Девушка Прасковья• 12 октября 2022
де купити теплий верхній одяг? пуховик, як варіант. Який самий теплий, що у вас
був?
Благоуханочка• 12 октября 2022
Именно на пуху корейский какой-то был у меня. Но на наши зимы он жаркий, редко надевала его, жарко было.
А вот с искусственным наполнением неожиданно очень теплым оказался Маунтейн Варехауз, или как там правильно называется фирма. Вытаскала в тряпочку его.
Я не в теме• 12 октября 2022
Саме тепла у мене Кропп, але коротка. Довгу в Коллінз купила, але по теплоті не відомо, не одягала.
bezpe4na_mavpa• 12 октября 2022
У мене пуховик Eddie Bauer вже 9 років. Чорний, довгий. Кожен рік думаю його вже заменити на новий і не можу знайти нічого кращого. Перу в пральной машинці влітку. Купувала за 200дол. Зараз все ж заказала нові але не пух, куртка довга Superdry, подивлюся яка вона
Точный_сантиметр• 12 октября 2022
Kapota. Относительно недорого и качеством я довольна. Тепло. Я мерзлячка.
marina231980• 12 октября 2022
Ответ дляbezpe4na_mavpa
Где Супердрай брали?