Я не знаю, чи можна писати тут такі теми, але щоразу в мене лізуть очі на лоб і я не розумію, чому все так.
Для полтавських шкіл i дитсадків замовили гречку по 108 грн/кг.
11 жовтня КП "Добробут Полтавськоï громади" уклало договір на поставку борошна і трьох видів круп у школи i Дитсадки мiста й навколишніх сіл. Вартість угоди - 320,7 тис. грн. Виконуватиме її нове полтавське ТОВ "Фудгранд".
У додатку до договору вказано, що ціна борошна у такому разі становитиме 16/ кг, ячної крупи - 20 грн/кг, пшеничноï - 30 грн/кг, гречки - 108 грн/кг.
Зокрема, у мережі магазинів "АТБ" гречку можна придбати від 76 до 106 грн/кг, в залежностi вiд виробника. Втім, наразі продавець пропонує знижки на цю крупу, Тож цiна зменшена до 67-99 грн/кг.
Таким чином, можна говорити про переплату у 5-30% лише на гречці, за весь обсяг якоï мiсто сплатить 50 тис. грн.
Про це стало відомо з порталу Prozorro.
Питання:
Я не розумію... для чого люди це роблять? Вони не мають почуття совісті, співчуття? Вони жорстокі? Вкрасти в інших людей, щоб що? Як ви думаєте?
Про це стало відомо з порталу Prozorro.
Питання:
Ответ дляgizma2019
Спасибо
Ну так они все правильно провели, каких то явных протяжек для своих нет, им то и выбирать не из кого было
Там у них ещё и послеплата идёт, а сейчас никто с государством в такие игры не хочет играть
Я не в курсе как у вас там воруют, но этот тендер очень похож на реальный и цена нормальная, если учесть все условия доставки
Всі умови доставки це що саме?
Ответ дляyest_mysl
Всі умови доставки це що саме?
Ну у них в объявлении прописано, там указана периодичность и время
По сути, если добавить стоимость топлива, но нормальная цена, как по мне. Наша (Киев) освита проваливает тендера на закупку продуктов, никто не заходит, сейчас это очень рискованно, если без аванса
Ответ дляgizma2019
Загалом за останні кілька місяців ТОВ «Фудгранд» отримав не одне таке замовлення від КП «Добробут», хоча зареєстрований був лише кілька місяців тому – у липні 2022-го. Його перемогу у торгах забезпечувало відхилення пропозицій інших учасників з різних причин – як реальних конкурентів, так і тих, хто лише підігравав на торгах.
Все тому, що і ця компанія імовірно існує лише для того, аби найбільший постачальник продуктів бюджетникам Полтава Володимир Сергієнко продовжував підприємницьку діяльність. Попри порушення санітарних та інших норм, а також розслідування поліції, він роками отримує замовлення в обхід законів.
Згідно з опублікованими на різних торгах документами, «Фудгранд» розміщує частину своїх потужностей на вул. Шевченка, 20. Там же розташовані приміщення «Заводу залізобетонних виробів №7», які орендує також ТОВ «Фудмікспостач», ФОП Віта Марченко, ТОВ «БС-Фуд», ТОВ «ТК Світ Продуктів» тощо.
Крім того, «Фудгранд» орендує фургон Fiat Ducato у Сергія Ласкавенка – керівника та власника «ТК Світ Продуктів». Власниця «Фудгранд» Наталія Хубова також керує ТОВ «Вішмаркет», що наразі переїхало до Одеси. Останнє товариство орендує мікроавтобус Mersedes-Benz Sprinter 413 CDI, у ФОПа Людмили Випущенко, який також підконтрольний Сергієнку й фігурує у кримінальному провадженні щодо поставок неякісних харчів за завищеними цінами Державній прикордонній службі та Центру забезпечення службової діяльності Міноборони й Генштабу ЗСУ.
Усі перелічені вище компанії та ФОПи, через адреси гаражів, приміщень, транспорт і контакти, пов’язані один з одним і Володимиром Сергієнком, про що ми вже згадували неодноразово.
Тобто на сьогодні ми маємо нового гравця у вже і так не маленькому пулі фірм і компаній, підконтрольних Сергієнку. Мета їх одна – мінімізувати оподаткування й освоїти бюджетні кошти без ринкової конкуренції з максимальною вигодою для третіх осіб, але не громади. Навіть у період великої війни.
Ответ дляgizma2019
Я все ж таки сумніваюся в чесності. Мабуть через репутацію.
Ответ дляyest_mysl
Ну я не спорю, просто по факту именно в этой закупке выбирать не из кого, так 2 других участника не предоставили копии санитарных
Я в принципе не в курсе дел в Полтаве и продукты не мое, я строительством и закупкой работ занимаюсь, но сам этот нормально проведен, скорее всего повезло, так как подставные участники тут не нужны, это не открытые торги
Если судить по вашему клиенту выше, то ясно, что это фирма из ’своих’, но вот проблема, что получается реальные участники не зашли, я об этом писала выше, многие не хотят сейчас с бюджетом связываться, получается замкнутый круг
Ответ дляgizma2019
Дякую Вам, що поділились досвідом. Я не замислювалася, що хтось не хоче зв´язуватися з бюджетом, мені здалося, що ’все за фактом’ зробили своїми руками, бо якби не було за фактом, то вони б це й не робили. Відкрито в зухвалу мало хто краде, завжди маскують це.
Ответ дляyest_mysl
Не за что) в целом Вы правы, когда идут реально большие деньги, то хороший специалист создаст такую документацию, что пройдет только свой, при том все будет абсолютно законно. Вы же понимаете, что они сами под себя и пишут эти законы, а когда им надо запросто вносят правки. Чего стоит только в Киеве нашумевший Шулявмкий мост, под который и аванс кабмин выдал почти 100%, а не 30% как по закону и отклонили всех участников по надуманным причинам, а уж то, что они увеличили стоимость в несколько раз, хотя это прямое нарушение закона так никого и не смутило, а по факту недостроили и фирма банкрот, деньги тю-тю....
Ответ дляyest_mysl
На жаль, я про це не знала, бо мешкала в іншому місті. Нещодавно читала статтю з головком ’Мер Полтави найняв собі куховарку та домробітницю за рахунок бюджету міста’. Я не зовсім розумію, чому люди це терплять. Мене це напружує. Я зараз живу в Полтаві, у багатьох дворах банально немає тротуарів та ями, лихо з дитячими майданчиками, а гроші з бюджету використовуються на потреби мера? Я вийшла б на мітинг, підписала б петицію. Чому цього нема? Люди бояться його чи всім байдуже?
Так писали уже переписали, все бестолку. Ему ж и двери топором вырубал в кабинете один местный клоун. И с поста его уже снимали, но Мамай, как вечное зло, возвращается. Я сама реально в шоке, насколько он смог всех и вся тут купить, вовлечь в свои схемы, что зная про его делишки, его никак нельзя сковырнуть с насиженного места. Он как раковая опухоль для города.