klaraneill• 29 октября 2022

Оцените свой уровень владения украинским

И другими языками, которые знаете.
В опросе поместится только один, так что выбрала государственный.
Тема НЕ для срача!
Результат:
вже голосів: 178
49 (27.53%) 8
45 (25.28%) 9
42 (23.6%) 10
12 (6.74%) 7
9 (5.06%) 5
8 (4.49%) 6
4 (2.25%) 3
4 (2.25%) 2
3 (1.69%) 4
1 (0.56%) 1
1 (0.56%) 0
автор klaraneill • 29 октября 2022
Лично у меня так:
Украинский 5/10, не могу свободно общаться в устной речи, не понимаю многие литературные слова/обороты.
Русский: 9/10, неправильно ставлю ударения, не знаю некоторые устаревшие слова, часто заменяю новоязами существующие слова.
Английский: 2/10, знаю только базовые выражения, маленький словарный запас.
ksusha1155• 29 октября 2022
Ответ дляklaraneill
Лично у меня так:
2 рази українську написали
автор klaraneill • 29 октября 2022
Ответ дляksusha1155
2 рази українську написали
В смысле?
Natalia505• 29 октября 2022
Українська зараз ще тяжко, все намагаюсь впихнути російську, правопис аналогічно. Але я не втрачаю надію, знати краще. Дуже довго думала, писала вірші на російські, дається взнаки. Не хочу більше.
Zelenkа• 29 октября 2022
Українська - 9/10, російська - 9/10, письмово 8/10, бо ці суфікси гар-гор, зар-зор зі школи ще були траблом)
Польська - 5/10, німецька - 0.5/10, англійська - 1/10.
Falcon82• 29 октября 2022
Українська 9/10. Російська 8/10. Англійська 3/10.
CatyK• 29 октября 2022
русский 9/10
украинский 8/10, не полный словарный запас и стихи на нём, как на русском, писать не могу.
Письменная грамотность и там, и там высокая, работа вынуждает.
английский 5/10, наверное. Сериалы на слух на 70% воспринимаю, по субтитрам на 80%. Пишу нормально, проблемы с говорилкой, но они уменьшаются с увеличением общения.
Ali4ka20• 29 октября 2022
Украинский 8/10,учила в школе, русский 10/10, родной, английский только несколько месяцев учу - 0,5/10😅
Jul-Ap• 29 октября 2022
Русский - 9/10.
Могу допустить какие-то ошибки в словах, которые редко использую, но , думаю, в целом все неплохо.
Украинский - 8/10.
Почти так же. На работе использую, говорю и пишу свободно, но выросла в русскоязычной среде, потому , конечно, немного уступает.
Английский 6/10.
В1 уровень. Говорю свободно, иногда путаюсь во временах, полностью усвоить перфекты мне, видимо, не дано в принципе. Но 7 месяцев общалась на нем за пределами Украины и мой уровень многие хвалили.
Немецкий - 3/10.
Что-то могу рассказать о себе, например. Ответить на базовые вопросы.
mmi583@mail.ru• 29 октября 2022
Укр-9/10
Рос9/10
Анг-8/10
Нім-7/10
Zelenkа• 29 октября 2022
А, ще болгарська 0.1/10. Знаю, як попросити рахунок, не кажу там слова ’курица’ і ’спички’. Ну і дякую, будь ласка, до побачення і добрий день знаю.
иванюся• 29 октября 2022
Українська 7/10
русский 9/10
English 1/10
Español 4/10
Be_me• 29 октября 2022
Українська- 9/10,
англійська- 7/10
французька 6/10
польська 5/10
іспанська 3/10
німецька-3/10
рашистську знаю досконало, волію витіснити повністю і на її місце підтягнути всі, хоча б до 7/10
CatyK• 29 октября 2022
Ответ дляAli4ka20
я вспомнила русскую классику и что не все слова слёту объяснить могу. Не рискнула себе 10/10 поставить, хотя и мне русский родной
Черноморская ривьера• 29 октября 2022
Мне бы окунуться в полностью украиноговорящую среду,чтоб реально русский не понимали. Русских слов конечно знаю больше синонимов. Оцениваю 8 из 10, потому что поговорки, речевые обороты ,например,могу только буквально перевести, правила не помню, интуитивно все.
Jul-Ap• 29 октября 2022
Ответ дляBe_me
Українська- 9/10,
англійська- 7/10
французька 6/10
польська 5/10
іспанська 3/10
німецька-3/10
Ого.
Восхищаюсь людьми, знающими несколько иностранных языков на уровне, достаточном хотя бы для бытового общения.
