ПодругаМужа• 12 октября 2022

Знову не буде світла ? Що робите вечорами?

Якщо вдень на роботі ?
Коли готуєте ?
Повелительница лампочек• 12 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Цього ще не вистачало, щоб я драпала по європам. Я не з тих людей, котрі думають лише за свою дупу. Мені важлива перемога України і я буду робити все для цього.
Ще раз - наші тец не пошкоджені зараз.
Вы лично их видели что они не повреждены?

Приму в дар• 12 октября 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Почему нельзя с утра приготовить и оставить на вечер?)
Розігрівати все одно треба
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ще раз - наші тец не пошкоджені зараз.
« Мені важлива перемога України і я буду робити все для цього.»
Пока вы делаете только то что сидите на форуме и ноете что нет света, что ужас прийдется питаться всухомятку
Кондуктор троллейбуса• 12 октября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
фото
Спасибо !
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Нам щодня відключають з 18 до 22. Хоч би якось через день. Ато одним вночі чи вранку, коли те світло і не потрібне. А нам свічки ящиками закуповувати.
А ми так в 90-х і без війни жили, причому світло включали по годинах, а не виключали, як зараз. І діти вчились якось, і робота робилась
Планшетница• 12 октября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Ну можно найти чем занять подростков без света.
Есть куча классных настольных игр, в том числе и для всей семьи. Зажгли свечи, наделали бутербродов и сидите играете.
Но это ж надо напрячься, время семье уделить. Лучше на форуме ныть…

Главное чтоб ракеты не летали, а свет то такое, все починят, все будет. Поверьте, это не последняя такая ситуация с тэц. Могут начать бомбить их ещё активнее и тогда вообще ни у кого не будет электроэнергии. Вы тогда наверное будете очень рады что и вы и ваш соседний дом, который сейчас не отключают, будете без света?
Ну мама тоже не аниматор для подростков. Сами найдут чем себя занять.
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляМать драконов
Коли вимикали ввечері світло в 90 ті, я пам´ятаю, я приходила з школи, робила трошки уроки, дороблювала при свічці, потім рано лягали спати, а ранком мама будила, щоб я довчила уроки.
То ще Вам повезло, а у нас більше час були без світла, як зі світлом
АяВсёЗнаю• 12 октября 2022
У нас вчера отключили ВНЕ графиков на 6 часов , так что доверия к их информации 0 .
Бубль Гум)• 12 октября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А как понять в какую очередь попадает твой дом или хоть улица ?
Нигде этого не нахожу
А будет как будет.
Я на улице, что с 8-12. Проснулась в 9, света не было, включили 5 минут назад.

