годовасик• 22 октября 2022
Ви б мучили дитину з звуком "р"
Ходить до логопеда, але не получається. От думаю чи варто взагалі цим займатися, якщо дитина буде жити за кордоном, чи вона все одно забуде як вимовляти правильно.
Результат:
вже голосів:
67 (78.82%)
Займатися
7 (8.24%)
Результат
6 (7.06%)
Відкласти до старшого віку
5 (5.88%)
Не займатися
энциклопУдия• 22 октября 2022
Скільки років дитині і чи використовує логопед інструменти для ротової порожнини?
Полуничка• 22 октября 2022
Меня мучали этой р в детстве, теперь страдаю переучиваюсь говорить, потому что в немецком так не рычат.))
годовасик
• 22 октября 2022
Ответ дляэнциклопУдия
5.8, інструменти ні, різні інші способи. В старшої дитини теж дуже жовгоне виходив цей звук, більше року з різними логопедами займалися
годовасик
• 22 октября 2022
Ответ дляДоктор Варвар
Може краще до іншого логопеда?
Логопед хороший, інші звуки пішли швидко. Іншого не так просто знайти за кордоном
Калёва Замалёва• 22 октября 2022
Я мучала. Живем за границей, везде есть звук р. логопеда я бы меняла на вашем месте
годовасик
• 22 октября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Йому на іноземній ’р’ якраз дуже добре виходить
Меня прет))• 22 октября 2022
Ответ дляПолуничка
А я картавила до 7, потом поставили с трудом, но гортанная без проблем есть.
Обе в арсенале.
Мелкий тоже картавил, в 5 лет поставили за месяц. Особых мучений не видела, любил логопеда
Обе в арсенале.
Любавишна• 22 октября 2022
Мне 48 лет, слегка картавлю ( заметно при твердом ’р’) из-за уздечки, в детстве не подрезали. На качество жизни вообще не влияло и не влияет.
энциклопУдия• 22 октября 2022
Ответ длягодовасик
Можна на рік відкласти, але інструменти для Р потрібні. Це логопед з відповідною освітою чи по зову серця?
Майская киска• 22 октября 2022
хай частіше говорить слово ШТРАФ
через місяць вільно вимовлятиме Р
ОдинРазНадетое• 22 октября 2022
Ответ дляМайская киска
хай частіше говорить слово ШТРАФ
через місяць вільно вимовлятиме Р
Правда? Попробуем
годовасик
• 22 октября 2022
Ответ дляэнциклопУдия
З освітою
годовасик
• 22 октября 2022
Ответ дляМайская киска
хай частіше говорить слово ШТРАФ
через місяць вільно вимовлятиме Р
Він його вимовить тільки з гортанним звуком
Мая твая не панимать• 22 октября 2022
Відкласти. Такий самий випадок був, навіть гірше. У першому класі логопед поставив усі звуки, крім Р, почався карантин, Р з’явилося само.
А до першого класу прогресу взагалі не було.
Майская киска• 22 октября 2022
Ответ длягодовасик
це слово тренажер шт - язик іде вверх і потім згодом - почуєте звук Р
це якщо не має можливості до логопеда
Пацака-задирака• 22 октября 2022
Ответ дляЛюбавишна
Аналогично, вообще не было проблем. Многим даже очень нравится моя лёгкая картавость.
ОдинРазНадетое• 22 октября 2022
Ответ дляМайская киска
це якщо не має можливості до логопеда
Супер, спасибо огромное, будем тренироваться, до войны начали ставить Р, на том все и закончилось
МинерАлочка• 22 октября 2022
моей за 10 занятий поставили. ищите может другого логопеда. и надо еще дома заниматься. Вы занимаетесь?
годовасик
• 22 октября 2022
Ответ дляМайская киска
це якщо не має можливості до логопеда
Проблема ще в тому, що більшість часу він у франкомовному середовищі, тому вимовляє не так
Зубожиння• 22 октября 2022
Ответ длягодовасик
5.8
Занимайтесь сами по ютубу. Однозначно надо. Мы делали упражнения и ещё палочкой с шариком на конце со звуком «д» под языком «заводили мотор» потом «р» проскакивает. Посмотрите как правильно. Попробуйте. (Палочку можно заменить на ушную палочку)
годовасик
• 22 октября 2022
Ответ дляМинерАлочка
Так, займаємося, але прогресу нема
Прикуси Язык• 22 октября 2022
у мене сильний комплекс через картавість. Займалася у логопеда в дитинстві-не допомогло. Переживала, щоб дочка не картавила. Дуже рано їй вправу ’моторчик’ показала, щоб язик, як у мене не був ледачій,ще займалася у дітсадку с логопедом, хоча вимовляти р стала чітко ближче к 6 рокам
годовасик
• 22 октября 2022
Ответ дляКапуста Маша
Мучала бы, иначе потом в школе замучают.
Він у французькій школі
Вишнёвая Леди• 22 октября 2022
Ответ длягодовасик
Справилась із цим звуком без логопеда. До того теж були спроби займатись, але марно. Допомогло відео ютуба.