Ні грама• 54 минуты назад
Повітряна тривога і посадка
Давно турбує таке питання. Якщо посадка попадає під повітряну тривогу і обстріл, а потрібно добратись у другий кінець Києва на автобус , що робите? У кого була така ситуація?
Чи чекають пасажирів, чи зміщують час? Чи працює таксі і ціна ж збільшена в рази?
Маю на увазі автобусні тури чи автобуси до аеропорту сусідніх країн.
Розкажіть свох історії і , можливо, поради. Дякую всім, хто напише на дану тему.
З горіха зерня• 49 минут назад
Такси сразу же поднимают цену в 2, а то и в 3 раза. По остальному не подскажу
Володарка мрій• 48 минут назад
Такси работает, конечно. Цена дороже, что тоже понятно. Ездят автобусы, трамваи, троллейбусы и маршрутки, подземное метро. Дочь так ехала, автобус в Германию отошёл вовремя (ну, может на 10-15 минут задержался), отбоя не ждал.
Вероятненько• 45 минут назад
Міжнародні автобуси відбоїв не чекають, тому вибирайте що дешевше оплатити таксі чи пропустити рейс і сісти на наступний автобус.
Турагенція Tourdream• 44 минуты назад
Автор, автобуси у тури та рейсові автобуси до сусідніх країн їдуть за розкладом, не зважаючи на тревогу. Виїзди не перекосять.
Нервогенератор• 43 минуты назад
Автобуси виїжджають по графіку, як ви будете добиратися нікого не турбує. Тривога може бути й всю ніч, ніхто вас до ранку не чекатиме.
Вкуси мене• 40 минут назад
Ну можу сказати про поїзд. Київ. Під час повітряної таксі і маршрутки працюють, таксі подвійний прайс, тому що попит зростає. На поїзд посадки нема до закінчення тривоги. Була ситуація, коли тривога зачепила лише хвилин 5 посадки, тому потяг вирушив за розкладом.
Кукарачка• 38 минут назад
Ответ дляВкуси мене
Зараз сідала на потяг. Є посадка під час тривоги. Виход на платформи з підземного переходу.
Голубец• 34 минуты назад
Нет денег на такси, то можно сесть на общественный транспорт, или его в Киеве останавливают?
В кого тако було• 33 минуты назад
Ответ дляВкуси мене
А мы в апреле в Интерсити до Львова во время воздушки садились
Безпринципова• 28 минут назад
Не зупиняють, крім надземної частини метро. Хоча віднедавна стали зупиняти міську електричку, боюсь що і наземний транспорт теж чекає така доля з огляду на теперішню ситуацію з тривогами
Безпринципова• 24 минуты назад
Ответ дляВ кого тако було
Пару місяців як поїзди стали зупиняти під час тривоги, висаджувати пасажирів, хоч посеред поля, хоч де. Ситуація змінилась через обстріли пасажирських поїздів.
Ні грама
• 20 минут назад
Ответ дляТурагенція Tourdream
А як добратися? Тільки таксі виходить?
Ні грама
• 18 минут назад
Ответ дляНервогенератор
Я якраз про тривогу всю ніч і питаю. Наприклад, автобус на 6.00 ранку? Тільки таксі виходить.
Я_не_аноним_100%• 17 минут назад
Ответ дляНі грама
так 6 утра и без тревоги только такси и то только уклон едет.Про комендантский час забыли?
Ні грама
• 15 минут назад
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Дякую , а тільки Уклон? Я не знала.
А якщо таксі замовити звечора, цікаво такса зміниться вранці?
Володарка мрій• 13 минут назад
Ответ дляНі грама
Если автобус на 6 утра (кстати, так у моей дочки и было))), то хоть тревога, хоть не тревога - тут только такси без вариантов, если подземное метро от вас не в двух шагах.
Гарбузик• 12 минут назад
Ответ дляГолубец
Останавливают только метро наземную часть. Но пробки невероятные, поэтому другим общественным транспортом можно очень долго добираться
Вумна, аж страшно• 11 минут назад
Ответ дляГолубец
Не зупиняють, це й дивно, звідки питання автора..
Вумна, аж страшно• 10 минут назад
Ответ дляНі грама
Так без тривоги ви також навряд чи встигли через весь Київ кудись добратися на 6:00.
Гарбузик• 9 минут назад
Ответ дляБезпринципова
Позавчера на Выдубичах когда была долгая тревога, городские электрички отменили, а пригородные встали под Киевом. Такси невозможно было вызвать даже за 1500-1700 грн это за 2 остановки метро. Правда частники сразу активизировались, но опять таки пробки и мы очень долго ехали эти 2 остановки в обьезд
Володарка мрій• 9 минут назад
Автор, вы бы уточнили откуда конкретно и куда вам добираться надо будет.
Вумна, аж страшно• 8 минут назад
Ответ дляВолодарка мрій
Маю сумнів, що автор киянка і що їй кудись звідкись реально треба.