Угги_в_горошек• 21 октября 2022
Грошовий переказ з України в Словаччину, підкажіть
Як можна простіше та вигідніше переказати гроші (грн) з української картки (Приват) в Словаччину?
Ситечко для мыслей• 21 октября 2022
Там через Приват 24 , вестерн, мониграм перекази є.. Або якщо в людини є картка будь якого українського банку, але з Приватбанку в понеділок з карти Приват в деяких містах там неможливо було зняти готівку з банкомату
Угги_в_горошек
• 21 октября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Треба або на словацьку картку або хтозна як. Короче кажучи, укр картки у отримувача немає
Ситечко для мыслей• 21 октября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Тоді міжнародним переказом , але в залежності від суми комісія в цих переказах досить велика, нажаль як напряму на картку словацьку скинути не знаю
Угги_в_горошек
• 21 октября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Зрозуміло. Дякую!
Ситечко для мыслей• 21 октября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Зрозуміло. Дякую!
А в якому місті отримувач?
Угги_в_горошек
• 21 октября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
А в якому місті отримувач?
Детва
Ситечко для мыслей• 21 октября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Детва
Тоді нажаль не домопожу вам, я просто часто буваю в Словаччині, але не далеко, саме їхати маю, то думала зможу допомоги
Угги_в_горошек
• 21 октября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Буду шось думати. Дякую
tanya210587• 21 октября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Зрозуміло. Дякую!
Міжнародні перекази зараз заборонено відправляти з України , тільки отримати можно .Свіфт переказ, но комісія