Научительница• 30 октября 2022

Прийшов пароль від банку на підтвердженння оплати на велику суму, шахраї?

Тільки що отримала смс від мого банку з кодом для підтвердження оплати на велику суму гривень, хоча ніяких оплат через інтернет не роблю. Такий код завжди отримую при оплатах в інтернеті (окрім коли плачу комуналку). Це хтось намагався щось оплатили моєю катрою? Як взагалі тае можливо, цеж треба знати номер картки, її термін та ССV код?!
Гореотума• 30 октября 2022
Блокируйте карту

Челюскина• 30 октября 2022
Можна через приват 24 швидко заблокувати карту
ЯблокоРаздора• 30 октября 2022
Ответ дляЧелюскина
Будь якого банку?!
автор Научительница • 30 октября 2022
Ответ дляГореотума
Блокируйте карту
Я зайшла в свій додаток і виставила всі ліміти по 0. Та й у мене там лише 200 грн на рахунку.
ТаПрямТам• 30 октября 2022
Пишите в поддержку банка и блокируйте карту. СМС пришло точно с номера банка ? Или похоже на номер банка?
автор Научительница • 30 октября 2022
Ответ дляЧелюскина
У мене карта іншого банку.
Мания-Величия• 30 октября 2022
Блин, 21й век... уже столько доступного всего, видео, статьи, примеры.. а люди спрашивают ,мошонники ли это?

ЯблокоРаздора• 30 октября 2022
Ответ дляНаучительница
Зверніться до колл центру
куркулиха• 30 октября 2022
Схоже що карта скомпрометована, зазвичай рекомендують замінити, бо може списатися коли зайдуть гроші на картку.
автор Научительница • 30 октября 2022
Ответ дляТаПрямТам
Точно з номеру банку, я їх смс не видаляю, смс отримую на кожну операцію, бачу сьогоднішнє смс разом з іншими попередніми смс.
Ms. Скромность• 30 октября 2022
Ответ дляНаучительница
Блокируйте карту, пока на нее не открыли кредитный лимит
автор Научительница • 30 октября 2022
Ответ дляМания-Величия
Я розумію, що шахраї, не розумію лише я к в них опинилися дані моєї карти.
Ms. Скромность• 30 октября 2022
Ответ дляНаучительница
Вы ее нигде не достаете?
автор Научительница • 30 октября 2022
Ответ дляMs. Скромность
Яким чином можна відкрити кредитний ліміт?
автор Научительница • 30 октября 2022
Ответ дляMs. Скромность
Вы ее нигде не достаете?
В магазині коли розраховуюсь.
Ms. Скромность• 30 октября 2022
Ответ дляНаучительница
Через приложение
Ms. Скромность• 30 октября 2022
Ответ дляНаучительница
В магазині коли розраховуюсь.
Бинго. Подсказываю -видеокамеры. Это только один из вариантов
Ms. Скромность• 30 октября 2022
Ответ дляНаучительница
В магазині коли розраховуюсь.
Терминалы? Мог быть сканер
Киппи• 31 октября 2022
Ответ дляГореотума
Блокируйте карту
Зачем? Просто не нужно подтверждать перевод, переходить по ссылке, нажимать ее.

Киппи• 31 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Можно набрать любую комбинацию карты, зная системность банка. От этого она не станет скомпрометирована или еще какая. Главное, не переходить по ссылкам и не подтверждать перевод.
Киппи• 31 октября 2022
Ответ дляНаучительница
От фонаря набирают. Для этого нужно просто знать проверочный алгоритм .
куркулиха• 31 октября 2022
Ответ дляКиппи
І співпасти з датою дії та ССВ кодом? Серйозно?
Киппи• 31 октября 2022
Ответ длякуркулиха
ССВ код и дата нужна только, если Вы рассчитываетесь на сайтах через систему платежей. Вот недавно мне приходили кучу смс от Смартмоней , чтобы я подтвердила код. Сняли бы деньги с помощью их платежной системы с номера.
куркулиха• 31 октября 2022
Ответ дляКиппи
Ну так якщо автору прийшов запит на підтвердження, то розрахунок і був або на сайті, або через систему платежів, ні?
Гореотума• 31 октября 2022
Ответ дляКиппи
Потому что карта скомпрометирована - ее могут попробовать использовать еще.
Зачем жить на пороховой бочке?
автор Научительница • 31 октября 2022
Ответ дляКиппи
Це був не переказ і не посилання. А саме код для підтвердження оплати в інтернеті. Я зранку вже заблокувала карту, я телефонувала в банк і оператор підтвердив, що вчора була чиясь неуспішна спроба оплати щось через інтернет моєю карткою.