СернаМоисеевна• 21 октября 2022
Какие свечи выгоднее брать на отключения света?
Чайные или обычные? Может церковные?
Одноклассница• 21 октября 2022
Ответ дляebbi
быстро сгорят.Лежат несколько,а так фонарик батарейки,ксяоми лед светильник об пауэрбанка и заказала аккумуляторную лампу в люстру
Да я пошутила, вообще то) для церковных свечей другое основной назначение, ну я так считаю.
Anjavoloschykk• 21 октября 2022
Робити самим окопні.Сама задумалась.Я собі зараз на роботу принесла.Але це більше для затишку,ніж функціонально.
Anjavoloschykk• 21 октября 2022
Ответ дляebbi
Теж хочу зробити.Такі роблять з гофри і віску,кажуть можна навіть кавку або чай заварити по походному
Так.І заняття буде для рук і для дітей.
КошкинДом• 21 октября 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
А де замовляєте парафін і віск? І яка нитка-мотузка краще для гніту?
Anjavoloschykk• 21 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Ще не дивилась.В мене запас таких є.І звичайних.Та побачила у сторіс у знайомої то задумалась і собі.
СернаМоисеевна
• 21 октября 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Я теж думала, але вчора тут прочитала, що вони коптять сильно і не для приміщення.
СернаМоисеевна
• 21 октября 2022
Ответ дляПьяная вишня
ось перше що попало
Дякую, в мене є аккумуляторний і на батарейках пристрої. Треба саме свічки, щоб взагалі не бути залежною від електики.
Незламна• 21 октября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Ви все одно будете від чогось залежні.
Ми купили тату ліхтарь туристичний на сонячних батареях. Він або ставиться на поверхню, або вішається на гачок.
Освітлює нормально кімнату.
Заряджається навіть в похмуру погоду. Рік вже працює - в селі часто вимикається світло.
Освітлює нормально кімнату.
Для драки• 21 октября 2022
Ответ дляНезламна
Ви все одно будете від чогось залежні.
Освітлює нормально кімнату.
Покажіть, де купили?
Алина-1240• 21 октября 2022
Я ручной работы какие то в магазе брала,парафин назад с свечку стекает,за часа 2 горения выемки почти нету)))
Незламна• 21 октября 2022
Ответ дляДля драки
Покажіть, де купили?
Купили на Розетці
Такої моделі вже немає - застаріла.
Пошукайте схожу.
Просто шукали туристичний (або ще називають кемпінговий) ліхтар на сонячних батареях
Такої моделі вже немає - застаріла.
Пошукайте схожу.
Попадалочка• 21 октября 2022
На те же 300-500 грн лучше фонарь купить - свет лучше и воздух не выжигает, что в условиях холода и слабого проветривания очень весомый +
Пьяная вишня• 21 октября 2022
Ответ дляebbi
Ага,мати потрібно все.Не дарма і про свічки і сірники згадують,не тільки про павербанки.Підзарядка то добре,якщо світла вечір немає,а якщо два три чотири дні?
Це я показала простий приклад. Я вже пережила в окупації3 тиждні без світла
в мене був будівельний ліхтар з будівельним акамулятором
так того заряду вистачило на 4 тижні освітлення кожного дня 3-4 години. Потім вже дали електропостачання а акамулятор ще тримав
Ответ дляПьяная вишня
Повезло,что аккумулятор хороший.Все,что смотрела,пишут 4-8 до 12 часов.Плюс я хожу гулять с собакой-фонарик маленький ношу в кармане.Ну и мало ли,пускай свечки -спички лежат,кто знает как будет.Денег много не требуют.Вот на всякие там плитки и газовые баллончики не готова
Нормальное толковое денег стоит(а понадобится ли
),ерунда какая то со сменными детскими баллончиками вообще не привлекает.