Люблю порядок• 25 октября 2022

Те, кто когти рвёт ради классной работы, сколько часов вы учите иностранный язык

В день? Какой физический предел организма?
ДваДваВосемь• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю порядок
Курсы хреновые, да? Понимаю. Учить язык все-таки это самостоятельная работа
Кроме того, как называется по немецки локоть, колено и названий отдельных продуктов, с которыми я в своей жизни не сталкивалась, я ничего нового не узнала.))
Помеха справа• 25 октября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
6 часов. Грамматика+ 40 новых слов в день.
ежедневно?
Марфушечка душечка• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю порядок
Це як? Напишіть
Це як мій чоловік, курва мать, українською заговорив бо серіал Школа подивився, іспанську під час карантину вивчив.
Він франкомовний якщо шо)))
ДваДваВосемь• 25 октября 2022
Ответ дляПомеха справа
ежедневно?
Да.
Стопясят раз обсуждала• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю порядок
Может есть какие-то методики для быстрого запоминания
Так, вивчаєте в один і той самий час, тобто привчаєте мозок встановлювати нові нейронні зв’язки, вчити напам‘ять, писати речення, питання. Не вмієш написати - значить ти цього не знаєш. Якщо рівень не початковий -есе кожного тижня від 180 до 250 слів, або коменти в соцмережах. Аудіо постійно, відео в ютуб. І кожного дня мінімум 2 години -вчите як на екзамен. Зараз вчу другу іноземну, але я в Україні, вчу щоб була ) Через 2 місяці ви краще почнете запам‘ятовувавти, через 6 місяців побачите перші результати. Але це праця над собою кожного дня і ваш вибір - погортати соцмережі чи вчитись.
Тоскующая• 25 октября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Пока не работаете? Или 6 часов учебы плюс работа? Тяжело так целыми днями.
Печальки.нет• 25 октября 2022
8 часов , 2 раза в неделю и 4 часа ,2 раза в неделю. После 8 часов мозг отказывается принимать информацию. Но на утро ты все помнишь.
Моська-слон• 25 октября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Ви молодчинка, головне не боятися говорити. Треба найти собі ’жертву’ і говорити, говорити, говорити...
Дякую
В середовищі легше практику знайти, тепер хочу ще більше говорити і розуміти.
Марфушечка душечка• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю порядок
Вроде же оно как игра
Та да, мені не йде, я пересеакую, зашвидко думаю, не знаю як пояснити, не моє просто
ДваДваВосемь• 25 октября 2022
Ответ дляТоскующая
Не работаю. У меня сейчас официально курсы до мая.
Птица Говоруша• 25 октября 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
через місяць Ви забудете, що вчили місяць назад, Ваші нові слова та граматика перекриють старі правила та слова
якщо не користуватись постійно :-(((
Тоскующая• 25 октября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Тогда нормально) Как в школе - 7-8 уроков.
Птица Говоруша• 25 октября 2022
Ответ дляТоскующая
у школі це 4-5 різних уроків, а не одна математика чи англійська
sur_sur• 25 октября 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Обов,язково писати, чи можна набирати в планшетні, ноуті?
Тоскующая• 25 октября 2022
Ответ дляПтица Говоруша
В школе дети, а не тёти. А в универе, например, 3 пары одна математика, просто разная.
Стопясят раз обсуждала• 25 октября 2022
І ще немає тих, кому не «даються іноземні мови». В мене купа прикладів знайомих з села, навіть з забитих хуторів, які почали вчити іноземну після 35-40 років, при цьому в школі вчились не дуже добре, тобто висловлювати думки на письмі навіть українською є проблема. Але праця і щоденна робота, правильна методика, хороший вчитель і урок-за уроком, а не все відразу за 3 місяці, роблять свою справу)
автор Люблю порядок • 25 октября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Жесть. И что, никакого упора на грамматику ?
Птица Говоруша• 25 октября 2022
Ответ дляТоскующая
не буває кожного дня такого :-)
для того і додають гум блок, іноземну, щоб мізки не закипіли
дитина вчиться на математика

дітям як раз легше вчитись, ніж тіткам
Стопясят раз обсуждала• 25 октября 2022
Ответ дляsur_sur
Якщо ви не візуал і запам’ятовуєте, то планшет, телефон Ок. В мене і телефон і зошит для записів. Мені ще треба рухатись, коли я щось вчу)
ДваДваВосемь• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю порядок
Преподаватель немец, русского не знает, что он может объяснить. Домашних заданий нет. За месяц прошли А1 типа. Люди или сами занимаются или нанимают репетиторов.
Незламна Україна• 25 октября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Все лето и часть сентября, потом был месяц курсов дала себе отдых, теперь опять начала.
Какая конечная цель? Если не секрет
ДваДваВосемь• 25 октября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Какая конечная цель? Если не секрет
Выучить язык и подтвердить диплом инженера.
Глаголица• 25 октября 2022
14 часов неделю, английский, переход с B1 к В2, параллельно немецкий приходится объяснять дочери, тоесть учить м ноля, печаль, а мне 40, а у меня мигрени, не жизнь, а рай. Путин сдохни!!!! И я даже напишу речь для твоих похорон на английском и даже на немецком, только сдохни.
sur_sur• 25 октября 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Мабуть, я візуал, бо очима сприймаю набагато краще, ніж на слух) підозрюю, що писати було б все ж ефективніше, але лінуюся)
Глаголица• 25 октября 2022
Ответ дляsur_sur
Я як ви точно, побачила- запам´ятала, почула -до одного місця!
Незламна Україна• 25 октября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
А в Украине кем работали?
Помеха справа• 25 октября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Да.
ежедневно 6 часов. английский? первый иностранный? Вы супер.
Стопясят раз обсуждала• 25 октября 2022
Ответ дляПтица Говоруша
якщо не користуватись постійно :-(((
Ну є довгострокова і короткострокова пам‘ять. Намивання текстів - хочеш окремо есе, хочеш пишеш коменти в соцмережах - як можна використовувати окремі граматичні структури в такому випадку? Більшість підручників розраховані на те, що граматичні структури переплітаються і не може вчитись одна тема окрема від іншої , наприклад англійська, коли вчила то був чек ап кожні 2 місяці, але я вчу краще в групі, щоб був момент конкуренції і емоційний компонент. Мені варіант індивідуально не підходить.
Стопясят раз обсуждала• 25 октября 2022
Ответ дляsur_sur
В мене чоловік тричі починав англійську, коли знайшла йому вчителя, яка заставляла писати тексти, прогрес пішов швидше. А до того - ну не йде, ну не дано і т.д.
Icekream• 25 октября 2022
июль просто слушала их,ничего не учила-привыкала к среде.
с августа начала-дуолинго+4 часа в неделю колледж.
с сентября подключила Бусу.
смотрю вечером тв.
в октябре сдала на в1
нашла подработку
в январе обещают в2
иногда голова кипит,но мне надо до весны хороший в2+ хороший словарный запас(банк+бухгалтерия)