедцем, чи деруни, чи каша з м’ясом. Але порція середня. Каву п’ю тільки зранку з 2 ложками цукру, чай, компот без цукру. Ну і п’ю сухе вино майже кожен день 2-3 бокали
То мабудь вино чудодійне при такому раціоні
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 октября 2022
Ну и рацион. Жесть. Я обжираюсь, но не толстею так как ем нормальную еду.
YN8678• 11 октября 2022
Какой вес у блюда?
Сижу на стуле• 11 октября 2022
А Ви самі не бачите,що реально багато? Ще і переважає в раціоні мучне і солодке. Якщо так і далі будете харчуватись,то +7 легко переростуть в +27
Сижу_и_плачу• 11 октября 2022
привіт, сестра! теж маю 2 дітей і стабільну вагу 60 кг все життя. але з лютого набрала 7 кг! нонсенс
їм як і Ви приблизно полюбляю каву ;)
причини набору не знайшла. але сзиляюся до думки, що то зміна метаболізму з віком, а значить тре мінять меню в корені. або пить каву з бутиками і товстішати (((
п.с. мені завтра 44
п.п.с. наше з Вами меню реально вдвічі більше ніж потрібно по калоріям, а може і втричі .
автор ЖивунаБагамах • 11 октября 2022
Ну от я десь 2-3 міс після пологів. Тут десь 61/167,для тих это думає, що так ївши має бути пузо як в Карлсона) зараз 66-67. Дитині меншій 3 роки.
автор ЖивунаБагамах • 11 октября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
їм як і Ви приблизно полюбляю каву ;)
п.с. мені завтра 44
Нижче моє фото)
Ламзак_сдутый• 11 октября 2022
Ответ дляЭлектричка
Багато їм, ви вважаєте?
Грибной_Дождик• 11 октября 2022
Звичайно, 5 повноцінних прийомів, при цьому не корисних + ще й перекуси.
сЛАдКОежКА• 11 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Ну есть живот. Не удивительно
автор ЖивунаБагамах • 11 октября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну есть живот. Не удивительно
Ну ясне діло, лиш народила. Так то в мене тіло гарне, пружнє жодної розтяжки, без цилюлітів.
Грибной_Дождик• 11 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Досить худорлява я при 167/60.
Ну у всіх своє «худорлява».
Я при вищому зрості не вважаю себе худорлявою не те, що при 60кг, а й при 55 кг). Норм так, але не прям худорлявою).
Сижу_и_плачу• 11 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
у Вас спадковість на зазтрість більшості жінок. не гнівіть всевишнього, беріть себе до рук!
прибирайте оте ´до чаю/кави´, додайте білків післяобіду і на ранок толкову цільозернову кашу
сЛАдКОежКА• 11 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
При таком питании без целлюлита? Живот не плоский, хотя времени после родов уже норм прошло
автор ЖивунаБагамах • 11 октября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну фото без фільтрів, як бачите))
Отжигающая• 11 октября 2022
Багато
Я грудьми годую і то менше їм і не худаю
Не дивно, шо ви набираєте
сЛАдКОежКА• 11 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Ну фото без фільтрів, як бачите))
При таком ракурсе и освещении сложно судить))
Мама Карло• 12 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
До тепер було супер) жерла та не товстіла)
Не бывает никакого ’от лет’. Только от количества сожранного.
Ешьте на полведра меньше и не будете набирать.
автор ЖивунаБагамах • 12 октября 2022
Ответ дляМама Карло
Та буває, сповільнюється обмін речовин. Я все життя так їла.
Мама Карло• 12 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Да. Поэтому и надо чем старше тем меньше есть.
Но вес не от лет, а от жора.
Вы спокойно можете похудеть если будете меньше есть.