МДТ• Изменено 25 октября 2022

Це через затемнення сонця?

Буде довга простиня, але мені треба виговоритись.
З червня я і моя сім´я перебуваємо в Івано-Франківській області, як впо з окупованої території. Нам запропонували тут житло за оплату комунальних, власники в березні виїхали закордон. Ми їм безмежно вдячні за це. Весь час ми з власницею були на зв´язку, вона писала і телефонувала, я їй. Але вона постійно була незадоволена, що я їй нічого не розповідаю про нас. Я спочатку не зрозуміла, почала їй частіше писати, фото і відео робила будинку і т.д, мов, переживає людина за своє майно. З останньої розмови по відеозв´язку все було норм, власниця залишилась задоволеною. Через 2 дні без попередження зранку приїхав свекор, він живе за 80 км, походив по будинку, по двору, сказав, треба зробити то-сьо, не питання, зробимо. Він пішов, через 20 хв телефонує власниця, з криком, я ж вас просила, навіщо ви це робите??!! Шо за люди, або робіть, як я кажу, або ідіть на хєр. Так і сказала. І зразу відключилась. Я така сижу з колотящимся серцем і не розумію, що сталось. Цієї ночі власниця писала мені повідомлення одне за одним, від вибирайтеся до живіть, поки, щось знайдете, потім було просто живіть. А вранці написала, я ж повірила вам, але, те, що свекор сказав чоловіку, то вже ні в які ворота, навіщо все позаливали в туалеті і надворі. Короче, слово за слово і виявилось, що свекор сказав їм, що весь туалет залитий какашками. На підлозі теж все в гамні.
Я в ступорі, навіщо було таке брехати, і як здорова людина впринципі могла таке придумати? Чи це ретроградний меркурій наклався на затемнення сонця?

Зв´язуватись ми не стали, шукаємо житло, відносини з ріднею нехай виясняють самі.
Фух, виговорилась.
Бензопирен• 25 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Блін, не додумалась. Але то вже все одно.
Вы жена попа и про затемнення солнца? серьезно?
может это божья кара вас постигла? семья большая, отходов много, не убираете , а на советчице целыми днями зависаете
и такая вы наивная дурёха - не додумались сфоткать туалет.. судя по вашей грызне в темах - не верю, врете вы.