Коленная ложечка• 27 октября 2022
Ви пішли б в гості до родичів чоловіка?
Ситуація така:
Переїхали в нову країну, планували і готувались давно, в чоловіка тут є брат і його сім‘я ( жінка і троє дітей), в них великий дім. В родині у них заведено допомагати і дуже піклуватись одне про одного. З самого початку було домовлено що перші 1-2 ми будемо жити у них в домі доки не знайдемо роботу і не орендуємо окремо. Жити у них я дуже і дуже не хотіла, мій чоловік знав що я буду дуже проти, але попросив не відмовляти так як брат образиться. От два місяці ми все обговорювали, готувались, дистанційно вирішували свої справи по можливості. Перед самісіньким вильотом брат заявляє що жити у них ми не зможемо так як немає місця ( ми в легкому шоці, судорожно шукаємо житло) за 4 дні нічого не можемо знайти і тут знову нам брат заявляє що все ок, в нього були проблеми з жінкою, все вже вирішено і ми будемо у них( в мене зовсім не було ніякого бажання, але і варіантів оренди не було теж). По прильоту нас зустрів брат і відвіз в квартиру подобово, яку він орендував для нас на 4 дні, бо знову проблеми з жінкою.
На місці ми вже почали самі шукати житло, знайшли , правда трішки довелось попереїзджати по подобових квартирах. Між тим в один з вихідних нас запросили до брата на обід на який ми так і не попали бо ті посварились.
Мій чоловік вирішив якось вирівняти ту ситуацію , подзвонив до жінки, хотів нормально поговорити, в результаті почув що так не робиться, в неї діти, сім‘я, це її дім, відстань.
Чесно, я ні на що не претендувала, я дуже рада що ні дня не жила в чужому домі і дуже цього не хотіла.
Тепер після місяця часу, нас знову запросили в гості. От вперше думаю, йти не йти?
Чесно, нічкого бажання не має, але якось не хочеться щоб ще більше зіпсувались стосунки?
І ще, я привезла всім їм хороші дорогі подарунки, чесно нікому нічого не хочеться дарувати, візьму лише дітям якщо вирішу піти. Як би ви поступили?
Коленная ложечка
• 27 октября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну ви б «перебились би якось», а хтось не хоче в своїй квартирі, можливо, маленькій «якось перебиватись».
І дивно, ви не хочете себе змусити (перебитись якось) піти просто на вечерю і при цьому пишете, що перебились би і жили б з родичами, вас вона взагалі не бачила.
Ну так не бачила і не бачила. Дивно запрошувати два рази пожити і раз на вечерю і відморожуватись.
В цьому суть питання.
Я сита і маю де жити
В цьому суть питання.
Я сита і маю де жити
КАПСЛОЧНИЦА• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Ну моє особисте припущення що вона так сказала через образу що її брат перед фактом поставив, але всерівно я б на її місці це мому чоллвіку не виговорювала і на зйом би людей по приїзду не відправила, розбиралась би з чоловіком
Так чи не на її місці.
Що за манера всім нав’язувати свій спосіб життя, вчинків чи думок.
Коленная ложечка
• 27 октября 2022
Ответ дляЦветочница
В семье моего мужа есть такой прикол - хоть убейся, но родичу маєш допомогти. Сам спи на коврике у двери, а гостей на перины уложи, бо потім всім розкажуть, що їх погано приймали.
У мужа двоюродная сестра за границей, мы когда на Польшу выезжали, то все в один голос нам твердили, что ехать только к ней, бо родичка. У неё семья, двое детей, не дом, а квартира. Я с 2 детьми. О чем вы вообще? Я ей писала, расспрашивала про ее страну, потому что понимали, что Польша не конечная точка, она мне отвечала очень натянуто как-то, а потом выдала, чтоб я сообщила, когда к ней приеду, она будет нам квартиру подискивать, потому что у них мы не влезем, пока квартиру не найдём, то, конечно, у них, как-то протеснимся, родичи же. Хорошо, что сказала, я поняла почему она с таким скрипом со мной общалась, ей не хотелось, чтоб мы приехали, но отказать не могла. Я понимаю, когда люди не хотят у себя никого принимать, сама такая. Но не понимаю, почему морочат голову, так и скажите, что нет. Могли просто вам квартиру помочь найти. Мне было бы неприятно идти.
