Луноликая Вика• 15 октября 2022

Хто в Німеччині. Ви отримали Кіндергельд?

Купила на початку місяця зимові речі, вийшло не мало. Наче розрахувала кошти, але кіндергельд не прийшов. Чи його вже взагалі не буде?
Марічка• 15 октября 2022
До полугода время ожидания

Надувная пыль• 15 октября 2022
https://www.arbeitsagentur.de/familie-und-kinder/a...
Здесь смотрите, когда платится киндергельд
На привозе• 15 октября 2022
Минулий місяць в яких числах був, в таких і цього місяця
Надувная пыль• 15 октября 2022
Ответ дляНа привозе
Абсолютно не так
На привозе• 15 октября 2022
Ответ дляНадувная пыль
Абсолютно не так
Вам виписку з картки показати?
Боевая• 15 октября 2022
А раньше получали? Я не получала от фемиликасса ни разу и письма не было, джобцентр тоже не платит
автор Луноликая Вика • 15 октября 2022
Ответ дляНа привозе
Минулі місяці все отримувала разом, в кінці місяця, але тепер не місто платить дитячі кошти.
ЦыбаФу• 15 октября 2022
Это от джоб центра подавать нужно или можно самостоятельно?
На привозе• 15 октября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
У нас все по-старому, тому важко сказати. Ваша справа мала автоматично перейти в нову контору чи ви заповнювали нові анкети?

Надувная пыль• 15 октября 2022
Ответ дляНа привозе
Вам виписку з картки показати?
Себе покажите
Лыжи со вспышкой• 15 октября 2022
Я сама заполнила анкеты на сайте Фамилиенкассы в начале сентября, Джобцентр не платит с августа на ребенка, но пока никаких писем и естественно выплат нет, хотя говорили , что рассмотрение и начисление занимает 6 недель
никогда такого не было• 15 октября 2022
Подали докум ще в червні, ось лише вчора мприйшов лист, про нарахування. Джобцентр платив до серпня на всіх , з вересня вже тільки дорослим. Тепер прийдуть з Фамілієнкаси, думаю, в жовтні , за вересень і жовтень. Плюс по 100 євро кіндербонус одноразово.
Примара з Київа• 15 октября 2022
Ответ дляникогда такого не было
От Фамилиенкассы вы получите 219 евро детских денег. Остальное на ребенка должен Джобцентр доплачивать.
автор Луноликая Вика • 16 октября 2022
Ответ дляникогда такого не было
Може я його я не отримаю в цьому місяці, вірно? Заповнювала анкеты вже давно, ще літом.