НеГолосую• 21 октября 2022
Вазон в спалюню 2 частина...
Дівчатка, щиро дякую за пораду,вазон вписався супер,неможу натішитись))
Слово "спалюню" вже написала спеціально,згадала і настрій піднявся)))
НеГолосую
• 21 октября 2022
Ответ дляУдачная
это вписался?
Ні,це означає що якраз місце для нього)))
НеГолосую
• 21 октября 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Без підставки було б гарніше
Пробувала,дуже низько і мені не сподобалось)
Але в кожного свій смак)
Божий одуванчик• 21 октября 2022
А была и первая часть? Завидую людям, у которых такие простые заботы. И столько времени.
НеГолосую
• 21 октября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Треба вміти і на таке час знайти,відволіктися.То не означає що я нічого не роблю і маю багато часу.Якщо ви тут,то значить теж маєте багато часу і бажання таке писати
Божий одуванчик• 21 октября 2022
Ответ дляНеГолосую
Я купила 2 горшка и пересадила 2 цветка. На прошлых выходных. Мне бы и в голову не пришло создавать об этом 2 темы.
НеГолосую
• 21 октября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Бо не вмієте радуватись простим речам!в кожного свої цінності!
Амели на мели• 21 октября 2022
Ответ дляНеГолосую
Гарно
Дякую, ще гірлянди на вікні досі висять🫢 все чекаю коли переможемо і як «зажгу»🤣
НеГолосую
• 21 октября 2022
Ответ дляАмели на мели
Класно,правильно

halla-d95e• 21 октября 2022
Ответ дляМатусік
Вітаю, гарний вибір
Жіноче щастя купили, ще йому в пару чоловіче тепер треба
Про жіноче щастя чула. А чоловіче, то яке?
halla-d95e• 21 октября 2022
Ответ дляМатусік
Антуріум.
Жіноче то спатифілум
Різні рослини, але ж дуже схожі.
Кажуть можна посадити в один горшок, буде композиція)
Жіноче то спатифілум
Різні рослини, але ж дуже схожі.
Цікаво. Не знала такого.
Фиктивная• 21 октября 2022
Це моя мрія - великий вазон в кімнаті... але мій папужка все згриз, падлюка.... просто бере і під корінь підгризає стеблі
Ответ дляhalla-d95e
Цікаво. Не знала такого.
В мене навесні засох великий спатифілум( без поливу по відомим причинам), виростила з 5см росточку.
Влітку купила з рук
( магазинні не прижилися в мене) а там і антуріум був маленький, але от з літа сидить і не росте, так шкода.
Спатифілум наче пішов в ріст, а цей ніяк.
Чим його задобрити, може хто в курсі
Влітку купила з рук
Чим його задобрити, може хто в курсі
НеГолосую
• 21 октября 2022
Ответ дляМатусік
Вітаю, гарний вибір
Дякую за підказку)Антуріум рожевий вже маю,стоїть у гостьовій,бо він любить сонечко і там сонячно.А в спальні мало світла,дівчатка тут порадили спатифілум)))
НеГолосую
• 22 октября 2022
Ответ дляМатусік
Я ж Вам якраз і писала що спатифілум класний , ще й кисень цілодобово виділяє
Щиро дякую