с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Тоді виключали світло на дві години. З 20 до 22. То можна і спати лягти. А як в 18 уже виключають і аж на 4 години, то це занадто. Я розумію що війна, але в сусідньому місті не виключають і вулиці всі освітлені. А в селі ж люди потерплять.
Що ви тут людям лапшу на вуха вішаєте? Я в 17,30 приїздила з роботи, то світла вже не було, десь о 10й вечора вмикали на годину-дві і знову не було. причому в більшості випадків не витримували навантаження вуличні трансформаторні підстанції і вилітали автомати. А електрики не спішили серед ночі їхати включати. І рано, коли о 5-й вставала, щоб іти на приміський поїзд, частіше світла не було, аніж було. Ще серед дня, десь з 12-13ї включали, але коли діти приходили зі школи після 6-7 уроків, то часто вже не заставали його
Ашотакова)))• 12 октября 2022
Ответ длядЫнька
Если продолжат обстрелы,трансформаторов не хватит для замен. Наши власти закрыли трансформаторные заводы. Мы будем первобытными людьми
підтверджую. уже. це капець.
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляПургену мне
Вспомнила конец 90хи начало 2000х - мы так годами жили и войны не было. Купите фонарь, днём заряжайте, а вечером включайте. Он ярко светит.
Так отож.... а ту і війна, і всі все бачать, і вже виття. На це рашисти й розраховували
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Тільки подумала, що жесть тим кому відключають з 18 до 22, це ж якраз коли люди з роботи прийшли. Якийсь дурачок цей графік робив.
Якийсь дурачок не розуміє, що ці години - якраз пікове навантаження, тому при пошкодженій третині енергосистеми саме в цей час віялові відключення. Інакше ляже взагалі вся система
Ревнивая жена• 12 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Вы издеваетесь? Война у нас вообще-то
Значит ваши сети или подстанций не выдерживают нагрузки, поэтому отрубают. Починят, будут ровнее отключения
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляПургену мне
В селі тоді вмикали світло тільки на 2 години вранці і на годину ввечері, щоб корів можна було подоїти. І так було декілька років.
+1, от у нас так і було. І троє дітей-школярів(((( добре, що тато на стриху знайшов збережені 2 гасові довоєнні лампи, здорово нас виручали. А зараз, в епоху генераторів, павербанків і акумуляторних світильників ....
Я_готова_ко_второму• 12 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну мы в Киеве а понедельник сидели с 12 до 22 без света, сейчас тоже нет, сидим и не жужим, потому что понимаем что при разрушенной треть инфраструктуры, при прилетах, когда банально нет людей ремонтировать локальные повоеждения, никто специально никого не гнобит. Но вы можете Путину написать, он любит угнетеных, он пожалет....
Омлетик• 12 октября 2022
Ответ дляenglish book
Туристические,это дорого для обычного человека,если еще и незаправляемые баллоны.
Проще ,если есть в селе знакомые,одолжить баллон на 5 л.,заправить газом,и туристическую маленькую плитку.Хватит надолго,и очень дешево заправлять.
Для меня, как для пенсионерки - увы, дорого.(( Но внук дома и его кормить надо как-то...
Ревнивая жена• 12 октября 2022
Ответ дляАшотакова)))
..ви радійте що взагалі світло дають. Брат в тих кругах - знали б ви,як вони викручуються щоб вам хоч щось дати.., поломки серйозні.розтовчено багато спец.обладнання.. ремонтують,але є багато але. Писати тут не буду,-нехай всякі сволочі не радіють.., ми все відремотуєм, потрібен час,це не швидко. Тим,хто буде возмущаться- берем і згадуєм ’хуженебуде’,- і сидим тихо.
100%, энергетики и ремонтные бригады третий день не спят
А нашим людям вечно все не так ’срочно дайте мне свет, а то страшно и скучно!’
Olga1818• 12 октября 2022
В нас ще не було відключень. Київ. А ліфт теж не працює коли відключають? В мене тато на діалізі , не ходячий , на візку, хоч вбийся а треба возити. І як його спускати і піднімати на 6 поверх без ліфта.

Шаманю второпях• 12 октября 2022
Відключення можна пережити, але проблеми виникають через те, що відключають як попало, а не за анонсованим графіком. І взагалі нічого не можна спланувати, з хатніх справ, які вимагають електрики.
Я_готова_ко_второму• 12 октября 2022
Ответ дляАшотакова)))
Дівчата,зрозумійте- якщо щось відключили не по графіку- значить стан аут.,-значить обладняння від перегрузок на волосині ,щоб не згоріти всьому к чортовій матері... Так що залишається перпіти і чекати.
---
Ноу-хау...,воду гарячу держим в термосі, гречки зварити також багато- її і холодну можна нормально їсти.
Приплюсуюсь, не так легко перекидывать мощности, не так легко оперативно что то ремонтировать, а с этими скачками еще и локальные аварии случаются.
ЗЫ я запенку творожную с рисом спекла, сижу холодную ем, нормально
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляАшотакова)))
Сусід енергетик, його від понеділка вдома нема, ночують на станції, лагодять
Оле Лукойе• 12 октября 2022
Удалено администрацией...
Воздух в банке• 12 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Лягати спати о 18? Підліткам моїм про це скажіть, насмішіть їх.)
Сидимо при свічках, сину навіть подобається. Каже, що це класні вечори, дуже затишно.
Омлетик• 12 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Саме обідне що вечеря переноситься на 22.00-22.30. Бо приїжджаєш з роботи і чекаєш поки світло дадуть. Все ж на електриці.
У нас вчера отключали на 1 час с 16.30 до 17.35. И для нас, ниболее желаемое время отлючения - в диапазоне с 16 до 20. Но нас никто не спрашивает...
Усатая полосатая• 12 октября 2022
Главное чтобы не было обстрелов, а свет можно пережить,
мы вон месяц без него сидели в холоде, выжили, сейчас и в магазинах все есть,
меняйте график, подстраивайтесь,
это все можно пережить вот честно , это не самая большая проблема при нынешней ситуации
ФсеСама• 12 октября 2022
Удалено администрацией...
Омлетик• 12 октября 2022
Ответ дляПургену мне
Вся надежда если передадут нам пво. Уже вроде едет в Украину.
Надежда весьма призрачная, к сожалению... Сколько нам уже всего передали за это время, и что толку?((
с_переулочк­а• 12 октября 2022
Ответ дляОмлетик
И без отопления...
нададагаварівацца вже було чи я пропустила?
побольшомусекретику• 12 октября 2022
Ответ дляс_переулочк­а
Ось-ось буде)
Теж чекаю😉