Olgusya• 14 октября 2022

Українська армія здатна відвоювати Херсон за тиждень, – Financial Times

Які думки, дівчата? Вірите у прогноз?

Українська армія здатна відвоювати Херсон та повернути контроль над правим берегом Дніпра вже наступного тижня, — Financial Times із посиланням на західних офіцерів.

Також повідомляється, що "евакуація" населення, яку вчора оголосив Сальдо, вказує на підготовку росії "до вирішальної битви".

То вирішальна битва чи просто здриснуть з правого берега?
Janna2525• 14 октября 2022
Вони ,,не здриснуть,, з правого берега, а наші ЗСУ будуть їх звідти вибивати. За тиждень,чи більше покаже час.

Helgushk@• 14 октября 2022
Я не верю, читаю и наших и рашковцев и ин прессу- наши прут, но гады очень там окопались. И навезли туда чмобов, теперь их слишком много что б легко их выдавить с правого берега.
MandarinaS• 14 октября 2022
Сальдо ещё жив??
автор Olgusya • 14 октября 2022
Ответ дляJanna2525
Є ймовірність, що залишать, як Київщину. Їхнє угруповання на правому березі вже 2 місяці без належного постачання. Але з іншого боку, я не вірю, що вони так легко відмовляться від єдиного захопленого обл.центру
ksusha1155• 14 октября 2022
Через тиждень чи місяць, все одно русня побіжить геть з нашої землі..
автор Olgusya • 14 октября 2022
Ответ дляMandarinaS
Сальдо ещё жив??
Ага
Helgushk@• 14 октября 2022
автор Olgusya • 14 октября 2022
Ответ дляHelgushk@
фото
Облцентр на 2-3 деревни?
Janna2525• 14 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Наші сподівалися,що буде як з Київщиною, але ж вони окопалися там, навезли купу техніки, багато чмобиків і не відходять. Пуйло дало приказ не відступати. І там кадрівці стежать, щоб ніхто не втік з поля бою

LyudaT• 14 октября 2022
Ответ дляHelgushk@
Нужно бужет задействовать очень много Уралов?
автор Olgusya • 14 октября 2022
Ответ дляJanna2525
Чому тоді оголосили евакуацію цивільних?
Janna2525• 14 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Думаю, що наступ готують,але коли і де невідомо. Війна -це мистецтво обману
LyudaT• 14 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Тому що наступають страшні ВСУ)))
Спогад• 14 октября 2022
Верю что ЗСУ смогут навалять лаптежопым и очистить Херсон от них, только не ровно за неделю.
Чуть позже.
Перемога все одно близько
Україна понад усе, ЗСУ найкращі
Спогад• 14 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Щоб не нашкодити життю, адже бій буде не на життя, а на смерть.
Та цивільне населення може постраждати.
Через це, краще оголосити про евакуацію.
hruzantemka• 14 октября 2022
Вполне возможно, русня сейчас в агонии. Чем больше наши отвоюют назад своих территорий, тем быстрее провалится режим пу.
Chernobai• 14 октября 2022
Ответ дляСпогад
Та цивільне населення може постраждати.
це рашисти оголосили. піклуються про цивільних?
їм навпакі ж краще, аби був живий щит
Спогад• 14 октября 2022
Ответ дляChernobai
їм навпакі ж краще, аби був живий щит
Якщо рашисти, то потрібно їхати тільки в Україну, а не до них.
Не дарма вони щось оголошують, підказує інтуїція що вони хотять собі жінок рабів, та українських хлопців мобілізувати курви прокляті😠
Спогад• 14 октября 2022
Ответ дляChernobai
їм навпакі ж краще, аби був живий щит
Можливо Ви не зрозуміли тему, я наприклад не знаю напевно, хто оголосив евакуацію.
Якщо Україна, то обов´язково виїхати, бо там буде пекло.
Якщо раша, то їхати тільки в Україну, бо там також буде пекло.
Господи Боже, за що нам все це невже ми прості люди винні в чомусь, що страждаємо від дурної безмозкової раші