Бєлгород.Ну, мені нравиться, як воно горить, як люди суєтятся, пожаркі приїжджають.Попередження для кримчан.
Рашистам приготуватися горіти🔥🔥🔥
Белгород, спасай бензин – Россию уже не спасти! Срочное обращение пресс-секретаря БНР!
Ошибка ПВО привела к обстрелу ракетами С-300 нефтебазы в Белгороде. Власти это скрывают. источники в администрации Гладкова сообщают, каким будет следующий шаг – недостающее топливо для армии начнут изымать у населения.
Белгород, сливай бензин, пока не отжали!!!
Рашистам приготуватися горіти🔥🔥🔥
ultragringo• 15 октября 2022
Фейк наверное. Думаю скорее нам прилетит, нам нечем крымчан тероррезировать.
Ответ дляultragringo
здрасте.саки было почином))
LudaSHOPSale• 15 октября 2022
крым тоже бавовны в Севастополе
а еще с корабля пульнули дорогую ОНИКС а она упала в море в метрах от корабля
LudaSHOPSale• 15 октября 2022
Ответ дляil-mari
про Херсон москали разное пишут и так и так.., еще читала, что они какое-то Зайцево взяли а следующий-Артемовск, надеюсь очень, что это не правда..
там МЕЛОВОЕ наши их гонят. шарий вон хорошее пишет, клоун
он надеется что не бегут, но военные уже пишут - БЕГУТТТТТТ

freedom_2015• 15 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
крым тоже бавовны в Севастополе
беда за бедою
шкода ,що не в сам корабель чи по місту
LudaSHOPSale• 15 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
беда за бедою
шкода ,що не в сам корабель чи по місту
там база отдыха, пляж, женщина снимала, голос трясется ... и потом бах в воду..
freedom_2015• 15 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
ну трохи не долетіло ...
пішла шукати відео
Марта-f8fb• 15 октября 2022
Ответ дляultragringo
вам болит душа за росЕю?
LudaSHOPSale• 15 октября 2022
а еще у русни нет укрови там на юге, хай сдыхают
от скан
вчера Машовец еще одной бригаде рф передал привет от наших военных- жрать кору, нет еду и воды
от скан
ultragringo• 15 октября 2022
Ответ дляМарта-f8fb
вам болит душа за росЕю?
Та как то не особо. А чего так подумали?
freedom_2015• 15 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
не бачу відео (((якщо знайдете ,то сюди ,будь ласка
MazzaFakka• 15 октября 2022
Ответ дляultragringo
Вы что в бункере живете? Выйдите из бункера и почитайте новости
freedom_2015• 15 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
от скан
цим наслаждалась )))хай мруть без крові і їжі .
Vlada-Maria• 15 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
беда за бедою
шкода ,що не в сам корабель чи по місту
зурочили конотопські відьми
ultragringo• 15 октября 2022
Ответ дляMazzaFakka
Честно с понедельника не читаю. Как то накрыло. То что от нас в Саки прилетело, не знаю. Больше верю что это они что то сделали. А так все знают что у нас ракет нет, ну дали что то дальнего боя, немного.
Vlada-Maria• 15 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
от скан
Як казав дід Ванько, москаль повоєнний, що був приймаком у нас в селі, ’Єшь вода, пєй вода - срать нє будєш нікогда’
LudaSHOPSale• 15 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Тут 2 шт.
они написали - учебное пво, на самом деле по времени с нашими сиренами это ОНИКС на нас летел
LudaSHOPSale• 15 октября 2022
Ответ дляclernikol
Ой, чи ж не бавовна, такое...
такое. БАВОВНА це хлопок. там хлопок хлопок бах
LudaSHOPSale• 15 октября 2022
девочки, прямо сегодня, сейчас там ЖАРКО в хенсонской, ( дудчаны- меловое) я писала в темке Киев в сирены, Дудчаны наши работают с авиацией, что в этой новости?
НАША авиация не боится ПВО там на линии их, потому что наши гаубицами, хамерсами разнесли пво их к чертям.
инфа с пабликов. нескольких.
а русские вообще воют, без коры, крови и т д
инфа с пабликов. нескольких.
LudaSHOPSale• 15 октября 2022
Сюмар
28 мин. ·
Переломний місяць війни. Відвоювання Херсонщини та чого чекати далі.
Російсько-українська війна вступила у вирішальний і переломний період, коли немає жодного простору і перспективи переговорів, бо «говорять гармати».
ЗСУ пішли у масований наступ на Херсонському напрямку.!!!!!!!!!!!!!!
Як кажуть мої джерела, росіяни масово вивозять все з Херсону, очікуючи блокади та деокупації міста. Вивозять все - від дітей та дружин, до комп’ютерів.
Це було цілком очікувано як з точки зору сприятливої погоди, так і ще не прибулих мобілізованих до складу російських військ. Причому контрнаступ росіяни чекають ще і на Луганщині, в напрямку Сватово.
Декілька місяців прицільних ударів ЗСУ по воєнним складам і базам ворога, а також по мостам, призвели таки до їх проблем з логістикою. І її відсутність може спричинити масовану втечу росіян з правого берегу Херсонщини. Бо їм треба банально встигнути відійти.
Цей сценарій є сьогодні найбільш вірогідним і він означатиме вкрай принизливу поразку для путіна, який максимально високо підняв політичні ставки, оголосивши Херсонщину, Запорізьку область, Луганщину та Донеччину територією Росії.
Це означатиме що російський «король остаточно і принизливо голий», і поставить перед росіянами завдання бодай втримати раніше, з 2014 року окуповані території та коридор з РФ до Криму через суходіл, зважаючи на серйозну вразливість, як показали недавні події, Кримського мосту.
У росіян відтак лишається дуже мало інструментів. Ракетні удари вони лишатимуть на холоднішу пору року.
Спробують відволікати українські війська від півдня та сходу, нарощуючи угрупування в Білорусі та погрожуючи наступом на Київ, хоча це матиме швидше відволікаючий характер. Але це не матиме визначального впливу на воєнну ситуацію.
28 мин. ·