Крошечка-хаврошечка• 16 октября 2022

Если муж отправил заграницу, это признак любви?

Все лето море, солнце, пляж. Не Европа.
Одна_на_всей_планете• 16 октября 2022
Ответ дляЦветочница
Ох уж эти обиженные соседки, которых на море никто не отправил))
Зачем мне море))я себе мужичка присматриваю брошенного-бесхозного))

Цветочница• 16 октября 2022
Ответ дляolena_shch
Я можу поїхати з дітьми. Але є але це погано для сім´ї, і без чоловіка не хочу, а він може за кордон ну тижня на 2, і далі наїздами.
Ну так а чего не поехать.
Речь же о море летом, а не об эмиграции.

Я ездила, вернулась, ребёнок провёл 4 месяца на море.
Все живы)

Семья цела и счастлива)
olena_shch• 16 октября 2022
Ответ дляBonya_A
Прочитала уважно
Написана повна нісенітниця про одиничні випадки
Якщо мій чолрвік хурірург йому теж потрібно виїхати на Закарпаття?
Яи тоиу хто працює в транспорті, критичній інфраструктурі, поліція і т.д.
Такі сім´ї, якщо у них гарні стосунки , разом. А не вона в Німеччині якоби у безпеці.
Анонимушка• 16 октября 2022
Ответ дляВиннипуховна
а ви що зовсім їх не бачите? я он знаю, що сусідки із дітьми в Британії, він увечері із феєю домому йде, що там відєть?
Не боїться,що ви його здасте?
Цветочница• 16 октября 2022
Ответ дляolena_shch
А если он на фронте?
Она тоже с ним идёт воевать?
И детей в окопы ведёт?
olena_shch• 16 октября 2022
Ответ дляЦветочница
Ну так а чего не поехать.

Все живы)

Семья цела и счастлива)
Закінчиться війна, спокійно поїдемо як планували на місяць на Кіпр. Наразі мали бути як раз там у цей період. Я можу почекати і до весни.
Цветочница• 16 октября 2022
Ответ дляolena_shch
А, ну чекайте))
Стерегите мужу)
Анонимушка• 16 октября 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Муж невыездной. Гос служба
Ахаха, якщо посада серйозна, то можете і не сподіватися на його вірність.
Виннипуховна• 16 октября 2022
Ответ дляАнонимушка
Не боїться,що ви його здасте?
сама в шоці! ну у нас всі дуже інтелегентні сусіди, скандалів і пліток немає взагалі і я більше з ним спілкуюсь ніж із його дружиною

Залізна пані• 16 октября 2022
Автор ви така смішна і наївна.
olena_shch• 16 октября 2022
Ответ дляЦветочница
А если он на фронте?
Она тоже с ним идёт воевать?
И детей в окопы ведёт?
Ми про сім´ї, де чоловіки не на фронті, якщо ви неуважні. А про чоловіків, які дома, де житло не побите.
Bonya_A• 16 октября 2022
Ответ дляolena_shch
Моя сім´я разом) за це не хвилюйтеся. Але не можу навіть уявити щоб я обговорювала як роблять в інших сімях.

Я вже вдруге пишу про те , що ви акцентуєте увагу, що лише чоловік автора не може виїхати і це одиничний випадок. Я привела вам інші випадки і таких випадків тисячі.
Далі ви пишете, що все ваше оточення має гроші і може виїхати. Яке відношення ваше оточення має до всіх в країні? В країні, яка ніколи не була багата, а тим паче зараз
olena_shch• 16 октября 2022
Ответ дляЦветочница
А, ну чекайте))
Стерегите мужу)
Мого варто стерегти). А він стереже мене.
olena_shch• 16 октября 2022
Ответ дляBonya_A

Ця країна дуже багата. Тут ви помиляєтесь. І сильно.
Фантасмагория• 16 октября 2022
Тема топчик, все как местные любят : и море, и захраница и любофф

Прямо серпом по яйцам советчицам, автор.
Ставлю вам оценку «отлично» за тролинг
Фантасмагория• 16 октября 2022

Ставлю вам оценку «отлично» за тролинг
Анонимушка• 16 октября 2022
Ответ дляЦветочница
А если он на фронте?
Она тоже с ним идёт воевать?
И детей в окопы ведёт?
Це інше
olena_shch• 16 октября 2022
Ответ дляАнонимушка
Це інше
Там змішались коні і люди .
Bonya_A• 16 октября 2022
Ответ дляolena_shch
Мої слова вашої оцінки не потребують)

olena_shch• 16 октября 2022
Ответ дляBonya_A
Мої слова вашої оцінки не потребують)
Мої вашої теж).
автор Крошечка-хаврошечка • 16 октября 2022
Ответ дляАнонимушка
Дело не в этом. На измене уже палился, но потом долго молил прощение
Фантасмагория• 16 октября 2022
Ответ дляolena_shch
Почему?
Где автор это написала?
А если муж на фронте, то можно на море или что это меняет?
Ответ дляЗалізна пані
Автор ви така смішна і наївна.
Чому ?
Bonya_A• 16 октября 2022
Ответ дляolena_shch
Мої вашої теж).
Своє можете шось придумати?) Ну, крім вищенаписаної дурні?))
olena_shch• 16 октября 2022
Ответ дляФантасмагория
Почему?
Где автор это написала?
Якщо на фронті, то гріх дома сидіти, коли відкрит весь світ.
Фантасмагория• 16 октября 2022
Ответ дляolena_shch
Так на 2 тижня чего не поехать?
Детей на море не повезти??
Фантасмагория• 16 октября 2022
Ответ дляolena_shch
Не поняла связи?
Анонимушка• 16 октября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Я б чесно кажучи на вашому місці здала б його, тобто розказала б його дружині про це,але щоб він не знав хто сказав.
Бо в сім´ї є діти раптом ще заразить чимось їх всіх після своїх ’фей’
NatalieShostja• 16 октября 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Мы и так жили по разным городам. Его перенаправили работать в Киев. Приезжал в отпуск и так раз в 2-3 недели.
А чому ви з ним не поїхали до Києва?
Ms. Доброта• 16 октября 2022
Ответ дляolena_shch
У нас чітко видно, в кого повноцінна сім´я, то всі разом. Це або за кордоном, і за гроші чоловіки виходили, і тут, на зу. Але разом. Там, де проблеми, то він тут, вона з дітьми там, вивезла дітей в безпечне місце). Хоча їдь у саме Закарпаття і це мега безпечно. Живіть сім´єю . А ні ...
Ну зламаю ваш стереотип: я закордоном з донькою, чоловік вдома. Все ок. Ми дорослі люди, голова працює, прекрасно знаємо свої зобов´язання, і трохи пожити окремо не страшно, ми розуміємо чому. Чоловік навіть на ЗУ не зможе виїхати, бо без нього 200 людей без роботи залишиться, він так не зможе. А я влаштувалася по спеціальності за кордоном і наша донька в безпеці і спокої. Кожного дня на зв´язку, реально не має ніяких проблем окрім війни і того що переживаємо один за одного. 16років разом, нормальні стосунки, ми занадто багато разом пережили, а підтримати можна і на відстані якщо знаєш як. Не всі зраджують, не всі у кого проблеми- роз´їхалися, не всі хто разом - щасливі. Сусід так жінку мутузив, так вони зараз разом на ЗУ, лупить її там тепер...