ИзЮмрудная• 13 октября 2022

Джеймс Оливер. Де знайти його рецепти?

Я дивлюся в фб його відео. Деякі рецепти мені подобаються. Але не завжди розумію, що він додає. Як знайти конкретний рецепт написаний хоча б англійською але в грамах.
Сусановна• 13 октября 2022
А чем вас его сайт не устраивает ?
Все подробно описано,с картинками
https://www.jamieoliver.com/recipes/chicken-recipe...

ЯкаКраля• 13 октября 2022
о я теж його обожнюю
автор ИзЮмрудная • 13 октября 2022
Ответ дляСусановна
А чем вас его сайт не устраивает ?
Все подробно описано,с картинками
Дякую дуже. Я й незнала що в нього є цей сайт)). Вже знайшла рецепт який шукала..
Брюльтик• 13 октября 2022
Вам вище сайт порадили, можна перекласти. Або купити книги з рецептами. Колись на телеканалі ’сонце’ транслювали його передачі обід за 15 хвилин і т.д.
Советчицы тоже плачут• 13 октября 2022
В нього ще й прекрасний канал на ютубі є.