ЖаннаНеАгузарова• 18 октября 2022

Штучна дубльонка з секонду. Як позбутися запаху?

На вигляд нова, на бірці зазначено що не можна прати.
Хотіла на делікатному режимі 30хв, 30 температура і віджим 400. Не ризикувати?
ЗлойанОним• 18 октября 2022
На балкон на неделю
тогдалия• 18 октября 2022
И духами запшикайте
Чебуравлик• 18 октября 2022
Пише суха чистка. Несіть
И_В_офигительных_штанах• 18 октября 2022
Ответ длятогдалия
И духами запшикайте
Фуууууу
Чебуравлик• 18 октября 2022
Ответ длятогдалия
И духами запшикайте
Уявляю цей штин
Хімчистка - які ще можуть бути варіанти?
Я супер-пупер• 18 октября 2022
Ответ длятогдалия
И духами запшикайте
там неможливо запшикати. Навіть після одного прання він є.
Фиона Шрековна• 18 октября 2022
Химчистка и долго долго проветривать
Я супер-пупер• 18 октября 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Химчистка и долго долго проветривать
То та дульонка вийде по ціні як нова після хімчистки
автор ЖаннаНеАгузарова • 18 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Згодна!)
Якщо дуже тонка тканина, за 1 прання не чути. А тут навіть не знаю..
Я супер-пупер• 18 октября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Згодна!)
автор тільки на балкон на тривалий термін. Але термін півроку.
СноваЗдорова• 18 октября 2022
В химчистку отнесите
Ответ дляЯ супер-пупер
Якщо не знайду спосіб інший, то понесу.
Я пуховики тільки в хімчистку здаю, принаймні перших 2 р носки, бо після прання домашнього. Що не пробувала - шаріки в барабан, збивати пух вручну і сушити феном - фігня виходить..
Але хотілось би вдома щось з дубльонкою зробити, бо я зараз в Польщі, хімчистка тут ще дорожче ніж в Україні 🙄
Докладная• 18 октября 2022
Смотря ещё какой секонд,есть там где запаха практически нет,я так себе два года назад купила шубку как барашек,модные тогда были .Вынесла на балкон ,от запаха и следа не осталось
Я супер-пупер• 18 октября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Якщо не знайду спосіб інший, то понесу.
Ну то нехай лежить - буде вам на наступний рік.
Ответ дляЯ супер-пупер

Ок))
Сподіваюсь вдасться якось швидше))
alisa0612• 18 октября 2022
АВТОР А ПОКАЖИТЕ ПЛИЗ ДУБЛЕНОЧКУ ФОТО)) И ГДЕ БРАЛИ И ПОЧЕМ
ОливьЕЖечка• 18 октября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Якщо не знайду спосіб інший, то понесу.
В морозилку, на пару годин і провітрити. Але не факт
Ответ дляДокладная
Тут такий середньої інтенсивності запах, я б сказала. Секонд крутющий, там бренди частенько Guess, Tommy Hilfiger, Lacoste i тп, буває навіть взуття в коробках, одяг з бірками і все виключно в ідеальному або на 5- стані. Ніяких плям, закошлатостей, протертостей і тп. Що мені ще подобається що 80% асортименту - одяг який зараз актуальний, а не як буває на секондах мода 10-20 річної давності..
Спочатку як біля нього проходила, довгий час думала що то бутік нового стильного одягу. Як зайшла, подумала чого не зробила це раніше)
А у нас макарошки• 18 октября 2022
Нельзя стирать. Может расслоиться, у меня такое было (
Поросенка• 18 октября 2022
На балконе не застекленном выветривается отлично
Докладная• 18 октября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ух-ты,а в каком вы городе нашли такое богатство? И дорого ли вышла? Тоже живу в Польше но что мне в моём городе нормальные не попадались,раз зашла и вышла,ничего нету, какой-то хлам
Ответ дляalisa0612
Вона темно синя. Не вмію гарно фоткати одяг..
Вживу класно виглядає, гарно сидить, не мішкувата, бо я грушка, люблю щоб хочаб трохи було по талії.
Купувала в Польщі на секонді. В м. Торунь
Ответ дляА у нас макарошки
В Вас була штучна чи натуральна?
А у нас макарошки• 18 октября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В Вас була штучна чи натуральна?
Искусственная. Я ее руками аккуратно пыталась постирать. Повесила на подплечник в ванной, и вижу что мех подкладки отделился от ткани, которая сверху. Видимо клей растворился. Потом высохло, стало лучше. Но все равно, местами было видно. Может она была очень старая, не знаю.
А у нас макарошки• 18 октября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Яка гарна
Повісьте на балконі, хай повисить місяць, запах зникне. Не под дощом звичайно
Ответ дляalisa0612
Дубльонка за 65зл (курс останнім часом 8, в мирний час був 6-7грн/1зл).
А ще таку жилетку типу пальто за 50зл, там само купила, її випрала вчора, майже суха. Колір темно зелений, дуууже подобається 😍
74% шерсті 👍
Купували мені 3 роки тому нове пальто, принципово хотіла щоб хоч 20-30% шерсті було, бо самі синтетичні були, а я хотіла світле, біле чи молочне і просто з поясом, довжина як міні спідниця, то заплатили десь 350-380зл. То ще відносно недорого знайшли, і шерсті там лише 30%.
Ответ дляОливьЕЖечка
)) не зміститься, в нас не така велика морозильна, ще й там м´ясо і тп) але навіть якщо все вигрузити - не влізе думаю..
Фиона Шрековна• 18 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Поэтому я не понимаю тех, кто покупает верхнюю одежду в секонде (особенно ту, которую нельзя перестирать 55 раз)
Докладная• 18 октября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
74% шерсті 👍
Яка гарна