Неправдиша• 23 октября 2022
Гастроентеролог, глисти
Доброго вечора.
Київ. Потрібний дорослий гастроентеролог, що ефективно лікує проблему глистів. Поділіться контактами?
Дякую!!!
Клевотница• 23 октября 2022
Я знаю хорошого гастроентеролога, але по вашій проблемі не зверталася. Спробуйте. Лобас Катерина Володимирівна, працює в Віта Медікал.
Мадам Тю-лю-лю• 23 октября 2022
Гастро не лікують глисти як положено.
Вони і не вірять що буває від глистів.
Шукайте саме паразитолога.
Які у вас паразити?
Вони і не вірять що буває від глистів.
Шукайте саме паразитолога.
Які у вас паразити?
Кидстаффовка• 23 октября 2022
Ті хто виписував вам направлення повинен і лікувати. Інфекціоніст лікує. Але у звичайного лікаря також є схема лікування. Дивлячись що у вас конкретно