Херсон це Україна• 21 октября 2022

Дитина довго думає, дуже повільна

Як допомогти дитині і мені разом? 4 клас, дуже повільний, довго все робить, довго обдумує, тому що постійно відволікається. Робити уроки з ним для мене жах. 2-3 родини в день. Це якщо він сам робить все і я нічого не підказую. Я страшно від цього втомилась. І син теж змучується від цього. Але як я його підганяю - ображається, бо я його збиваю з думки. Можливо, спробувати допомогу репетитора?
Плакат с автографом зимы• 21 октября 2022
Комплекс вітамінів дитячий
Аноним-ка• 21 октября 2022
1.він такий є. І ви як мама мусите сприймати дитину такою, якою вона є.
Можливо, зарано віддали до школи. Бо всі віддали в 6 років- тут не підходить.
3 репетитор вам не допоможе. Це особливість його характеру.
4.потрохи виховувати посидючість-допоможи мені ліпити вареники..будь ласка, перебери оцю крупу/ журнали...
В мене бувший чоловік був капець який повільний.бо він такий був і крапка.поки стане подумає, чаю поп´є - півдня пройшло
автор Херсон це Україна • 21 октября 2022
Ответ дляАноним-ка
Ой, я до такого не готова... Я дуже люблю швидко все робити. Старший син - метеор, уроки за годину максимум робить в 8 класі. Чоловік теж швидко і думає і робить. А менший ось такий повільний
Весела бджілка• 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Ну що значить не готова, такий вже він є, тепер або привчати якось щоб концентрувався, або приймати як є
Ответ дляВесела бджілка
Ну як, психологічно не готова)) Доведеться звикати. Будемо пробувати концентруватися. І вітаміни теж спробую. Дякую)
Аноним-ка• 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Що значить ви не готові? Дивина. Всі діти різні.іменший не буде таким як старший. ви його не переробите. Не тюкайте дитину, бо зненавидить і вас і школу і обросте ко плексами. Немає гіршого як затюканий чоловік, якому все дитинство кмзали що він не такий. В мене дитина теж не така як я .а я швидка.одночасно можу 3-4 справи робити. Нуто доня не мусить бути такою як я. По математиуі довго думає дуже. А от на танцчх зхіп хопу робить успізи.
Віддайте в спорт.секцію для вироблення швидкості реакції
Вишиванка• 21 октября 2022
Це фізіологічний рівень і нічого з цим не поробиш. Він к вам прийшов, щоб навчитися бути повільними))
Анонимус Я• 21 октября 2022
Залиште дитину у спокої. У нього такий темперамент. Ви це не переробите, а тільки комплексів понасаджуєте. Вам краще повільно, але без помилок чи швидко, але потім перероблювати? Від чого ви втомилися? Бути мамою?
Айфон13• 21 октября 2022
всі у маму :)
Айфон13• 21 октября 2022
якбуко від яблуні
Ответ дляАнонимус Я
втомилася, що те, що син робить 2-3 години можна зробити максимум за 1 год. Втомилася, що не маю достатньо часу на старшого сина, на чоловіка, на хатні справи, бо коли я вдома - ми весь час вчимо уроки
Айфон13• 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
а ви йому платите за виконання чи за час виконання? Скільки в день. Скільки за годину?
Анонимус Я• 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
В дитбудинок його здайте і нового народіть і так до того часу, поки підходящого не народите
Ответ дляАнонимус Я
а які комплекси я насаджую? Те, що я вилила душу на порадниці не означає, що я кажу дитині, що він повільний. Ще скажіть, що ви свою дитину не підганяли ніколи в житті.
Ответ дляАнонимус Я
ви себе здайте. в психлікарню.
Однозначная• 21 октября 2022
В мене такий син. І він не просто повільний, він незібраний, часто відволікається, йому важко зосередитись, концентрує увагу на дуже короткий час, потім знову ’улітає’. При цьому він нормальний, здоровий, затримки в розвитку немає. Але як же це мене бісить! Уроки робляться цілий вечір і то все не встигає зробити. Від цього страждає і він, і я біля нього. Бо або треба стояти не відходячи, по ходу знову і знову все нагадувати, пояснювати або він буде довго сидіти, дивитись в книжку, бігати очами по словах, але не вдумуватися, що читає. Так, я зриваюсь, бо сама не така, так уроки в нього вже асоціюються з якоюсь каторгою, школу ненавидить, д/з тим більше. Відпустити його, щоб робив, як хоче - не можу, бо відстане в навчанні, потім не зможе догнати. Як себе з ним вести - не знаю.
