Ряженка• 25 октября 2022
Помилка в місці народження у посвідченні водія!
Забрала сьогодні свої права,нарешті. Через годину підтягнулась дія і виявилось місце народження в іншій області,ніж в паспорті. Назви населених пунктів співпадають,просто є місто обласний центр,а є село на Полтавщині з аналогічною назвою. Я просто в шоці,як таке могло статися і дуже розстроєна. Перила інтернет,поки не знайшла інформації про аналогічні випадки. Може дівчатка,щось порадите.Міняти,мабуть,треба.
месяцкие• 25 октября 2022
Я переробляла,в сина була помилка.Документи повинні бути всі правильні
Ряженка
• 25 октября 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Думаєте, хтось буде перевіряти?
Ну,а раптом,якщо поліція зупинить за кермом, перевірять права і паспорт, а в правах вказано полтавська область. А в паспорті місто обласний центр,не полтава
.
Ряженка
• 25 октября 2022
Ответ длямесяцкие
Помилка в місці народження в правах?
Ряженка
• 25 октября 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Цікаво, який саме це обласний центр
місто Рівне і село Рівне,Пирятинського району,Полтавської області. Кому сирка?
месяцкие• 25 октября 2022
Ответ дляРяженка
Ні,це однозначно переробляти.
ПотеряласЯ Я...• 25 октября 2022
Ответ дляРяженка
А як де написано