Heksa• 17 октября 2022

Маму Аліси звільнили! І ще наших дівчат!

"З російського полону звільнили 108 жінок. Це був перший цілковито жіночий обмін.
37 евакуйованих з «Азовсталі», 11 офіцерів, 85 - рядових та сержантів.
З них - 35 захисниць із ЗСУ, 32 - ВМС, 12 - ТРо, 8 - Нацгвардія, включно з двома із «Азову», 5 - ДССТ, 4 ДПСУ та 12 цивільних.
Серед звільнених були дівчата, незаконно ув‘язнені в ордло, які потрапили в полон ще до широкомасштабного вторгнення."
ФБ Радміла Корж
МариЧе• 17 октября 2022
Слава Богу!
mamarama• 17 октября 2022
🙏🇺🇦
Хорошая новость.
Почаще бы такие)
Майстерня домашнього текстилю• 17 октября 2022
Круто!
MandarinaS• 17 октября 2022
Да, читала о наших девушках и женщинах. Сколько они пережили, в том числе разлуку с детьми.
crystal• 17 октября 2022
Какая новость замечательная
tettiana• 17 октября 2022
нарешті попали в нормальні умови, з харчуванням і лікуванням. Сподіваємось скоро відновляться, і фізично і психологічно
Mussja• 17 октября 2022
Яка чудова новина!!! Просто прекрасна!!! Радію разом із звільненими жінками та їх родинами.
frolik• 17 октября 2022
Чудова новина!
Vasilchik• 17 октября 2022
Лучшая новость за сегодня. Моя сестра-парамедик тоже попала в этот обмен. Скоро смогу обнять ее.
Ифигения• 17 октября 2022
Ответ дляVasilchik
Напишите, пожалуйста, потом тему. Только без анонимов.
Пусть скорее приходит в себя💐
Vasilchik• 17 октября 2022
Ответ дляИфигения
Пусть скорее приходит в себя💐
Спасибо. Тему не обещаю. Она очень сдержанна в плане информации и эмоций. Мой муж с 14 по 19 был на войне, рассказывать не любит.
автор Heksa • 17 октября 2022
Ответ дляVasilchik
Боже, слів немає. Бажаю, щоб їй було легко одужати від цього кошмару.
freedom_2015• 18 октября 2022
Ответ дляVasilchik
Вітаю родину з поверненням .Сподіваюсь вона швидко забуде той жах
Vasilchik• 18 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Дякую. Думаю, що вона відновиться і знову повернеться рятувати поранених, бо інакше не зможе.
Vasilchik• 18 октября 2022
Ответ дляHeksa
Дякую. Дома і стіни лікують.