Ну от, вся суть моєї проблеми у ваших останніх трьох ресенях. Нафіга була ця вся канітєль🤷♀️
Начальник Анонимов• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
так это все устроил брат мужа, у него и спросите
Коленная ложечка
• 27 октября 2022
Ответ дляamina
Зачем идти, зачем тем более к себе приглашать ? Встретиться на обед/ужин на нейтральной территории - счет пополам и досвидос
Це ідеальний варіант, нажаль він не рлзглядається.
Начальник Анонимов• 27 октября 2022
Конечно жену можно понять, у нее трое детей!!
А тут еще гости едут жить.
Брат конечно весь красивый в этой ситуации. Все завертел, но забыл кто будет обо всем этом таборе заботиться . Жена наверное сразу поняла, что все веселье ляжет на ее плечи.
А тут еще гости едут жить.
Ответ дляКоленная ложечка
Та я теж розумію, що він або не сказав, або в останній момент сказав, або в них там ще якась паралельна ситуація виникла.
Мені от реально нічого від людей не потрібно, краще би відразу допомогли зняти житло ( в плані ми б оплатили, а він з‘їздив глянув) і все і мали б нормальні стосунки, бо в цілому родина в них дружна
А ваш муж что скажет если вы откажетесь идти, поддержит?
КАПСЛОЧНИЦА• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Вона сусідка і однокласниця мого чоловіка. Вони знайомі з дитинства.
Я себе ставила на її місце і за те що ставлять мене перед фактом мій чоловік би вигріб но 25 число, але людей з дороги я би приняла, людей запрошених на обід я би прийняла
І що, як сусідка і однокласниця?! Повинна бажати жити разом?!
Ви постійно пишете: « от я б на її місці», ви розумієте, що люди не повинні бути, як ви чи робити, як ви?!
Хтось про вас думає аналогічно, що він на вашому б місці жив по-іншому, але ж не озвучують. Люди мають право жити, як хочуть в межах своєї сім’ї, квартири в т д.
Армейская• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Запропонуйте зустрітись у парку/кафешці. Подарунки подаруйте.
Я розумію дружину брата. Треба було вам наперед з нею все узгодити. Ніколи не треба погоджуватись на сумісне проживання, тим більше якщо є можливість винаймати.
Армейская• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Так обідно, я їй брендовий шарф з бутіка привезла, цому парфуми дорожезні, чесно від душі обирала(((
Я б подарувала.
БеллаДонна• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Нам і в проживанні двічі відмовили
Саме смішне - ми навіть не простли цього проживання
Это называется ’без меня меня женили’. Сами вызвались помочь, друг с другом не согласовали, а вас футболили. Не отказывайтесь идти, посмотрите на людей, на дом, как они общаются между собой, как с вами будут общаться. А уйти всегда можно. Просто уже сейчас до конца удостоверитесь будете ли поддерживать отношения, да и всё.
Соня-сонятко• 27 октября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну спробуйте поставити себе на її місце-якби не домовившись з вами, ваш чоловік запрошував когось пожити разом з вами.
Я думаю, це не особисто до вас, а до будь-кого на вашому місці. Плюс невідомо, що той брат розповідав дружині, може сказав, що ви проситесь, якщо вона одразу так сказала вашому чоловіку.
Я себя поставила- учитывая, что родственники мужа едут из страны, где война, при всем нежелании приняла бы их на неделю-две и сказала бы немедленно помогать искать жилье.
Коленная ложечка
• 27 октября 2022
Ответ дляТайТаке
Він любе рішення підтримає
Армейская• 27 октября 2022
Ответ длямиссДавеча
Дорогие подарки я бы точно никому там не дарила. Извините, но такое впечатление, что они против вас дружат: уж с дороги я бы точно родственников в чужой стране у себя бы приняла. А потом бы помогла жилье искать. А не вот это вот все.
Ну так їм зняли квартиру - що не так? Чи краще на кухні стелити? Я завжди максимум про що прошу когось - це допомогти (порада щодо району і тд і тп) з орендою. Все.
