Мир Мир Мир!• 24 октября 2022
Чи варті уваги ці монети
Дівчата, може хто з вас розуміється на цьому або чоловіки. Є такі монети , чи можна їх продати?
На 1-2 фото пенси ( ніби серебро )
Фото 3-4 монети " перевертиші" , форінт і гульден
Спробувала зайти на віоліті, але там зламала голову)))
На 1-2 фото пенси ( ніби серебро )
Мир Мир Мир!
• 24 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Хай ще лежать, зараз перекупи по 50 гривень скуплять. Внукам залиште.
Та я не те щоб продати зараз , просто чи взагалі вони варті уваги
ЯблокоРаздора• 24 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Варті, просто деякі настільки розповсюджені, що поки мають смішну ціну. Зачекайте років 10. Я зібрала колекцію ювілейних 1 грн, на пенсії продам)
Это большие желтенькие?
Контрольница• 24 октября 2022
Не стоят они не чего. Загуглите названия и посмотрите по чем их на Крафте продают. Но у вас копеечные, толку нет
ЯблокоРаздора• 24 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Ага. Ці що зараз, не мають нумізматичної цінності, вони навіть без дати чеканяться.
А коллекция это сколько штук их должно быть? Или просто собрали сколько есть ?
Ответ дляЯблокоРаздора
Не гуглила, скільки їх було випущено, просто зібрала штук 5 чи більше, лінь йти трусити копілку. Я колись продала 15 копійок совкових за 500 гривень)
Дуже дивна монета номіналом.
Вареный лук• 24 октября 2022
Это обиходные монеты. Их у нас продают даже дешевле номинала согласно курса валют.
Вот разве что монета с уткой не часто встречается. Можно выставить за 30-50 грн.
Чебураха с перцем• 24 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Дуже дивна монета номіналом.
Нічого собі
у мене валяється пакет совкових монет, треба поритися)
]Mrs.Сексуальность[• 24 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Каждую ищите через гугл’ найти’
Эта 19 грн