МУСЯкомарова• 12 октября 2022
Я все понимаю, денег все хотят, но...
Люди на Западной, сдающие дома, имейте совесть, не просите за ваши "коттеджи" как за настоящий коттедж.
Мяо мой мяо• 12 октября 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Да, риелторы тоже зажрались, всегда было 50%, в ЕС вообще 20%, а эти на ЗУ 100% от суммы дерут. Пусть удавятся
Ну не знаю, у нас в Донецкой области была комиссия 100% ещё 20 лет назад, когда я пыталась риелтором работать, и в 2009-2020, когда уже свои квартиры без посредников сдавала. Поэтому не понимаю обвинений именно в адрес жителей ЗУ. И кстати, в июле во Львове комиссию 100% я платила частному риелтору ВПО из Одессы) Он правда сбросил тысячу, когда узнал откуда мы.
ВыФсеВрете• 12 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Ну наверное не было цен от 11000 за однушку с тараканами. Если стоимость квартиры низкая, то и комиссия не так бьёт по карману. А на Закарпатье дешёвых вариантов тупо нет, халупа без ничего за неадекватную цену
Я люблю транзисторы• 12 октября 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Де я писала за Львів ?
Я не проти винаймати житло, навіщо мені жити в гуртожитку в такому випадку, і в селі в тому числі, але за помірну ціну
Я вам до того, що не всі платять шалені гроші. Люди з різними фінансовими спроможностями виїхали. Не заперечую, є ті, хто наживаються, але можна знайти і помірні варіанти, шукайте по фб групах місцевих, волонтерах, питайте в гум штабах, центрах соц.захисту і тд і ви обов´язково знайдете. Я по своєму місту навіть дивлюся: в фб групі нашого міста постійно переселенці просять допомоги, зразу пишуть, що можуть платити до якоїсь суми невеликої і їм завжди допомагають і знаходять варіант!
мимАпроходила• 12 октября 2022
Ответ дляmagazin_
Удалено администрацией...
Катька Пушкарева• 12 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Не только Западная цены ломит. Вы думаете за бугром дешевле?
На Западной платили 1 тыс. у.е. за квартиру. В Европе бесплатно Красный Крест предоставил жилье и питание.
СтелькаОТединицы• 12 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
А вас туда навсегда поселили?)
Катька Пушкарева• 12 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
А вас туда навсегда поселили?)
Нет, не навсегда. А на Западной навсегда селят?)
мимАпроходила• 12 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Безкоштовно лише для вас , але не для людей які роблять пожертви на червоний хрест з своїх зарплат. Я отримують зарплати , бо працюють
Я люблю транзисторы• 12 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Ну, на жаль, наша країна поки не така багата, не може всіх розселити безкоштовно і нагодувати у війну. Хоча селять і у нас, звичайно, у садочки, школи, гуртожитки, годували на початку в школах - але це тим, кому вже і вернутись нікуди, то вони і таким умовам раді. Але ясно, що Європа має можливість і розселити, і нагодувати, нічого дивного
А Я Самая Самая• 12 октября 2022
Ответ длямимАпроходила
Духовка є , в темі писала , є духовка , є мультиварка. А як же катлєти , і це сприйняли за приниження.
Тоді не розумію) в мультиварці ж можна ті катлєти теж зробити) я не здаю квартиру, в себе вдома не люблю смажити, потім вонідло дійсно, яким пропитується абсолютно все
Мяо мой мяо• 12 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Я до переезда во Львов с апреля бесплатно жила в селе Тернопольской области, хозяин в Европе и разрешил жить там хоть годами, сколько потребуется. Некоторые дома в том селе так и не дождались переселенцев, в половине из них тоже можно было жить очень долго.
Катька Пушкарева• 12 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Вам просто повезло. В марте-апреле было очень сложно снять хоть что-то
МУСЯкомарова
• 12 октября 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Ви знаєте як люди виїздают із міста ?
