Юпитерная• 29 октября 2022
Хто був у Бакоті, зайдіть
Чи проведена туди асфальтова дорога, чи грунтівка до самого берега йде? Підкажіть, будь-ласка.
Я не на долго• 29 октября 2022
Куди саме? Бакота велика. Якщо Вас цікавить саме пляж і монастир, то туди тільки пішки.
Единорог_помог• 29 октября 2022
Який ви готель вибрали? Дивіться дві ріки, рекомендую і дорога туди гарна
Фекла Персиковна• 29 октября 2022
Їхали болотом і ґрунтовою дорогою , якось зовсім не вразило, чекала більшого
Юпитерная
• 29 октября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
Там місце де впадають декілька рік , Ви маєте на увазі?
Юпитерная
• 29 октября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Цікавить просто подивитися з висоти на розлив, як на фото показують
Единорог_помог• 29 октября 2022
Ответ дляЮпитерная
Це готель так називається
Из Виа-гры• 29 октября 2022
Ответ дляЮпитерная
Тоді грунтівкою точно їхати )
Юпитерная
• 29 октября 2022
Ответ дляИз Виа-гры
Тоді грунтівкою точно їхати )
А, зрозуміло, дякую за відповідь!