Счастье_же_вот_оно• 13 октября 2022
Дівчат, що вас мотивує доглядати за собою?
Мені щось зараз все так лінь. Я, звісно, що прикриваюся сама перед собою, що я дуже зайнята людина і ітд. Та насправді просто лінь. Хоча я люблю своє відображення в дзеркалі, коли там на кг 5 менше жиру і чиста шкіра. Реально кайфую. А зараз депресія якась бере, що не можу взяти себе в руки і перестати жерти. Але ж і ця робота віддалена, як тут не жерти?!
Є у мене один перевірений спосіб щоб схуднути, але то на крайній випадок, якщо вже решта не допоможе прийти до тями.
У кого такое было• 13 октября 2022
Послухаю... В мене депресія і ніц не хочеться)....
Почала пити вітаміни і магній... може поможе
Кукусикиииииии• 13 октября 2022
Я ухаживаю за собой
Чтоб на меня смотрели мальчики гетеросексуальчики
Кидстаффовна• 13 октября 2022
Меня мотивируют только деньги. Есть деньги - есть уход.
А какой уход без денег?
Счастье_же_вот_оно
• 13 октября 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Мне нужно хорошо выглядеть чтобы хорошо зарабатывать
У мене інший напрямок. Всім профіг як я виглядаю, бо за тим монітором мене не видно. Хоча заробляю добре.
Маша хороша• 13 октября 2022
Не знаю. Напевно мені не потрібна мотивація. За харчуванням завжди слідкую, догляд за тілом та обличчям то як рутина. Макіяж завжди легкий. Манікюр - просто люблю коли руки у гарному стані.
Вам напевно надо звернутися до невролога чи психіатра/психолога і вийти зі свого теперішнього стану. Можливо у вас дійсно депресія. Десь читала, що лінь то може бути ознакою хронічного стомлення
СтелькаОТединицы• 13 октября 2022
Фотки свои старые смотрю,ох как мотивирует
«Старые» это до войны, разожралась за это время
Счастье_же_вот_оно
• 13 октября 2022
Ответ дляБорщец
Автор, отражение в зеркале не мотивирует?
Зараз тільки засмучує.
Наверняка• 13 октября 2022
Раньше очень офис мотивировал, прям очень. А сейчас все коллеги непонятно где по каким странам. Скучаю по тем временам
Сумка с непогодой• 13 октября 2022
Люблю себе просто. І пожерти люблю. Але як згадаю то худнення, то бігом беру себе в руки.
Працюю також віддалено.
Борщец• 13 октября 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Зараз тільки засмучує.
Это тоже мотивация собрать себя.
Сирожено_пирожено• 13 октября 2022
Мне сейчас даже день мыться...((
А раньше обожала скрабы,масочки
Амели на мели• 13 октября 2022
Підкажіть перевірений спосіб, щоб схуднути. Бо вже нічого не виходить.
Виниловая пластинка• 13 октября 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Мне иногда нужно светиться
Счастье_же_вот_оно
• 13 октября 2022
Ответ дляМаша хороша
В мене лінь тільки до себе. Я працюю на двох роботах і мені це подобається. Плюс взяла ще один проект над яким працю ночами. Щоб сказати, що я втомлююся, то ні. День розписаний. Можна було б хоть інколи забути поїсти, а ні))
Ms. Сама прямота• 13 октября 2022
У меня депрессия и ничего не хочется, но спорт - святое, хоть и без настроения. А сегодня позанималась и так вдохновилась почему то, что захотелось и волосы и лицо привести в порядок. Надеюсь меня начало попускать
Резвая лошадка• 13 октября 2022
Да, я не сижу на диете уже 4 года, крашусь только на выходных или в гости. Хорошо, что моюсь 2 раза в день и голова всегда чистая
, каждый день меняю одежду, регулярно делаю депиляцию. Чем себя ещё успокоить?
В общем, хожу без макияжа.
Сливочная пенка• 13 октября 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А кем работаете?
Счастье_же_вот_оно
• 13 октября 2022
Ответ дляАмели на мели
Завести собі цікаве знайомство. Спілкуватися, тягнути час ( можна вигадати історію, що десь у відрядженні на декілька тижнів). І тим часом приводити себе в форму. А потім, коли все вау, вау - заблокувати номер. Цей спосіб перевірений. Кращого поки не знайшла. Але є і побічні ефекти - можна закохатися((
Амели на мели• 13 октября 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ех, мені вже і таке не допомагає) Вже два цікавих знайомства) Раніше, закохалась - і відразу схудла. А тепер не виходить закохатись) А чоловік і таку любить)
Ковбой Хагис• 13 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Аналогично!