Слухи-руки не распускаю• 24 октября 2022

Вам было бы приятно, если бы родители хотели вас видеть только для

Помощи по дому, хозяйстве, огороде и тд?
Лика-прилипка• 24 октября 2022
Якби вони були живі(((, з радістю !

Всех анонимов аноним• 24 октября 2022
Нет
автор Слухи-руки не распускаю • 24 октября 2022
Ответ дляЛика-прилипка
Якби вони були живі(((, з радістю !
А чему вы радуетесь? Скучают не по вам, а потому что коров кто-то должен доить. А так на вас пофиг. Приятно?
Фрося_Бурлакова• 24 октября 2022
Може, вони не знають, як інакше.
У чоловіка бабуся така. Вона не уявляє, як це просто сісти й дивитися один на одного, усі мають бути зайняті. І з таким сумом каже - тепер молодь не хоче працювати на городах, їм усім літом море подавай.
Здесь на минутку• 24 октября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
С пофиг, думаю, вы перегибаете. А вообще если им тяжело, конечно они хотят чтобы им помогли
Бензопирен• 24 октября 2022
В мене діти 2 роки різниця. Ясно, що до 6 років старшого мені було дуже важко з ними. Мама весь час плакала, що, мол, приїдь з дітьми поможем, а ти трохи відпочинеш морально хоч.
По факту, приїзджаю і не знаю куди бігти стільки роботи. І з дітьми, і городи, і їсти дітям окремо приготуй, бо вони не звикли їсти те, що батьки їдять.
Я за той тиждень так закручусь, що нічого не хочу.
А мама ображається, що ти сама не хочеш їхати. А те, що мені важко, то нічого?!