Ответ дляОднозначная
В нас точно теж саме. Школа ще не каторга, але д/з - так. Якось хочеться допомогти дитині, а не просто змиритися з тим, що він ’от такий’. Бо в дорослому житті буде ще важче, ніж у школі, і тоді міняти щось буде вже пізно.
Hanna-Hanna• 21 октября 2022
Ця проблема тільки з уроками? Я би ще подивилася на розпорядок дня. Якщо олразу після школи і за уроки- дитина і справді може бути втомлена, то і римигає їх по три години і зосередитись не може. Структуруйте простір і час. Під час виконання дз відволікається- на що? Приберіть все зайве зі столу, вимкніть зайві звуки, зменште кількість подразників. Облегшите життя і собі і дитині. По справі за раз, не розсіюватись.
Ответ дляHanna-Hanna
Ні, школа в нас до 11.30, уроки робимо з 19 до 21.30-22.00 приблизно. Раніше не виходить, бо на роботі, а я й розумію, що вже вечір, дитина втомлена за цілий день, але нічого змінити не можу. Більша продуктивність буває, коли я у відпустці і ми робили д/з зразу після уроків, після невеличкої перерви на відпочинок.
Весела бджілка• 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Так може хай сам робить вранці після уроків? А ввечері потім просто передивитесь що там.
Hanna-Hanna• 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Ну от Вам і відповідь. Шукайте якісь інші варіанти- продовжений день/ няня на уроки, ще якісь можливості, бо у Вас дитина вже все, вимикається в такий час. І це не її провина, а Ваша відповідальність як батьків. Якщо Вас логарифми посадити рахувати о другій ночі, Ви як почуватиметесь?
НеГолосую• 21 октября 2022
Ответ дляОднозначная
Знайдіть якусь студентку педагогічного інституту, щоб робила з ним саме уроки. Буде дешевше, ніж репетитор, і ваші нерви в порядку
НеГолосую• 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
А чоловік робить з ним уроки ?
Ответ дляНеГолосую
А чоловік робить з ним уроки ?
Робить, в особливо важкі дні робимо обоє по трохи)) Коли я вже не витримую, кажу синові, що йду варити їсти, а доробить уроки з ним тато)
Анонимус Я• 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
ви себе здайте. в психлікарню.
Втомилися через вашу дитину ви, а в психлікарню мене? Логічно
Ответ дляАнонимус Я
Ви неадекватні дописи пишете. Хто дав вам право відправляти мою дитину в дитячий будинок? свою відправте.
Анонимус Я• 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Це ви неадекват. Де я відправляла вашу дитину в дитбудинок? Не я нию тут, що в мене неправильна дитина, яка заважає спілкуватися з іншими членами родину. І не плачу, що втомилися від власною дитини Все що з впшою дитиною відбувається у цьому віці - ваша відповідальність. Працюйте над собою
Ответ дляАнонимус Я
Вийдіть взагалі з моєї теми і не пишіть тут більше нічого. Тільки неадекват може порадити мамі здати дитину в дитбудинок.
чи це не ваше повідомлення? ’В дитбудинок його здайте і нового народіть і так до того часу, поки підходящого не народите’
Яке ви маєте право мені таке писати?
Бауди на ауди• 21 октября 2022
У дитини нема ’комплексу відмінника’? Можливо, він дуже боїться помилитися? У мене донька в першому класі так довго відповідала навіть на найелементарніші питання. Поки не буде на 1000000000% впевнена, що відповідь правильна, нічого не скаже.
Анонимус Я• 21 октября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Яке ви маєте право мені таке писати?
Ви взагалі в собі? Поняття ’моя тема’ немає на публічному ресурсі. Не пишіть маячні, не будете отримувати такі відповіді. Вона втомилася від дитини, а винуваті всі навкруги. Я маю право писати все, що вважаю за потрібне. Звертайтеся до адмінів