90x60x90• 21 октября 2022
Переплата за газ!
Кому повернули?Це вже не смішно,здали усі документи на повернення ще у червні досі ні слуху,ні духу.
Янка-угомонись• 21 октября 2022
1400 не повернули. Сміла. Зате про борг на цю суму вже нафтогазу постійно нагадують. Заплатим,коли вернуть
Ангел-предохранитель• 21 октября 2022
не вернули
почему то никто петиции не создает, а как за ерунду - пожалуйста.
halla-d95e• 21 октября 2022
Як думаєте! Якщо людина завборгувала їм і не сплачує досі, чим може все закінчитися?
бювет_в_обед• 21 октября 2022
Була в них вчора , то сказали що видають гроші тим , хто писав заяву в перших числах липня,а далі в порядку черги
Мона Лиза• 21 октября 2022
Ответ дляhalla-d95e
Відключали раніше газ, потім ще купу штрафів і оплата за повторне підключення. Зараз думаю нічого не змінилося
Мона Лиза• 21 октября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Яка область?
Мона Лиза• 21 октября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
І мені так само. Я нафтогазу скинула квитанцію переплати і написала що поки не повернуть мені, то і вони не дочекаються
olga_olga1a• 22 октября 2022
Рівне колега подавала в червні повернули гроші, десь приблизно тиждень тому, мені ще досі не повернули, я подавала десь в липні