Мотористка• 15 октября 2022

Як допомогти мамі з її тривожністю?

Мама пенсіонерка, живе одна. Уже декілька років, коли приходить осінь, зима у неї по вечорам тривога, боїться, що буде високий тиск, і воно так є, тиск звісно піднімається. В такі моменти постійно його міряє. Вона не може слухати новини, що хтось вмер в селі, не може дивитися на швидкі допомоги. Думає, що і з нею буде щось погане. Коли п´є Гідазепам, то легше, але постійно пити його теж не варіант.
Elani• 15 октября 2022
займите ее чем-то
ноутбук, курсы какие-то
программы в телефоне

Морковна• 15 октября 2022
Чому ’не варіант’? Нехай лікар допоможе мамі, нічого страшного у прийомі ліків нема. Яка різниця, чи вона буде від тиску пити, чи від тревожності? Тим більш, гідазепам вже достатньо устарілий препарат, є кращі варіанти.
Ламборджини• 15 октября 2022
Ви були з нею в ендокринолога і невропатолога?
Elani• 15 октября 2022
Купите ей глицин
он легкий, дешевый и просто дает успокоеное без сильного действия как Гидазепам
а вобще - лучше быть чем-то занятой, это отвлекает от всего
автор Мотористка • 15 октября 2022
Ответ дляЛамборджини
В невропатолога були, виписував купу таблеток, пила недовго, від деяких була побочка. Рішила не пити, думала, що сама справиться
автор Мотористка • 15 октября 2022
Ответ дляElani
Купите ей глицин
П´є інколи і гліцин може його краще кожен день хай поп´є. Так зайнятись їй виходить нічим довгими темними вечорами, господарства нема
автор Мотористка • 15 октября 2022
Ответ дляElani
займите ее чем-то
ноутбук, курсы какие-то
программы в телефоне
В телефоні дивиться, то ютуб, то щось читає, але при таких станах їй не хочеться нічого
Радуга-дуга• 15 октября 2022
А чего тёмными? У мамы нет света? Вон в новостях показывали проект по вязанию солдатам носков и шапок из их ниток, если видит. Моя тоже тревожная, но зрение не айс, 82 годика
ДА да да• 15 октября 2022
Тут нужно разговаривать в первую очередь. Если это возможно- психолог.
Я когда к свекрови приезжаю в пгт, там тоже только одни новости- кто умер. В таком окружении понятно, что позитивные мысли не возникнут. Может, маму вывозить куда то мир смотреть, подальше от ее окружения?

автор Мотористка • 15 октября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Та вона і любить в´язати. Але не може нічого робити, коли тривога, тільки міряє тиск постійно
Фрося_Бурлакова• 15 октября 2022
Автор, если маме не доктор назначил Гидезепам, то самостоятельно его пить не стоит, он не безобидный.
Радуга-дуга• 15 октября 2022
Ответ дляМотористка
Коллектив надо, даже таких же пенсионеров. Моя разведывает где пенсам дают еду и помощь, всех научает и подсказывает, чувствует полезность.
ДА да да• 15 октября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Так в таких коллективах только и разговоров будет, кто умер, кого убили, кто убил. Это ж не какие то мифические пенсионеры- профессора - интеллектуалы возникнут рядом
ПоэтеСССа• 15 октября 2022
Вам до псіхіатра, це депресія, загостення як раз осінь. Підбере лікування.
Шаманю второпях• 15 октября 2022
страх болезни - боится высокого давления
И страх смерти - хтось вмер в селі, не може дивитися на швидкі допомоги.

Психиатр и потом психолог.
Алгонавт• 16 октября 2022
Моей гидазепам вообще никак не помог, зато помогло масло криля с гинкго белоба.
автор Мотористка • 16 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
Где оно продается?
автор Мотористка • 16 октября 2022
Ответ дляПоэтеСССа
найти б гарного спеціаліста
Алгонавт• 16 октября 2022
Ответ дляМотористка
Где оно продается?
https://www.kidstaff.com.ua/tema-32961267.html