Киев,снова в понедельник?
Fotografkiev• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
Пишут , что на низких этажах есть , на высоких нет
3й этаж, Соломенский район нет воды, свет недавно появился, родители рядом на втором этаже, тоже воды нет
Марика-bf42• 31 октября 2022
Ответ дляmikki
Виноградарь нет воды ,отопления, свет вырубили в 8
із того, що дівчата написали вимальовується, що вода є тільки на Печерську і в центрі. Мабуть серьозне пошкодження.
Black Umbrella• 31 октября 2022
Ответ дляSara-a
Потому -что власть вся прорашенская была , страны Балтии после развала совка , быстро от них отгородились всеми возможными способами и живут теперь нормально , а нас заставляли дружить, но опять же ,если бы весь народ был против , то давно бы ушли от рашки, но люди все терпели
Я у ФБ читаю Шабуніна, він щотижня публікує звіти про роботу САП та інших органів. Це жах, мільйони, мільярдів збитків, відкати, куплені тендери, хабарі… от і відповідь, як ми пиздоту проросійську тримаємо у кріслах різного маштабу: бо ті, хто має очищенням займатись, тупо краде гроші. І немпє цьому кінця краю.
Ответ дляMolochay
А вот это ещё один признак того, что вы уезжали в марте ))) мыть голову во время тревоги, тем более, когда активно летят ракеты , а на улице холодно -значит, непуганые)
Я как представила, что сейчас вырубит воду, свет и я со своей немытой гривой в тазике… муж ещё и вслед бубнел, что на кадрах меня голой и мокрой кто-то хорошо заработает 😉 Кстати, правильно сделала, горячую выключили, когда я вытиралась. Пока тот бойлер нагреет… если свет будет. Стараюсь не циклиться на страхах 😉
Ksenia-e9d7• 31 октября 2022
Ответ дляGala_la_la
У мене район в першій черзі на відключення, так не тільки у домах світла нема, перехрестя без світлофорів. Тобто якшо тебе не у&баше російська ракета, тебе зібють на дорозі
Это пздц...Я вечером с работы как иду, так это целый квест. Хоть бы какой-то приглушённый свет включили возле пешеходных переходов
Fotografkiev• 31 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Так, якщо починаєш про це думати, такий розпач наступає… Загнали нас в оте ссср, хто проти - видушили сім‘ями. Інших залякали, наступним баки забили про дружбу народів…
І яка ж ця пропаганда сильна, і якою ж слабкою виявилась наша національна пам‘ять. От чому так?
Все ж на поверхні, всі ж з вищою освітою. Сядь, почитай, подумай… Ні, адіннарод і піздєц (я про наших). І цілком же можливо, що предків оцих манкуртів так само нищили: чи совєти, чи куряча імперія…
Де цей ген чи код нації, якщо навіть зараз ще нівсьотакадназначна…
Адіннарод, бо намішані всі - сват, кум, брат, багато хто у когось в раші є. Мій дід з Брянської області і звістно в мене там родичі залишилися, тут нічого не поробиш. Заблокувала с квітня, але факт залишається фактом. Треба кордони закривати і років 30-50 так сидіти, тоді вже нікого з родичів в рашці не залишиться.
Ответ дляnnata
Ну вы даете. Это из серии, если шо, а у меня голова немыта
Да
я вам больше скажу, 24 утром после первых взрывов полетела голову мыть и набирать воду. Муж в коридоре сидел и офигевал, до сих пор вспоминает.
У меня психологическая травма после 14 года. Мы 3 месяца без воды сидели. Эт был кошмар
я вам больше скажу, 24 утром после первых взрывов полетела голову мыть и набирать воду. Муж в коридоре сидел и офигевал, до сих пор вспоминает. У меня психологическая травма после 14 года. Мы 3 месяца без воды сидели. Эт был кошмар
Fotografkiev• 31 октября 2022
Ответ дляMetelitsa
Були.
Стояли ті бутлі, стояли...
Пилом припадали.
Взяли і повиливали їх
Раніше вода не пропадала
Стояли ті бутлі, стояли...
Пилом припадали.
Взяли і повиливали їх
Раніше вода не пропадала
Треба було оновити. Ми ось якраз помпу поставили, то хоч руки є чим помити
Ответ дляWhy
Да
Мы спать легли и проснулись в 16 вечера
My_everything• 31 октября 2022
Ответ дляSweet_Dreams_
Кацапы не люди . У меня все 🤢
Касап в переводе это мясник. Ну вот не зря заслужили такое прозвище.
Black Umbrella• 31 октября 2022
Ответ дляFotografkiev
Так, треба усвідомити, що наша національна пам‘ять крихка, як лід весною. І поки рани свіжі, будувати такий ментальний, економічний, законодавчий та фізичний кордон з цими виблядками, щоб навіть при великому бажанні з гнидами не було можливості контактувати.