Я_не_аноним_100%• 01 ноября 2022

Перерваний статевий акт та вагітність

Дівчата, доброї ночі.
Знаю, що ПСА - не метод контрацепції, і ми його не практикуємо особливо, за 6 років подружнього життя було, може, разів 5. Дитину народили без випадковостей, заплановано. Але сьогодні так сталося, що сталося, чоловік полінувався йти по презервативи. Запевняє, що СА був дійсно перерваним і все таке інакше. Цикл у мене 26-28 днів, зараз 19 день. Тобто до місячних приблизно тиждень. Питання в чому: якщо місячні почнуться - вагітність виключена? Чи варто все ж пізніше робити тест?
Я такая наивная• 01 ноября 2022
Ну конечно если начнутся месячные то исключена беременность)

Вообще не факт• 01 ноября 2022
Варто випити таблетку ескапел якщо не хочете вагітніти і не сидіти й гадати, чи буде вагітність чи ні. А якщо ж ви обоє не проти вагітності, то залиште все як є
starlink• 01 ноября 2022
Ой,ничего не будет.
Тем более с 1 раза
Липка-прилипка• 01 ноября 2022
Тут з тестом на овуляцію, вираховуєш цикл і то не зразу виходить. А у вас перервано і думаєте прям гоп ?
HupBaHa• 01 ноября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Не всегда. Бывает женщина и беременна и все равно месячные
HupBaHa• 01 ноября 2022
Ответ дляВообще не факт
Плюсуюсь
Эскиз бесконечности• 01 ноября 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Не факт)
Эскиз бесконечности• 01 ноября 2022
Ответ дляstarlink
Ой,ничего не будет.
Тем более с 1 раза
І знов - не факт!))
ПуФФынка_мисс• 01 ноября 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
Да. Таке буває. Просто деяким везе.

Заставляличка• 01 ноября 2022
А як це ’чоловік запевняє’ що Ппа...а ви де були?
Мастер Пис• 01 ноября 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
Менше б вираховували, швидше б вже було ’гоп’.
Гигиенишвили• 01 ноября 2022
Ну меня такой метод за 30 лет ни разу не подвел, за неделю до месячных. Так что шанс залететь у вас минимальный. Ну а вдруг, так сделаете вакуум, чего заранее переживать
автор Я_не_аноним_100% • 01 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Та десь поруч) Але йому по відчуттях, напевно, видніше, чи точно вчасно, чи щось таки могло попасти.
Заставляличка• 01 ноября 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну а ви ж теж маєте відчувати чи ви ще не вставали з ліжка?)
автор Я_не_аноним_100% • 01 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Вставала, звичайно) Але якщо була крапля - як її відчуєш?
Коробка с карандашандрами• 01 ноября 2022
Ответ дляHupBaHa
Такое бывает при гормональных нарушениях
Братья Капли• 01 ноября 2022
Ответ дляВообще не факт
Гоните? Выпить таблетку от ППА?
Братья Капли• 01 ноября 2022
По теме, поедохраняемся ППА 7 лет, ни одного промаха
Lizzzzz• 01 ноября 2022
Мы с мужем предохраняемся ппа уже года 4, все тьфу тьфу хорошо. Поэтому я бы не паниковала, таблетку зря бы тоже заранее не пила.

Копуша• 01 ноября 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
Ну, обычно так и бывает
автор Я_не_аноним_100% • 01 ноября 2022
Дякую усім за відповіді, усім спокійного дня Бо в нас тривога