Доброго дня. Порадьте хімчистку не за всі гроші світу. Раніше носила в Оушен, там було відносно недорого і нормально, може хто знає куди вони переїхали?
Заставляличка• 21 октября 2022
Ответ дляAbrado
Мені блище на Позняки доїхать.
Навіть і не знаю, де це)
Таня Кузнецова• 21 октября 2022
Ответ дляAbrado
Я глянула по назві, то якраз оця Чистка і Шиття в Оушені і була. Дякую!!! Поїду в Рівер!!!
Да ,ось їх актуальні адреси
Заставляличка• 21 октября 2022
Ответ дляAbrado
А що не так? Десь помилку зробила?
О, сколько нам событий чудных
Готовит просвещенья дух! ©
Ответ дляЗаставляличка
О, сколько нам событий чудных
Готовит просвещенья дух! ©
Я все життя російськомовна і мої знання української далеко не ідеальні, але, по-перше, я навідміну від вас, вчусь мові і намагаюсь розмовляти і писати українською, а по-друге, тема не про орфографію, так, що, не знаєте де хімчистка - проходьте далі...
Заставляличка• 21 октября 2022
Ответ дляAbrado
Точно! Я, на відміну від Вас, рідну мову не вчу, бо її знаю ще зі шкільної парти.
А якби вчила, то свої потенційні тексти перевіряла би заздалегідь - через орфографічний словник. А не виправдовувася би після за свою неуважність). Ви ж не де-небудь, а на Порадниці
.
А по темі - я знаю, де хімчистка). Але Вам не скажу)). І залишусь тут, де хочу і скільки хочу)
. А по темі - я знаю, де хімчистка). Але Вам не скажу)). І залишусь тут, де хочу і скільки хочу)
Ответ дляЗаставляличка
.
Ви молодець! Заспокойтесь. Бачу вам дуже не вистачає похвали і цінування.