Contra spem spero• 13 октября 2022

Заблокувалися емоції

Останнім часом заблокувалися емоції, ні поплакати, ні посміятися. Та більше хвилює, те що не виходить поплакати, бо я раніше було, поплачу і зніметься нервове напруження, а тепер і хочеться поплакати, та не виходить. Як себе "розморозити" в емоційному плані?
modnidity• 13 октября 2022
Не повірите... як раз лежала і думала саме це питання також написати.

irina_kiss• 13 октября 2022
Я знайшла вихід емоцій в музиці. Вранці на пробіжці. Але треба ще знайти ті пісні які трогають душу. Але завжди знаходяться. Нічого більше не допомагає. На пробіжці я наодинці з собою. Без музики поки в мене не виходить
modnidity• 13 октября 2022
Раніше поплачу(точніше в мені стільки болю, що я не плакала, а вила і кричала) а зараз лиш пустота і біль не може вийти з мене
irina_kiss• 13 октября 2022
А ще психоллги допомагають. Вле зараз я не маю фінансової можливості
Муркамурковна• 13 октября 2022
Не плачу, не можу.... Зато коли їду в машині , зупиняюсь і кричу сильно, аж до хрипу, або коли через поле їду на дачу то можу вийти і там покричати, емоцій 0 , ніяких, зовсім
Dark_Yasna• 13 октября 2022
у меня то же самое.
автор Contra spem spero • 13 октября 2022
Ответ дляirina_kiss
Мені теж раніше музика допомагала, ще з дитинства від деяких пісень були мурахи по шкірі, від ’Їхав козак на війноньку’ прямо ридала, ’Чорнобривці’ теж не могла слухати без сліз. Потім як хотілось виплакатися слухала ’Вона’ Плач Єремії, ’Вона носила квіти у волоссі’, пісні ОЕ, Казка ’Плакала’, ’Світанок’ Руслани, а тепер майже всі ці пісні переслухала, очі мокріють, щось підходить до поверхні, а прорватися не може