Я Главная• 31 октября 2022
Це уже застаріло?? І скільки коштує?
Я ніколи не фарбувала волосся. Тому і не знаю які ціни. Зараз ще й проживаю далеко від міста . Але хочу поїхати пофарбувати, але потрібно знати в які кошти це мені обійдеться. Волосся в мене каштанове але вже з сивиною. Мені 24. Моя мама також дуже рано сивіть начала, десь в років 22. Завжди хтось мене тикне носом, що у мене сиві волосинки😒 та й самій хочеться 😊
Я Главная
• 31 октября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
12000 Бразильський блонд та 2 рази по 6 годин, а потім ще куча доглядовоі косметики , десь в квітні треба знову - та мене вже трусить, таке собі задоволення
Боже. Я дуже далека від всього цього . Не смійтесь, але думала шо мені це буде коштувати 2000 грн😂😂😂
Любящая болтать• 31 октября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
ого, покажите свои волосы, а почему делают в два этапа? Это по 6 тыс вы имеете ввиду? Или вы красите 2 раза в год. но вроде эир тач такое себе может позволить, блонд раз в месяц надо обновлять минимум
The_FEARka• 31 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
моя сестра живе в містечку 20 тис населення, за подібне фарбування на кротке каре вона відає 2000, це де по 500 подібне градіювання?
Я нижче написала про те, що не фарбуюсь.
Ціни взяла із потолка, як приклад, що в кожного майста різні ціни. Потім прочитала що дівчата пишуть по ціновій політиці, і зрозуміла що це набагато дорожче від моїх цифр.
Вишневий цвіт• 31 октября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Вы готовы красится каждый месяц? Оно за месяц уйдёт в рыжий если свои каштановые, ну и срежете концы быстрей чем планировали. Я делала что похожее, так и вышло. Давно за 3,5 тыс
Зачем? Прелесть такой покраски при нормальной краске что как раз не нужно каждый месяц краситься, и никуда ничего не уходит.
18 мнеУЖЕ• 31 октября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Автор, прислушайтесь к совету. Был у меня балаяж, а голову мою часто, волосы жирные, плюс спортзал посещаю. Через 2 недели вид не айс, тонировка вымывается. По крайней мене, так у меня было. У меня еще каштановый с рыжим подтоном, это мрак. Вот так и задолбалась эту красоту поддерживать регулярно и перешла на однотон.
Соображалочка• 31 октября 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Та ладно. 600 грн это просто покраска в один тон
В один тон давно уже от 1000грн
Пропеллер на 6 персон• 31 октября 2022
Ответ дляСоображалочка
В один тон давно уже от 1000грн
Может. До военные цены ещё у меня в памяти
Прилипало• 31 октября 2022
Короче, продолжаю я дальше красится дома на силиконовую шапку с дырочками с АлиЭкспресс.
Я Главная
• 31 октября 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Напевно теж потрібно так на один колір. Але хотілось чогось незвичного. Я завжди з каштаном, але тут щось в голову вдарило, що хочу світліше)
Вишневий цвіт• 31 октября 2022
Ответ дляThe_FEARka
Я так и поняла что из потолка)) на фото сложная и длительная по времени процедура. Я не крашусь, но вкурсе цен, то есть вы не зная цен автору ценовую политику озвучили, прикольно
Я Главная
• 31 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Але я вибрала фото, не читавши про нього. Просто пальцем в небо. Мені сподобалось та і все. 😊
Спасатель Малибу• 31 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Не помню название техники на фото, на ейр тач не похоже. Расцвечивание от темного корня. У автора каштан с сединой и будет через месяц видна седина на темном корне. Ну у меня видна была , возможно если у автора пару волосин то и нет. И я тоже каштанка), так в рыжий часто уходит любое осветление и тонирование. Разве что она попадёт на оч классного мастера. Крашусь много лет. Последние 5 в однотонный - устала от танцев с бубном
Я Главная
• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Автор місто вкажіть, хоч приблизно. Ціни скрізь різні
Дніпропетровська область)
Вишневий цвіт• 31 октября 2022
Ответ дляЯ Главная
если у вас туго с деньгами покрастесь в один тон, хороший колорист это дорого.
The_FEARka• 31 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Цифри що я вказала - це був приклад того, що в кожного майстра свої ціни. Де я проживаю, то тут низькі ціни на покраску волосся, як раз від 500 грн.
Якщо Вам стане легше, то напишу «в одного майстра буде коштувати 4500 а в іншого 15500».
Плакулька• 31 октября 2022
Ответ дляЯ Главная
😱 я в шоці від ціни яку ви написали
Так у вас на фото не просте фарбування в один тон і фарбою із супермаркета за 200 грн
Этожзвяздаяегообожаю• 31 октября 2022
Ответ дляЯ Главная
Дніпропетровська область)
Я почитала тему. І зрозуміла або натуральний колір або натуральний))) Ціни 🔥
Вишневий цвіт• 31 октября 2022
Ответ дляЯ Главная
Ну да, красиво)) некоторые мои знакомые красятся в подобной технике, получается очень натуральные переливы. Но куча времни на это и денег.
Плакулька• 31 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
3 місяці можна спокійно не паритися,якщо догляд нормальний звісно
Тонуватися постійно потрібно буде
ПлакалаВАвтомобиле• 31 октября 2022
Робила пару тижднів тому. Схоже. 2000. Плюс треба догляд, інакше воно пожовтіє та порижіє. Догляд теж не дешевий. Воно Вам треба? Потягнете фінансово? Кожні 3 міс корекція
Я Главная
• 31 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Воно не те що важко з грошима, а те ще, що я на волосся, де в мене ще не дуже сивого багато ( воно є, але не як в жіночки з роками) , сама зажаднічаю для себе, витратити більше 2500 на волосся 😕
Kusalochka• 31 октября 2022
Ответ дляЛеся-75м
Та ні,просто я хожу до одного майстра вже більше 5 років
Себе в убыток работает мастер?
Вишневий цвіт• 31 октября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
так при любом окрашивание седина у корней будет видно при росте волос, выход вообще не краситься.
Спасатель Малибу• 31 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Выход часто тонироваться, а на раз в 3 мес как вы написали
Щепотка_совести• 31 октября 2022
Ответ дляВообще не факт
То аж в квітні,ви що,це недорого тоді
Вы наверное один ноль проигнорировали)