Люблю кетчуп• 26 октября 2022
Київ,порадьте стоматолога щоб зробити художню реставрацію
Ангелочек с рожками• 26 октября 2022
Ответ дляШунькаC
художня - це з вензелями та позолотою і інкрустацією?
Хкдожня это цвет в цвет, а не рукожопые реставрации когда кусок зуба отличается от своего. Почему то у стоматологов у многих с этим проблема. Если на зубах вне зоны улыбки оно не критично , его хоть не видно , а на фронтальных смотрится ужасно
сказочное_Бали• 26 октября 2022
Ответ дляШунькаC
Художня, для мене, 1. При звичайній реставрації - колір в один тон. При художній реставрації колір зуба біля кореня плотніший, а внизу трішки прозоріший. Це так роблять імітацію живого зуба, так як емаль живого зуба пропускає світло, тому «просвічується». При звичайній реставрації це тупо матовий колір.
2. Форма зуба. При звичайній реставрації лише роблять зовнішню форму, а при художній реставрації поверхню зуба (спереді) не роблять плоскою, а трішки з уклоном, нахилами, тобто «імітують» живий зуб. На фото вище гарний приклад
Фантазерша• 26 октября 2022
Я в цьому році зайнялася дуже плотно зубами
Все зробила майже, залишилось дві коронки на імпланти, поки імпланти приживаються
Стоматолог вмовляла мене на художню реставрацію. Каже, ти все вже зробила, трохи підрівняємо, я майже погодилася, а потім відклала
Є один нюанс— з часом, 7—8 років художня реставрація стає сірого кольору і її потрібно апгрейдити
В мене не критична ситуація, я ще думаю про цю пропозицію красоти, чи варта вона того, щоб свій здоровий зуб трохи підпиляти
Можу Вам написати у приват, Фіо, якщо хочете
Люблю кетчуп
• 26 октября 2022
Ответ дляПослушная
фото
Вона є в інстаграм бо не можу знайти,а фейсбук в мене немає((
Послушная• 26 октября 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
не знаю, гугл выдает только
но здесь явно будет недешево
сказочное_Бали• 27 октября 2022
Ответ дляПослушная
не знаю, гугл выдает только
но здесь явно будет недешево
такий Сайт занадто наблотиканий. Я так і не знайшла там фото робіт