Olgusya• 27 октября 2022

А в лісі щось таке реально гігантське здохло)))

Хороша новина для нас і погана для х@йла. Він дістав навіть Сі.
Демчук - це наш журналіст із Вашингтона.
кузенька30• 27 октября 2022
И что изменится для нас?
автор Olgusya • 27 октября 2022
Ответ длякузенька30
И что изменится для нас?
Сі, наприклад, зі свого боку теж розпочне тиск на ху@ла.
кузенька30• 27 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Было бы хорошо,но я сомневаюсь
Леска• 27 октября 2022
Лишаються лише сомалійські пірати та таліби . Гідна компанія
Вкусныйпончик• 27 октября 2022
З цими відключеннями е/е вже ніякі новини не радують :(
Loredana17• 27 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Це дрібниці. Все наладиться!
чаревна• 27 октября 2022
Вроде в 17.00 хуйло для рабов что то мямлить будет. В 16.00 не вышел, как обычно
sashik77• 27 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Так казать він може все що захоче. А от робити - може протилежне.
Татьяна-bfd8• 27 октября 2022
Ответ длячаревна
Про мир после гегемонии. Какие же оно поехавшие . Просто нет слов
Be_me• 27 октября 2022
а я рахую, що новина дійсно гарна.Принаймні не чула, щоб Пінь раніше так прямо і голосно про це казав.Ну і незахищений ніким зараз ’Владівасток’, ісконно китайскі землі..
чаревна• 27 октября 2022
Хорошо б вот так, чтоб было
.
Китай может отказаться от Tайваня и вместо этого захватить восточную Россию на фоне слабости Кремля, — сообщает аналитик по нацбезопасности США Крейг Хупер.

’Основания для ’пересмотра’ китайско-российской границы глубоки. Китай мог бы легко найти предлог для отмены текущих соглашений, требуя, чтобы Россия вернула Владивосток, а также около 23 000 квадратных миль бывшей китайской территории, которой Россия владела с 1860 года’, — добавил он.
_Olka_• 27 октября 2022
Если бы еще вся эта болтология имела вес.. А так одна ’рука’ трындит, а другая - делает втихоря. Как Токарев, например
чаревна• 27 октября 2022
Ответ дляBe_me
Самое время перераздел раши сделать. Малые народы, пусть откалываются от этой недонации и сами развиваются как страна, как народ.
tettiana• 27 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
А мене радують. Відключення це не смерть.
Светика• 27 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Он вам лично пообещал или как?
_Olka_• 27 октября 2022
Ответ длячаревна
Хорошо б вот так, чтоб было
.

А чего ее ’захватывать’? В случае Китая он может просто попросить. Там и так Китай много чего перекупает из ушедших американских и европейских брендов
vikahma09• 27 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Дійсно. Вони й до того були висмоктані з пальця. Але просто себе тішили якось, вірили чи що. А зараз вже не тільки зрозуміло, а відчувається що дупа повна(
sashik77• 27 октября 2022
Ответ дляBe_me
Ну іранці дуже голосно верещать, що дрони парашії не давали і не дадуть.

Нє, я не проти, щоб воно так в було.
Дай Боже, звичайно.
чаревна• 27 октября 2022
Ответ для_Olka_
Еще в начале войны об этом говорилось, что Китай будет ждать пока раша будет загибаться, чтоб скупить у них промышленность.
Спогад• 27 октября 2022
На словах все добре, а на ділі буде як, тільки час покаже.
чаревна• 27 октября 2022
Путлер вылез, собрал старых пердунов и вещает. Канал белрос онлайн
Be_me• 27 октября 2022
Ответ дляsashik77

Нє, я не проти, щоб воно так в було.
Дай Боже, звичайно.
Думаю, висловлювання іранців під санкціями і Китаю все-таки різну вагу мають. Але так, згодна, брехні вже стільки, що вже нема віри нікому. Подивимось.
Takamaka• 27 октября 2022
Ответ дляsashik77
Саме так, Китай завжди діє лише у власних інтересах. Жодного альтруїзму. Про них недарма кажуть, що думають одне, говорять інше, мають на увазі третє, а роблять четверте.
sashik77• 27 октября 2022
Ответ длячаревна
і шо там булькає? Я устал, я мухожук?
riri• 27 октября 2022
Херня это все ! Китай говорит одно , на деле совсем другое!
riri• 27 октября 2022
Ответ дляsashik77
і шо там булькає? Я устал, я мухожук?
sashik77• 27 октября 2022
Ответ дляTakamaka
Вони в житті не відмовляться від планів на тайвань (тільки зміна керівництва, яка налаштована лояльно до цього питання, але Сі залишився). А одна з вагомих перепон у цьому питанні зараз для них - США.
ku4eravaku4erava• 27 октября 2022
Ответ дляЛеска
Вы гений...талибы нам могут и помочь
sashik77• 27 октября 2022
Ответ дляriri
https://youtu.be/kyvi0VaUeNs
ааааа, как всегда жалуется)))) Охамели у него сша. Сами они охамели в конец.
Бухгалтерка• 27 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Так він тисне, але щоб той скоріше з нами справився.