ПодругаМужа• 12 октября 2022

Знову не буде світла ? Що робите вечорами?

Якщо вдень на роботі ?
Коли готуєте ?
Приму в дар• 12 октября 2022
Ответ дляФсеСама
о, значит Вы тоже за Путина. Сарказм
Прізвища русні пишуться з маленької літери

Белый Лосик• 12 октября 2022
Ответ дляс_переулочк­а
Значить, не витримує обладнання і виключають, щоб не усугубити ситуацію ще більше
овно люлям роблять та й все
Ревнивая жена• 12 октября 2022
Ответ дляФсеСама
не знала бы, не писала
Как-то можете подтвердить свое мнение или ’мне кум из СБУ’ сообщил
Омлетик• 12 октября 2022
Ответ дляOlga1818
В нас ще не було відключень. Київ. А ліфт теж не працює коли відключають? В мене тато на діалізі , не ходячий , на візку, хоч вбийся а треба возити. І як його спускати і піднімати на 6 поверх без ліфта.
У нас вчера свет отключали, но лифт работал. Знаю точно, ибо невестка как раз с работы пришла. Троещина.
ХдеЯсь?• 12 октября 2022
У нас сейчас нет света , пропал в 10:20 и я так понимаю до 14 его не будет.
Вчера пропал в 18:30 и до 21:00. Думала вечерами будут отключать но нет, хорошо успела кофе попить)
Стирку отложила, посудомойку на ночь ставлю. Хотела ванну принять, теперь уже в обед не раньше. Плита газ хорошо хоть это.
Прорвемся, главное павербанки заряжать всегда
ХдеЯсь?• 12 октября 2022
Ответ дляОмлетик
А у нас сейчас ребёнок с собакой застряли, в чате прочла нашем домовом 🤪
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляРевнивая жена
100%, энергетики и ремонтные бригады третий день не спят
А нашим людям вечно все не так ’срочно дайте мне свет, а то страшно и скучно!’
таке враження, що до декого ще не доходить, що війна - реальна
ФсеСама• 12 октября 2022
Ответ дляРевнивая жена
да, так и было
Омлетик• 12 октября 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Ппц...(( В аварийку звонить надо...

с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляШаманю второпях
Відключення можна пережити, але проблеми виникають через те, що відключають як попало, а не за анонсованим графіком. І взагалі нічого не можна спланувати, з хатніх справ, які вимагають електрики.
та не відключають як попало, зрозумійте. Якщо відключають поза графіком, значить обладнання, котре ще працює, не витримує. Виключають, щоб не угробити хоч те, що ще тягне
Омлетик• 12 октября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Главное чтобы не было обстрелов, а свет можно пережить,
мы вон месяц без него сидели в холоде, выжили, сейчас и в магазинах все есть,
меняйте график, подстраивайтесь,
это все можно пережить вот честно , это не самая большая проблема при нынешней ситуации
Интересно просто - а ’переживать’ и ’подстриваться’, мы теперь должны пожизненно? Или кто-то наблюдает хоть какие-то тенденции к лучшению ситуации, и только я их не вижу?
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляОле Лукойе
Удалено администрацией...
О, довго ви спали)))) щось припізнились зі своїми заготовками))) чи в Бєлгороді теж світло лиш тепер включили? А в додачу до моста вам нарізку не дали з інформації, що ракети комплектувались і виводились на залп біля 2 тижнів до моста?
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
Для чого ви брешете, коли від вчорашнього дня в межах прикордонного енергетичного острову електроенергія вже пішла навпаки в Україну, в реверсному режимі?
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Ось-ось буде)
Теж чекаю😉
Видать, на фронті зовсім хєрові у русні справи, раз так спішать))) хоч би для виду з тиждень почекали із заказним виттям
ФсеСама• 12 октября 2022
Ответ дляс_переулочк­а
упс, а напомните пожалуйста, власть предупредила нас об этом? Или снова скрыли?
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляФсеСама
не знала бы, не писала
значить, таки не знаєте, коли таку дурню пишете)))
Любимка-анонимка• 12 октября 2022
Ответ дляМойНеТакой
Удалено администрацией...
Мда, вы и по детям решились пройти, которых не знаете, как и их мать. Не апельсинка тут только Вы
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Спасайтесь кулинарией в Сильпо/новусе
Ви шо, істинна совєтчиця не осквернить уста свої і чрева домочадців кулінарією з Сільпо
Котики-муркотики• 12 октября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Тільки подумала, що жесть тим кому відключають з 18 до 22, це ж якраз коли люди з роботи прийшли. Якийсь дурачок цей графік робив.
Ось тому і відключають, бо йде сильне навантаження.

Повелительница лампочек• 12 октября 2022
Ответ дляОмлетик
А что война уже закончилась?
Котики-муркотики• 12 октября 2022
Ответ дляАшотакова)))
..ви радійте що взагалі світло дають. Брат в тих кругах - знали б ви,як вони викручуються щоб вам хоч щось дати.., поломки серйозні.розтовчено багато спец.обладнання.. ремонтують,але є багато але. Писати тут не буду,-нехай всякі сволочі не радіють.., ми все відремотуєм, потрібен час,це не швидко. Тим,хто буде возмущаться- берем і згадуєм ’хуженебуде’,- і сидим тихо.
Підтримую
Ревнивая жена• 12 октября 2022
Ответ дляФсеСама
О чем? Что рашисты будут бить по объектам инфраструктуры? Уже три месяца об этом только и говорят. Или вам нужно личное письмо с подписью Зе?
ХдеЯсь?• 12 октября 2022
Ответ дляОмлетик
Ппц...(( В аварийку звонить надо...
Ну родители наверное заметят что Света нет и сына нет…
Я вообще пешком хожу на 11 с этими отключениями, тоже собаку выгуливаю да по магазинам лажу. Лучше пешком, чем застрять
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляФсеСама
Хто і що від вас скривав? Україну вже 10-й місяць ракетами обстрілюють, для того і сирени є, і попереджають кожний раз сидіти в укриттях. Чи може маскальня наперед афішує і присилає записочку, куди саме бити буде. Було би бажання таким ’людям’ це чути. Зовсім рашкотролі берегів пустились, вже таке плетуть, що аж мені встидно за них)))
Котики-муркотики• 12 октября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
У нас теж два дні не було уроків через сирени. Сьогодні вже повинні були бути, так тепер світла немає. Як вони будуть вчитися, не знаю 😬
Щоб це була сама найбільша проблема у вашому житті - як вони вчитись будуть) Головне, що ви всі разом, живі та здорові! А тиждень не навчання погоди вам не зробить)
Апрель Ивановна• 12 октября 2022
Ответ дляАнна-8b87
Читаю при свічці
Якщо є гроші на е-рідер дуже рекомендую . Заряду вистачає на довго , що хочеш можна скачати
Цветик-семицветик• 12 октября 2022
Ответ дляАшотакова)))
Вот вы точно все написали. Я вспоминаю 90. У нас тогда отключали свет с 18-22.А воду так всегда давали по графику. Так,что теперь вспоминаешь старые привычки. Переживем
Омлетик• 12 октября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
А что война уже закончилась?
А она вообще не закончится никогда, как я понимаю... Кратковременные периоды затишья, будут чередоваться с периодами эскалации..
Белый Лосик• 12 октября 2022
Это проект Зеленского по повышению рождаемости!

Ответ дляОмлетик
Доживем увидим