Доброе утро девочки
Ответ дляKvitkaliliia
Так іншого немає
Он в нас вже в класі ремонт планують на зиму- взагалі оптимістки . І пофіг, що зараз вимкнули світло, та й водафон не працює, і зима попереду
Який бля ремонт? Охреніли вкрай. Зробіть запит в відділ освіти на суму закладеного бюджету, РІЗКО перестануть просити кошти.
Майстерня домашнього текстилю• 31 октября 2022
Ответ дляNasta9019
А вы молодец
Я нічого і не робила) просто раді інтєрєса зважуюсь, але приємно, еоли там цифра менша, ніж була учора)
ksunuyabelaya• 31 октября 2022
Ответ для Просто я
У нас возле школы прилет был. Нет окон, двери выбиты, крыша пробита везде, трещины на фасаде. Ремонтировать и ремонтировать
Сегодня????
Kvitkaliliia• 31 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Та це нашим мамашкам завзятим немає чим більше зайнятися
Belosnezka1980• 31 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Які відважні люди, які ще й зважуються. Я зі своїми вагами, посварилась три роки тому, і викинула їх з балкону.
Belosnezka1980• 31 октября 2022
Ответ для Просто я
То вы по молодости, по глупости.
Ага, я, як коза, тиждень на одній капусті, а вони мені ще й + показали!