Карамелька• 14 октября 2022
Давно не була на весіллях, скільки в конверт
Одружується шкільний друг чоловіка. Спілкуються іноді по телефону, бачаться раз на півроку. Тобто не найближчі люди, але підтримують дружбу. Буде скромна вечірка в кафе на кілька десятків людей. Чи достатньо 100 у.є. в конверті від нас двох?
Шкура Шуры• 14 октября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Як мінімум треба собівартість за себе дати. Наприклад,я що ресторан 2000-3000 за людину, то і стільки треба дарити, від пари сума помножується.
Особисто мені було б соромно дарити так мало.
Так а если нет этих денег ?
Ms. Похвала• 14 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
А если денег нет у гостей то что застрелится ? А если у мамы денег то ей тоже лучше не приходить?
Это был желание мамы, она собирала на свадьбы своих детей годами, ее мама так научила (моя бабуля), у мамы зп маленькая. При этом отец брата (в разводе с моей мамой) подарил 100 дол, хотя у него несколько своих бизнесов, последние машины. Так что знаете, от человека зависит
Шкура Шуры• 14 октября 2022
Ответ дляMs. Похвала
Согласна, но не все даже бедные умеют и собирают деньги
ОхиИВздохи• 14 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Так а если нет этих денег ?
Відмовитися від походу, але це стосується далеких родичів, друзів та інших. Для дуже близьких родичів це не стосується.
Шкура Шуры• 14 октября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Да можно отказаться, а к близким прийти без подарка , они поймут
Чучело-Мяучело• 14 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
ну,вообще то по 100 у.е с чела мин. в Киеве ,может в селах и 500грн достаточно
А чим в селі люди гірші? Чи думаєте там все за копійки? Продукти, наприклад, дорожчі ніж в місті
Неутомимые шахматы• 14 октября 2022
Ответ дляДетектор лжи
Напомнили,были семьёй 5 человек:2 взр.и 3 детей,у близких родственников,ровно год назад-300 дол.,свадьба кстати была говно.
Погано погодували на 300 дол?
Неутомимые шахматы• 14 октября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
А якщо подарували менше, то менше їсти.)
Железная тетя• 14 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Разве на свадьбу приглашают кошельки? Я думала, близких людей, с которыми хотят разделить праздник, а не отбить его. Считаю, что дарить нужно исходя из своего бюджета.
Шкура Шуры• 14 октября 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Ну так и я о том же
Железная тетя• 14 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Ну так и я о том же
Меня вообще бесит, когда пишут, что надо отбить ресторан. Ведь молодые сами выбирают уровень рестика, почему я должна им отбивать его? А если с детьми, то дети ну аж никак не наедят и напьют на сумму за 1 гостя. Я дарю столько, сколько могу, чтоб «утром дети в школу голодные не шли», образно говоря
Муууумие• 14 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Я про Киев и говорю ,если нет денег то 500грн тоже норм
Не норма . Сейчас кафе минимум 1000 грн с человека. 500 грн. Вообще копейки. 500 грн. только на детский др подойдёт и то если ребенок сам идет
Шкура Шуры• 14 октября 2022
Ответ дляМуууумие
Деньги высрать что ли?
Муууумие• 14 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Мама и просто гости не одно и тоже . Ну у вас и сравнение.
Муууумие• 14 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Деньги высрать что ли?
Сидите дома, а то стыдно будет
Шкура Шуры• 14 октября 2022
Ответ дляМуууумие
Я их не сравнивала
СтелькаОТединицы• 14 октября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
ну, я не думаю ,що в селі тратять дурні гроші на флорістику (прикрашання залу та арочки з квітами за дурні кошти,повірте продукти ’відпочивають’ в порівнянні з викинутими на це коштами, там навіть кожен стілець рахують на церімонії на травці чи ні (кума сина одружувала пару тижднів тому) і ведучім по штуці дол. теж сумніваюсь ,що платять , та наречені не змагаються з подружками,щоб каблучка обовязково картье за дурні кошти ,там вже пофіг на золото аби фірма щоб подружки ’сдохли’ в інстаграмі
Чучело-Мяучело• 14 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Це не залежить село чи місто. Повірте, і в селі є такі, що весілля з усім перерахованим Вами роблять. Звичайно, що воно не в селі святкується. Чи в селі, чи в місті хто скільки має грошей (чи розуму) таке святкування і робить. А подарунок як на мене має бути від серця, а не від того село чи місто.
Таки в курсе• 14 октября 2022
Автор, вибачте, що в Вашій темі, але не хочу нову створювати. У похресниці чоловіка також буде скромне весілля у листопаді - розпис і посиденьки дома. Скільки чи що подарувати, щоб не осоромитися і не похитнувся сімейний бюджет? Доходи у нас впали на 85%. Зараз на сім´ю з 3 х осіб маємо близько 18-20т. грн/місяць. Раніше на подарунки на ДН не скупились. Але зараз ситуація змінилась. Не піти також не можна.
ОхиИВздохи• 14 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
У кожного з нас ж такі близькі від яких і подарунка не треба, але ж запрошують не тільки їх, правильно?
На моє перше весілля було три конверти - один порожній, два інших з 20 та 50 гривнями і навіть у 2013 це були копійки, це норм? Визначила через те що інші конверти були підписані, а ці ні. Висновки зробила і з цими людьми більше не спілкувалася.
Море_море_я_скучаю• 14 октября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ну Проня Прокопівна Безсмертна ж.
Шкура Шуры• 14 октября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Так лучше ничего не подарить,чем дарить пустой конверт
ОхиИВздохи• 14 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Краще взагалі не приходити. Як би у мене не було можливості дарувати, то взагалі би не ходила.
Ответ дляКарамелька
Такої ж думки ) 500 грн з сім‘ї, як вище писали - це вже копійки, які навіть місця в кафе не покриють за одного
500 грн.с семьи даже на День рождения стыдно дарить, не то что на свадьбу
На свадьбу в кафе хотя бы 2000 грн.+цветы.
Думаю, 100$ это идеальная сумма
Карамелька
• 14 октября 2022
Ответ дляMarisya81
Думаю, 100$ это идеальная сумма
Вже кілька років 500 грн дитина дарує однокласникам на дитячі дні народження. Звичайно, це не сума для весілля