Киев,снова в понедельник?
ksusha1155• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
Просто обидно , что наши люди почти 30 согласны были дружить , с этим тварям , как можно после Голодоморов , у меня не укладывается в голове (
Бо пропаганда працювала, нажаль( ’братскій народ’ з кожної праски звучало всі роки незалежності
до ато і криму. Та і після нічого не висвітлювалося.
Ответ дляoneself
А где вы мыли голову и сами мылись как? Только подмышки и интимные зоны? Расскажите, я очень боюсь такого… для меня лечь без душа трагедия, моюсь два раза в день
У нас вода 24 была в Киеве. И в принципе не выключали в итоге. В 14 году носили воду сами. Ходили с бутылками и набирали. Купили емкости. Это было жестко. Пешком на 5 этаж раз в 3 дня тягали воду. 7 заходов было
Fotografkiev• 31 октября 2022
Ответ дляМарика-bf42
Ви маєте рацію. Моя колишня знайома (з-під Запоріжжя) теж в березні кричала мені, що вони без національності. Треш якийсь.
Вони не усвідомлюють, що вони живуть в Україні? Живуть в Україні, не подобається - на вихід. Нехай вони там народилися в СССР, але ж паспорт певної країни в неї.
Пам’ятаю як в дитинстві у шкільній бібліотеці у формуляр мені записали «росіянка». Пам’ятаю, що мене це так ображало, навіть не знаю чому. може того що я розмовляла російською? Батьки тоді російською розмовляли. Хоча школа була українська і вже незалежність була проголошена.
Gala_la_la• 31 октября 2022
Антихриста плюще на Геловін.
Але вони все-одно помруть, а ми - ні.
Тому тримаймося, дівчата і не сварімося, ці їхні недолугі полюції того не варті.
Але вони все-одно помруть, а ми - ні.
Fotografkiev• 31 октября 2022
Ответ дляnnata
Киев, совокупность массивов))первые буквы 3х массивов
Дякую, запитання задавала не я, але сама не розуміла що це за район)) тепер зрозуміла, що то Лівий берег
Ответ дляksusha1155
Так я ж об этом выше и писала .
Только люди с западной Украины были категорически против раши, если бы вся страна , то давно бы жили нормально
Ответ дляMetelitsa
Були.
Стояли ті бутлі, стояли...
Пилом припадали.
Взяли і повиливали їх
Раніше вода не пропадала
Стояли ті бутлі, стояли...
Пилом припадали.
Взяли і повиливали їх
Раніше вода не пропадала
Я періодично міняю. Причому, не виливаю, а підлогу мию. Ну не можу я вилити стільки води просто так в каналізацію, не екологічно це.
Війна не закінчилась, електрику та воду вимикають, як можна без запасів води?
Svetlanka82• 31 октября 2022
Ответ дляМарика-bf42
Зрозуміло( залишився центр, Оболонь і Виноградар.
Виноградарь нет света и воды с 6 утра
Елена-ленуся• 31 октября 2022
Ответ дляScylla
От какой правды?
Бомбануло очевидно вас, а не меня: я пишу на нормальном языке, а вы перешли на свой ментальный тинейджерский.
Что и требовалось доказать.
Удалено администрацией...
Ответ дляFotografkiev
А в мене є знайома в Запоріжжі - так вона росіянка за корінням, а в душі - справжня українка та за паспортом також. На початку подій із Харькова сама людей вивозила на особистому авто, коли там були обстріли. Зараз збираємо на другий дрон, на перший і тепловізор вже зібрали. Тому люди всюди різні.
мини пельмешка• 31 октября 2022
Хто там жалівся, що ППО погано працює?
44 із 50!
⚡️ ЗБИТО 44 ІЗ ПІВСОТНІ РАКЕТ ОКУПАНТІВ
О 07.00 31 жовтня російські окупанти здійснили кілька хвиль ракетних атак по об’єктах критичної інфраструктури України.
Із літаків-ракетоносців стратегічної авіації Ту-95/Ту-160 було випущено понад 50 крилатих ракет Х-101/Х-555 з півночі Каспійського моря та з району Волгодонська (Ростовська область).
44 крилаті ракети було знищено силами та засобами Повітряних Сил у зонах відповідальності повітряного командування «Центр» – 18, повітряного командування «Південь» – 12, повітряне командування «Схід» – 9, повітряного командування «Захід» – 5!
44 із 50!
⚡️ ЗБИТО 44 ІЗ ПІВСОТНІ РАКЕТ ОКУПАНТІВ
Павлодарская• 31 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Борщ - без
Берестейка - без
Шева - есть вода и свет
Елена-ленуся• 31 октября 2022
Ответ дляScylla
От какой правды?
Что и требовалось доказать.
Удалено администрацией...
Марика-bf42• 31 октября 2022
Ответ дляПавлодарская
Шева - есть вода и свет
Ви мабуть у самому центрі.