Дівчата, я знаю, що ви- сила 💪
Зібрали хлопцям на авто в ЗСУ, знайшли машину в Перечині ( Закарпаття). Чи може хтось допомогти та подивитися чи вартує вона того, чи не підведе хлопців?
Якщо все добре, то приїде людина та купить цю машину та прижене в Ха обл.
Буду дуже вдячна за допомогу 🙏🇺🇦❤️
Ответ дляchueva.a
Дякую але в нашому випадку треба подивитися на ту Газель, хто розуміється на машинах та сказати чи варто їхати за 1000км за нею
блин как можно доверять совершенно незнакомым людям в такой ситуации. вам же втюхают не понятно что. чтобы продать.... пусть вам повезет конечно