Коленная ложечка
• 27 октября 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Розумієте, ми не робили наголос на війні, не просили допомогу ітд. Я всією душею не хотіла ні в кого жити тим більше що я в стані орендувати. Просто от в них так прийнято - дороги до родичів, мене це стоашно бісило, але думаю, ладно
КАПСЛОЧНИЦА• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
В цьому суть питання.
Я сита і маю де жити
В цьому суть питання.
Я сита і маю де жити
Ну так вас БРАТ запрошував, а не вони ОБОЄ. А у вас до брата немає претензій, претензії до його дружини). Може вона ні сном, ні духом про два рази.
Я розумію, що налаштовувались на одне і неприємно, але трагедії не бачу: вас не залишили на вулиці, привезли в орендоване на 4 дні житло, плюс ви самі не хотіли жити в сім’ї брата.
Армейская• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
А що поганого в зйомі? Ви собі самі окремо, ніхто по голові не товчеться.
Престидижитатор• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Я так розумію що брат з жінкою мали якісь свої розборки і це вплинуло на нас, ну але хіба так робиться?
Мені ніхто нічого не винен, ну але не підставляти так в останній день 🤷♀️
Ну он родственников пригласил ,не согласия с семьей и поставил перед фактом.Жена не терпила и послала его.И ей абсолютно все равно что вы там подарите.
Коленная ложечка
• 27 октября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ви читаєте те що хочете читати чи вигадуєте на ходу?
миссДавеча• 27 октября 2022
Ответ дляАрмейская
Когда им брат предложил несколько месяцев в своей семье пожить, то явно же не на полу стелить им собирался. И ничего не сказав, потом повез на съёмное жилье, спасибо ему, конечно. Но было бы нормально, если бы он не корчил из себя гостеприимного хозяина и с женой хотя бы советовался по ключевым вопросам) А то как идиот выглядит))
кошкомышь• 27 октября 2022
Лет 10 тому назад ко мне пришло понимание , что жизнь одна и скоротечна. После этого внезапного зарения я стал жить так , что бы было комфортно мне . По этому не хожу к тем людям , кто мне не нравится , не общаюсь с неприятными и токсичными людьми , кем бы они мне не приходились . я не грублю , просто вежливо научилась говорить - нет . А еще я научилась не стесняться того , что прежде всего я должна любить и уважать себя )) и что удивительно , сейчас у меня со всеми мир и взаимопонимание. А когда ломала себя , обращала внимание на то , а ШО люди скажуть , старалась в ущерб себе, быть всем приятной - жилось ужасно .
Коленная ложечка
• 27 октября 2022
Ответ дляАрмейская
Лише те що на нього потрібен час, більше нічого.
Соня-сонятко• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
А причем здесь делали или нет? Они не знают, что война идет в стране, где вы живете?
И даже, если не хочет, чтоб вы жили, ладно, сняли вам на 4 дня жилье, но хоть пригласить с дороги на обед к себе можно было?
Коленная ложечка
• 27 октября 2022
Ответ дляАрмейская
Тобто що не так?
Я могла сама собі дистанційно зняти квартиру, а не кататись по подобовим. Я два тижні в квартирі без кухні прожила, лише з чайником і кофеваркою
КАПСЛОЧНИЦА• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Запитайте брата чоловіка прямо).
Я просто знаю таких в житті, добре, що в не найближчому оточенні.
Завжди хочуть бути перед всіма хорошими і беруть на себе більше, ніж можуть і чужими руками, і за чужий рахунок, а ті люди і не в курсі, що щось комусь пообіцяли через них, чи погодились надати житло, чи взяти на роботу і т д.
Ще нагадало серіал один, там був персонаж такий славане*изди), але він кацапський, то рекламувати не буду.
Коленная ложечка
• 27 октября 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Ну напевно і можна було.
Але саме головне що потрібно було зробити, просто, не морочити голову і сказати що місця в них немає.
КАПСЛОЧНИЦА• 27 октября 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Рада за вас, люди різні, мають право бути не такими, як ви чи як ви очікуєте.
І на вулиці їх не залишили, якщо ви читали, а одразу відвезли в орендоване житло.
Армейская• 27 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Тобто що не так?
Ну так і зняли би. А брат би нехай собі розбирався з господарем того яке вам обрав.
Дорослішайте вже.
А в сім´ї брата з трьома дітьми (скільки в них санвузлів до речі?) гадаєте було б комфортніше?
Дорослішайте вже.