Ми їхали вже коли почали острілювати житлові будинки, і зазвичай це зібрали речі, та о 5 ранку поїхали. Тому немає часу шукати халяви. І да, готові заплатити відповідну сумму коштів, але не 7500 де ми зараз живемо. Можливо б було не так обідно, як би ріелтор взяв 50%
Мяо мой мяо• 12 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Так не одной мне повезло. В соседнем смт переселенцев было море, все бесплатно жили, и сельрада даже за их электричество платила. А во Львове 6 этажей бесплатного общежития заселены ВПО, плюс модульный городок есть. Мои земляки, не перебивающиеся по бесплатному жилью, а сразу с апреля поселившиеся в городах ЗУ, все снимают квартиры до 10000. Одни в приличном новострое и с хорошим ремонтом, другие хрущ, но в центре и с котом можно, третьи в идеальной ухоженной трёшке в развитом спальнике живут. Просто если не упираться лбом в это предубеждение о западных арендодателях, то окажется, что адекватные варианты есть и немало.
Катька Пушкарева• 12 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Если бы мы их нашли - мы бы такие суммы не платили.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 12 октября 2022
Ответ длямимАпроходила
Я пропонувала безкоштовно з умовою ,щоб не смажити в дома. + Платити комунальні, по лічильнику. Мене 10 сторінок обсирали.
С собакою забули дописати
Ответ дляКатька Пушкарева
Если в Германии, то держите с КК нос по ветру, точно также как и с другими крупными организациями. На вашем месте я бы заранее подыскала запасные варианты жилья.
Апофиозная• 12 октября 2022
Ответ длямимАпроходила
А звідки , якщо не з небезпечних зон ? Не поки я в Англії , а на місяць-кілька. Щоб людина могла знайти роботу і житло. Кастинг? От так і помагай , хіба обсеруть. То ж нема чого нарікати ,що дорого хочуть.
І що Ви комусь-таки допомогли? Чи тільки похизуватись своєю добротою на форумі? Можливо, те дієслово, яке Ви використали стосовно своїх дій, є частково і Вашою заслугою, а не наслідком безпричинної злості порадниць? От що таке небезпечна зона, на Вашу експертну думку? Київ- безпечна чи ні?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 12 октября 2022
Ответ длямимАпроходила
Заведіть ще хорошу витяжку і буде вам щастя
Чи собі і своїй сімі ви теж навіть яйця не смажите?
Снегопадка• 12 октября 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Удалено администрацией...
Знаєте, в мене жили 2 жінки з Харкова, мама з дочкою. Безкоштовно. Навіть не за комуналку. Чудові люди. Розповідали як у Харкові з них таксист 2000 грн взяв щоб до вокзалу довезти. Дешевше не погоджувався... І відстань там невелика, але вони з сумками тяжкими. Так що такі люди не тільки на ЗУ, такі люди всюди-як і хороші так і погані..
На привозе• 12 октября 2022
Ответ дляГордая_птичка
Очередная срачная тема
Удалено администрацией...
На привозе• 12 октября 2022
Ответ дляБелоснежко
Едьте за границу. Ой, нельзя за границу, едьте на западную.
Не, в Киев
На привозе• 12 октября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Зато у рашистов гнильцы нет и сепаров тоже)
Так то ж один ’мір’, вірніш, нутро)))) мишебратья наших доморощених ждунів акакаяразнічних і сєпарів
На привозе• 12 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Автор, хороший провокатор изучил бы вопрос более детально. В западных областях в ходу определение ’особняк’, так часто называют даже самые непримечательные частные домики. Так что незачёт вам с ’коттеджами’
Вангую, що після знятия анонімів автора ее буде, як і її клонів))))
На привозе• 12 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
зараз Вам напишуть, що такого не може бути. А у Франківську найдорожчі квартири були на Калиновій Слободі, де цілими під’їздами у ’Ярковиці’ в 2014-15 повикуповували зємєлі-переселенці автора и ВсеВиВрете)))) так що дійсно, я рада, що вони такі щирі побажання шлють своїм же
На привозе• 12 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
А в мене і в квартирі дітей, і вдома і будинку, і на дачі жили лиш за комунальні. Але то люди були, а не
котрим піна з рота капає лиш при слові’західна’ від зачаття
На привозе• 12 октября 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Та лиш Франківськ принаселенні 200-220 тис. В перші дні прийняв майже 150 тис. І що, всі платили 1000 у.е. ? Але рузькомірного вовка скільки не годуй....