Дитині два роки.Деякі симптоми сходяться,а деякі ні.
Розкажіть,як ви дізналися, якщо у вашої дитини є це захворювання,які симптоми і ще є?
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2022
Детский психиатр сразу расставит точки над и. Не нужно бояться его консультации.
Первое, что важно это понимает ли Ваш ребёнок обращённую речь. Понимает?
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Какие симптомы вы выделяете?
Не відгугається на ім´я не завжди,але в більшості випадків ні,не говорить реченнями,крутить колеса в машинках по довгу,до року складав іграшки одна на одну
Ответ дляВаша прЭлесть
Не завжди, здебільшого розуміє коли сварять його
Ответ дляСама не знаю
Не смотрела в глаза, психовала, речи не было вообще
А коли почала говорити?
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2022
Ответ дляАйфон-e81c
Я о другом. Предположим, на полу лежит игрушка, которую он хорошо знает, например, мяч.
Вы, без жеста (!), говорите : Саша, дай мне мяч.
Какая реакция ребёнка?
Ответ дляВаша прЭлесть
Какая реакция ребёнка?
Не дасть.
Честно, не морочьте голову себе и ребенку!!!!! Мы так пошли тоже в 2 и нам уже поставили диагноз, направили в самые дорогие клиники и к самым дорогим врачам. А потом доктор в обычной поликлинике сказала, что я ищу то, чего там нет!!!! Так и оказалось!!!! Уже 8,5. Рот не закрывается, активный, любопытный и общительный мальчишка.
Ваша прЭлесть• 01 ноября 2022
Ответ дляАйфон-e81c
Не дасть.
Тогда первый шаг это обследование слуха методом КСВП. Второй шаг - консультация у детского психиатра.
Где тут 0?• 01 ноября 2022
Ответ дляАйфон-e81c
у меня ребенок тоже так делал. еще бился головой от стену или пол. и бублики по кругу обкусывал. в коляске ездил, свесив голову и залипая в колеса. выстраивал игрушки в бесконечные ряды. до 2,5 не говорил,не отзывался на имя,не смотрел в глаза,не пользовался горшком, истерил,ел только определенный набор продуктов,ходил определенным марштуром,боялся людей, травы, песка,воды и тд и тп. чистый аутист по всем тестам и признакам.
самый нормотипичный ребенок в итоге ) общительный,разговорчивый,умный,дружелюбный. но до 2-3 лет я была в полном ужасе
в школу в 6 пошел, еще и нудился, оч скучно ему там было. читать и писать начал в 3,11.
сходите к 3-4 неврологам, послушайте их мнения) и желательно еще найти специалистов,которые работают с аутичными детьми, показать им ребенка.
Ответ дляSuхарик
Хорошо, что так
А могло быть и иначе
Ніколи не переконуйте людей на рахунок здоров´я, людина може прислухатися до вас, а там виявиться що дитина хвора
А могло быть и иначе
Ответ дляSuхарик
А коли почав говорити?
Ответ дляГде тут 0?
Ок, дуже дякую!
Точный сантиметр• 01 ноября 2022
У Києві везіть в лікарню на фрунзе, там оглянуть і розберуться.
Якщо є аутизм, то чим раніше почнете заняття з дефектологом - тим краще. Таблеток від аутизму не існує, лише довгі заняття, щоб корегувати поведінку і навички.
Точный сантиметр• 01 ноября 2022
Ответ дляSuхарик
У нас було навпаки: лікар в районній поліклініці нічого не бачила, а коли я прямо запитала чи не може бути такий діагноз - почала висміювати мене. Наступного дня діагноз підтвердили у профільній лікарні.
Точный сантиметр• 01 ноября 2022
Ответ дляSuхарик
Мы же на Советчице) мама спрашивает совета. Она сама решит как ей поступать.
Мама, читаючи ваші повідомлення, хоче вірити, що її дитина здорова і у неї буде як у вас. А так, на жаль, не завжди буває. Краще йти до профільної лікарні, де лікарі щодня таких хворих мають. У районній поліклініці теж бувають гарні лікарі, а бувають повні профани. Як знати яка сидить у поліклініці автора?
Заместитель Анонима• 01 ноября 2022
Я у своего не подозревала именно аутизм, но что-то не так было точно. Говорить начал года в 4. Сейчас ему почти 6. Машинки так и катает, складывает в ряд. Говорит очень мало. Но в остальном выровнялся. Ходит на подготовку к школе, ходил к логопеду дефектологу, результат был, но началась война, думаю продолжить онлайн.
Тогда ещё были у невролога, логопед дефектолог с психологом около часа с ним общались, ну и няни в садике))) не видели проблем. Просто характер такой. И ему есть в кого таким быть
Точный сантиметр• 01 ноября 2022
Автор, відповідь на ваша питання проста. Ваша дитина буває у групі однолітків? Наприклад, якісь розвиваючі заняття, день народження з аніматорами, тощо?
Дивіться чи відрізняється поведінка дитини від поведінки однолітків? Якщо ви бачите сильну відмінність - це вже привід захвилюватися. У кожного аутизм проявляється своїми особливостями, та є одне спільне: у групі дітей такі дітки сильно вирізняються. Саме на фоні інших. Коли дитина сама то не так кидається в очі.
Ответ дляТочный сантиметр
Конечно, я с Вами согласна. Я пишу о том, чтоб она не останавливалась на одном враче и его мнении.
Ответ дляТочный сантиметр
Не було ще такого,щоб він з багатьма дітьми в компанії був тому не можу сказати,а в садок думаю віддати спочатку хоча б почасово спочатку
Точный сантиметр• 01 ноября 2022
Ответ дляАйфон-e81c
Шкода. Я не знаю де ви живете. Та чи є у вас можливість відвести його на заняття для таких маленьких діток? Чи у дитячу кімнату, де будуть дітки приблизно одного віку? Може є дитячі майданчики для найменших, де граються саме такі малюки, не 4-5 річні? В садочок не обов´язково прям віддавати. Ви можете підійти до вихователя на прогулянці і запитати дозволу погуляти з ними хвилин 20 під час прогулянки на вулиці, мотивуючи тим, що збираєтесь до їх садочка. Якщо ви в Україні, то таке практикують. І вже тоді будете дивитися як дитина реагує на однолітків, як поводиться, чи вирізняється. Бо гуляють вони наче й під наглядом, але самі по собі.
Бутылка Кифира• 01 ноября 2022
Автор, якщо маєте якісь сумніви, то краще проконсультуйтесь з лікарем, а то й двома. В мене племінниця має аутичний спектр. Довго не хотіли думати за діагноз, шукали виправдання, чому довго не говорить, чекали що в 3 роки заговорить. (типу тато теж в дитинстві довго не говорив, довго в штани пісяв) і т.д. В результаті діагноз є, а часу втратили багато нажаль