Все буде Україна• 21 октября 2022
Скільки часу вам потрібно, щоб зібратись на роботу?
Саме час проведений вдома. Якщо в сім´ї 3 людей і зі всіма потрібно взаємодіяти
Деловитая• 21 октября 2022
Полчаса, варю овсянку, делаю кофе,одеваюсь. Прошу со мной не взаимодействовать, с утра говорить не люблю вообще.
english book• 21 октября 2022
І мені годину.Якщо швидко-40 хвилин.
Якщо неочікувано дзвонять,що їде машина,то 20,але це галопом.
Фруты_Буты• 21 октября 2022
Если без сбора детей, то 30 минут включая помыть голову. В 6.30 встаю и в 7 выхожу.
Если детей собрать то встаю в 6, собираюсь сама , поднимаю детей и в 7-7.15 выходим.
Все буде Україна
• 21 октября 2022
Ответ дляДеловитая
а скільки років дітям? розуміють і не рухають вас?
Деловитая• 21 октября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
Вы не уточняли,что это взаимодействие с детьми. Я со взрослыми живу
Ра ру ра ру ра• 21 октября 2022
Мені 1:25. Мию голову, готую сніданок дітям, збираю обід собі і чоловіку, і варю якийсь гарнір дітям на обід. Часу чуть-чуть не вистачає, але вставати раніше облом. Встаю в 5:50.
Любви вам!• 21 октября 2022
1,5 часа минимум. Как успевают собраться за 30-40 минут на работу не представляю...
ВсеЧетко• 21 октября 2022
40-50 хвилин зранку витрачаємо.
Діти снідають, я збираюся. Це 20 хвилин.
Потім я вже зібрана одягаю/збираю дітей. Це ще 20 хвилин.
Зараз працюю дистанційно. Взагалі красота. Прокинулась, піжаму переодягла і працювати)
Svetlana-7070• 21 октября 2022
1.5 якщо голову мити
1 година якщо не мити 🙂
Але з вечера одяг/взуття/ судки на роботу складені.
1 година якщо не мити 🙂
Белоснежко• 21 октября 2022
1 час. Когда ребенок был маленький, было примерно также, может, минут на 10 больше. Но у меня по утрам алгоритм на минимум действий, никаких размусоливаний