D o l c e V i t a• 29 октября 2022
Нахожусь на Западной. Что я вам могу сказать, многие местные говорят далеко не на чистом украинском языке. Они мне отвечают, а мне исправить хочется. Знаю украинский язык хорошо ( до 9 класса на нем училась) , но мне удобнее говорить на русском. Вообще каша сейчас в голове.Повышаю уровень английского, иногда повторяю немецкий ( чуть выучила ), в течении дня говорю на русском и украинском 🤪
judit• 29 октября 2022
Ответ дляklaraneill
Лично у меня так:
Я считаю 6/10 украинский, свободно общаюсь, все понимаю, но неправильно ставлю ударения и куча суржика.
Be_me• 29 октября 2022
Ответ дляJul-Ap
Ого.
Дякую. Насправді, кожна наступна мова дається трохи легше (особливо, якщо вони з однієї групи). В мене була мета-7 шт)) Ну це так, чисто для хоббі, мабуть.Хоча, життя непередбачуване..І, виявилось, що часом ’запасні’ мови дуже стають у нагоді.
Люсильда.ua• 29 октября 2022
Правопис у мене на 10 балів. Пишу легко не лише пости на Порадниці, а й наукові публікації. А коли спілкуюся у побуті, то складніше..., деякіх слів не знаю чи забуваю і роблю помилки. Оцінюю на 8 балів. Тому у голосуванні поставила середній бал - 9.
Впевнена, що на 10 балів мало хто знає. Лише люди, які з дитинства в родині українською спілкувалися та мають вищу філологічну освіту.
Це саме і іноземних мов стосується. Мало хто з 0 опанував до 10 балів. Носії мов самі не завжди на 10 балів тягнуть. У багатьох країнах є свої діалекти та суржики.
Мало кого тут зістрічала, щоб прям ідеально без помилок літературною мовою писали. Так що опитальник це суто суб’єктивний. Без образ, будь ласка.
Люсильда.ua• 29 октября 2022
Ответ дляBe_me
Українська- 9/10,
англійська- 7/10
французька 6/10
польська 5/10
іспанська 3/10
німецька-3/10
Респект Вам ! У Вас, мабуть, здібності лінгвістичні! Я багато років намагаюся вивчити англійську. Але не маю практики та живого спілкування та оцінюю свою англійську на 4/10. Зараз треба анотацію писати англійською Буду перекладачем користуватися
Cocomamzel• 29 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Мене теж здивував результат
У мене рідна російська - всі призові місця на Олімпіадах мої, люди які мене не знають - вражені моєю мовою, трохи поспілкувавшись. Перечитано купу книг. І то, я б не написала би собі 10 балів, мені здається таких людей дуже небагато.
Be_me• 29 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Дякую. Я гуманітарій і маю непогану пам´ять. З мовою така річ- поки активно спілкуєшся/пишеш- рівень підтримується або росте. Як тільки припиняєш користуватись, він, на жаль, падає. Але, гарна новина в тому, що є пасивний запас і він лежить десь там ’на поличках’ пам´яті. Варто почати говорити і слова самі по-трохи спливають)
Жаннетт_• 29 октября 2022
Укр-с1, англ- В1
Sicillia• 29 октября 2022
Ответ дляBe_me
Українська- 9/10,
англійська- 7/10
французька 6/10
польська 5/10
іспанська 3/10
німецька-3/10
Майже сестра)
Українська - 9/10
Російська - 9/10
Англійська - 8/10
Французька - 6/10
Італійська - 5/10
Німецьку вивчала у 2 класі. Зовсім не звйшло( тому 0
Люсильда.ua• 29 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Мене теж здивував результат
Просто в опитальнику не зазначені критерії. Тому кожен на свій розсуд і написав. А по факту зараз багатьом запропанувати скласти ЗНО з укр.мови, то виявиться, що рівень 5/10. Важливо ще правильне розташування наголосів по типу: чергОвий або черговИй; булО або бУло. Знання походження слів і таке інше. То не буде ні в кого тих 10 балів...
Люсильда.ua• 29 октября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Укр-с1, англ- В1
Підкажіть, а як свій рівень перевірити? Я знаю, что з іноземних мов зараз знайомі, хто за кордоном опинився, здають іспити і їм ці рівні визначають. а1, в1 і так далі...
Чи є в інеті такі тести. Хочу себе перевірити на рівень англійської. Скиньте посилання, пліз
vikat• 29 октября 2022
Украинский 9/10, русский 10/10, английский 7/10, чешский 5/10, французский 2/10.
Украинский я сдавала в прошлом году (экзамен на знание языка, который доя госслужбы), 96%, так что свои 9/10 считаю вполне обоснованными.
автор klaraneill • 29 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Полностью согласна. Могу тоже самое сказать по поводу себя и русского, даже носители не могут знать язык идеально, даже ’светочи науки’)) Удивлена количеством десяток в опросе, люди очень субъективны))
olenkastrekoza• 29 октября 2022
Я вільно володію українською мовою. Думаю, пишу, розмовляю зараз виключно українською.