Баба Яга• 15 октября 2022
Кто принимал акнетин, роакутан зайдите пожалуйста
Девочки, кто после акнетина или роакутана беременел ??Были ли у малышей патологии??к какому врачу сходить на обследование, генетик?
Ананомчикус• 15 октября 2022
Не народжувала
Але знаю, що мінімум півроку після приймання не можна вагітніти
Баба Яга
• 15 октября 2022
Ответ дляАнаномчикус
Не народжувала
Это дерматолог Вам сказала??
Ананомчикус• 15 октября 2022
Ответ дляБаба Яга
Это дерматолог Вам сказала??
Так
І хлопець мій приймав
Його теж про це попереджували, що високий ризик народження дітей з відхиленнями
І хлопець мій приймав
Кудряшка Сью• 15 октября 2022
Ответ дляБаба Яга
Это дерматолог Вам сказала??
Мне говорили, что лучше год подождать с зачатием
Однозначно• 15 октября 2022
Я приймала. Лікар сказала, що не можна вагітніти три місяці після закінчення прийому. Але я не планую.